P-312-SB
Er rijden momenteel 599 Lotus Elise's rond in Nederland. Deze grijze Elise komt uit het jaar 2002 en is nu 24 jaren, 2 maanden en 1 dag oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 23 mei 2022, dus sinds 4 jaren en 2 dagen. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Lotus Elise cabriolet rijden er nog 173 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen september 1996 en juli 2021. De nieuwwaarde ligt tussen de € 53.523 en € 88.279, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 65.679 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Lotus Elise is helaas onbekend.
Deze Lotus is een redelijk snelle auto met een topsnelheid van 202 km/uur. Deze Lotus Elise is een typische middenklasser wat snelheid betreft. Hij behoort bij de 29.5% snellere personenauto's in Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 23 mei 2022. Het voertuig was toen 20 jaren, 1 maand en 29 dagen oud.
Bekijk ook alle Lotus Elise voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Lotus Elise | 2002
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Lotus |
| Handelsbenaming | Elise |
| Kleur | GRIJS |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 202 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 300 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 8.934 |
| Inrichting | cabriolet |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 90 kW (122 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1796cc (1,8 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 24 maart 2002 |
| Leeftijd | 24 jaren, 2 maanden en 1 dag |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 24 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 23 mei 2022 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 4 jaren en 2 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 23 mei 2022. Het voertuig was toen 20 jaren, 1 maand en 29 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 27 augustus 2026. Het voertuig moet over 3 maanden en 5 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 749 kg |
| Massa rijklaar | 849 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 195 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.044 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.044 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 406 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 406 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 638 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 638 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,30 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,45 m (voor) / 1,50 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type 111 | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 177 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 74 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 86 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 86 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 3 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| P-312-SB | 27-08-2025 | 10:57 | periodieke controle | 27-08-2026 | Ja, bekijk hier. |
| P-312-SB | 11-07-2024 | 16:54 | periodieke controle | 3-08-2025 | Nee |
| P-312-SB | 1-08-2023 | 15:20 | periodieke controle | 3-08-2024 | Nee |
| P-312-SB | 3-08-2022 | 12:23 | periodieke controle | 3-08-2023 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 27-08-2025 | 10:57 | 983 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting glas gerepareerd, bewerkt of verwij |
Vergeet ook niet alle Lotus Elise voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van P-312-SB - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
P-312-SB
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| P-310-SB | Jeep | Cherokee | MPV | Onbekend | 02-07-2022 | 29,4 jaar | |
| P-312-SB | Lotus | Elise | Cabriolet | Onbekend | 23-05-2022 | 24,2 jaar | |
| P-312-SF | Porsche | Carrera GT | Coupe | € 224.431 | 02-06-2022 | 4 jaar | |
| P-312-SG | Opel | Corsa | Hatchback | € 20.998 | 31-05-2022 | 4 jaar | |
| P-312-SH | MG | ZS | Hatchback | € 35.740 | 14-07-2022 | 3,9 jaar | |
| P-312-SJ | Volkswagen | T-Roc | Stationwagen | € 36.250 | 31-05-2022 | 4 jaar | |
| P-312-SK | Mazda | MX-5 | Cabriolet | € 36.454 | 25-05-2022 | 12 jaar | |
| P-312-SL | Toyota | C-HR | Hatchback | € 33.969 | 31-05-2022 | 8,6 jaar | |
| P-312-SN | G.m.c. | Acadia | MPV | € 87.386 | 03-06-2022 | 6,4 jaar | |
| P-312-SP | Land Rover | Range Rover Sport | Stationwagen | Onbekend | 09-09-2022 | 16,4 jaar | |
| P-312-SR | Toyota | C-HR | Hatchback | € 37.827 | 03-06-2022 | 4 jaar | |
| P-312-ST | Mercedes-Benz | EQC | Stationwagen | € 87.924 | 01-06-2022 | 5,5 jaar | |
| P-312-SV | Volkswagen | Up! | Hatchback | € 18.200 | 28-06-2022 | 3,9 jaar | |
| P-312-SX | Audi | A3 | Hatchback | € 54.496 | 30-06-2022 | 4,2 jaar | |
| P-312-SZ | Audi | E-tron | Stationwagen | € 75.674 | 08-06-2022 | 4 jaar | |
| P-313-SB | Land Rover | Range Rover | Stationwagen | € 161.780 | 23-05-2022 | 11 jaar | |
| P-314-SB | Citroën | C1 | Hatchback | € 10.189 | 17-06-2022 | 15,8 jaar | |
| P-315-SB | Toyota | Aygo | Hatchback | € 9.109 | 04-06-2022 | 15,6 jaar | |
| P-316-SB | BMW | X1 | Stationwagen | € 59.801 | 23-05-2022 | 6,8 jaar | |
| P-317-SB | Mercedes-Benz | A-klasse | Sedan | € 55.502 | 23-05-2022 | 5,8 jaar | |
| P-318-SB | Mercedes-Benz | E-klasse | Sedan | Onbekend | 23-05-2022 | 46 jaar | |
| P-319-SB | Ford | Fiesta | Hatchback | € 12.748 | 23-05-2022 | 15,2 jaar |
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.