K-854-XX
Er rijden momenteel 5.294 Mercedes-Benz 350's rond in Nederland. Deze zwarte 350 komt uit het jaar 2004 en is nu 22 jaren en 18 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 8 juni 2021, dus sinds 4 jaren, 11 maanden en 17 dagen. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Mercedes-Benz SL 350 cabriolet rijden er in dezelfde variant (S467K0) nog 267 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juli 2002 en juni 2007. De nieuwwaarde ligt tussen de € 112.316 en € 135.981, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 125.326 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Mercedes-Benz SL 350 is helaas onbekend.
Deze Mercedes-Benz kan serieus snel rijden, de maximumsnelheid ligt op 250 km/uur. Daardoor behoort deze Mercedes-Benz SL 350 tot de snelste 1.3% personenauto's van Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 8 juni 2021. Het voertuig was toen 17 jaren, 1 maand en 2 dagen oud.
Bekijk ook alle Mercedes-Benz 350 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mercedes-Benz SL 350 | 2004
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Handelsbenaming | SL 350 |
| Lengte | 4,53 m |
| Breedte | 1,83 m |
| Kleur | ZWART |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 250 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 300 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 27.733 |
| Inrichting | cabriolet |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 180 kW (245 pk) |
| Continue vermogen | 180 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | 112 973 |
| Werking motor(en) | Elektrische ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 6 stuks |
| Cilinderinhoud | 3724cc (3,7 liter motor) |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal versnellingen | 5 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 7 mei 2004 |
| Leeftijd | 22 jaren en 18 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 22 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 8 juni 2021 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 4 jaren, 11 maanden en 17 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 8 juni 2021. Het voertuig was toen 17 jaren, 1 maand en 2 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 13 maart 2027. Het voertuig moet over 9 maanden en 19 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.670 kg |
| Massa rijklaar | 1.770 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 280 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.050 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.050 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 965 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 965 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.125 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.125 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,56 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,57 m (voor) / 1,56 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant S467K0 | |
| Uitvoering SBAAA200 | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*98/14*0169*04 | |
| Plaats chassisnummer r. op dwarsbalk v. r. achterzitting |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 17.5 l/100km (1 liter op 5,7km) | 0 l/km (zuinig) (zeer onzuinig) 17.5 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 8.3 l/100km (1 liter op 12,0km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 11.7 l/100km (1 liter op 8,5km) | 0 l/km (zuinig) (zeer onzuinig) 11.7 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 281 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 73 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 87 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 87 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 4 / EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label G | A (schoon) (vervuilend) G |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 70/220*2001/100B | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| K-854-XX | 10-03-2026 | 10:37 | periodieke controle | 13-03-2027 | Nee |
| K-854-XX | 13-03-2025 | 13:17 | periodieke controle | 13-03-2026 | Ja, bekijk hier. |
| K-854-XX | 22-02-2024 | 09:36 | periodieke controle | 9-03-2025 | Nee |
| K-854-XX | 9-03-2023 | 15:20 | periodieke controle | 9-03-2024 | Ja, bekijk hier. |
| K-854-XX | 12-04-2022 | 11:39 | periodieke controle | 7-06-2023 | Nee |
| K-854-XX | 7-06-2021 | 14:02 | periodieke controle | 7-06-2022 | Nee |
| K-854-XX | 14-04-2021 | 10:35 | periodieke controle | 14-04-2022 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 13-03-2025 | 13:17 | 356 | 5.*.39 | 1 | Bedieningsorgaan parkeerrem niet vergrendelbaar |
2023 | |||||
| 9-03-2023 | 15:20 | 355 | 5.*.39 | 1 | Remvertraging / remwerking parkeerrem onvoldoende |
| 9-03-2023 | 15:20 | 361 | 5.*.38 | 1 | Remverschil op 1 as te groot |
| 9-03-2023 | 15:20 | 532 | 5.*.55 | 1 | Mistachterlicht werkt niet (goed) |
Vergeet ook niet alle Mercedes-Benz 350 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van K-854-XX - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
K-854-XX
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| K-850-XX | Audi | A3 | Sedan | € 43.257 | 30-03-2021 | 10,6 jaar | |
| K-851-XX | Mini | One | Hatchback | € 22.815 | 26-03-2021 | 11,7 jaar | |
| K-853-XX | Fiat | Ducato | Kampeerwagen | Onbekend | 10-04-2021 | 22,5 jaar | |
| K-854-XB | Toyota | RAV 4 | Stationwagen | € 47.320 | 04-02-2022 | 7,3 jaar | |
| K-854-XD | Peugeot | 2008 | MPV | € 27.400 | 26-03-2021 | 5,2 jaar | |
| K-854-XF | Audi | A1 | Hatchback | € 19.609 | 06-04-2021 | 10,1 jaar | |
| K-854-XG | Volkswagen | Tiguan | Stationwagen | € 50.593 | 25-03-2021 | 5,2 jaar | |
| K-854-XH | Skoda | Scala | Hatchback | € 27.702 | 30-03-2021 | 5,2 jaar | |
| K-854-XJ | Ford | Fiesta | Hatchback | € 10.232 | 24-03-2021 | 15,5 jaar | |
| K-854-XK | Volkswagen | T-Roc | Stationwagen | € 40.528 | 28-07-2021 | 5,5 jaar | |
| K-854-XL | Ford | Mondeo | Stationwagen | € 46.272 | 26-03-2021 | 6,3 jaar | |
| K-854-XN | Volkswagen | Golf | Stationwagen | € 37.136 | 26-03-2021 | 10,2 jaar | |
| K-854-XR | Nissan | Qashqai | MPV | € 30.996 | 22-06-2021 | 12,6 jaar | |
| K-854-XS | Peugeot | 108 | Hatchback | € 14.480 | 06-04-2021 | 5,1 jaar | |
| K-854-XT | Adria | Twin 640 SGX | Kampeerwagen | € 79.159 | 24-04-2021 | 5,1 jaar | |
| K-854-XV | Mercedes-Benz | GLB | Stationwagen | € 76.134 | 31-03-2021 | 5,2 jaar | |
| K-854-XX | Mercedes-Benz | 350 | Cabriolet | Onbekend | 08-06-2021 | 22,1 jaar | |
| K-854-XZ | BMW | 1-Serie | Stationwagen | € 41.851 | 01-05-2021 | 15,3 jaar | |
| K-855-XX | Mercedes-Benz | B-klasse | Stationwagen | € 37.126 | 29-04-2022 | 15,9 jaar | |
| K-856-XX | Euramobil | Euramobil CT670SB | Kampeerwagen | Onbekend | 11-05-2021 | 17,6 jaar | |
| K-857-XX | Ford | Transit | Kampeerwagen | Onbekend | 26-03-2021 | 19,1 jaar | |
| K-859-XX | Opel | Corsa | Hatchback | Onbekend | 30-03-2021 | 19,3 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 125.326 en/of een afmeting van 453 x 183 cm en/of een gewicht van ± 1.670 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Jaguar F-Type | € 127.100 | 448 cm | 192 cm | 1.680 kg |
| Audi RS Q3 | € 123.900 | 453 cm | 185 cm | 1.690 kg |
| BMW M3 | € 126.000 | 462 cm | 182 cm | 1.810 kg |
| BMW M2 | € 134.100 | 458 cm | 189 cm | 1.700 kg |
| Land Rover Jaguar F-type | € 122.400 | 447 cm | 192 cm | 1.630 kg |
| Lexus SC 430 | € 114.300 | 453 cm | 183 cm | 1.720 kg |
| Audi RS3 | € 116.900 | 454 cm | 185 cm | 1.550 kg |
| Cadillac XLR | € 130.100 | 451 cm | 184 cm | 1.620 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.