H-121-LZ
Er rijden momenteel 16.792 Peugeot Boxer's rond in Nederland. Deze grijze Boxer komt uit het jaar 2008 en is nu 18 jaren, 4 maanden en 3 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze camper rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Peugeot Boxer kampeerwagen rijden er nog 3.182 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 1994 en januari 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 15.143 en € 90.046, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 45.094 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Peugeot Boxer is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 9 januari 2016. Het voertuig was toen 7 jaren, 11 maanden en 16 dagen oud.
Bekijk ook alle Peugeot Boxer voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Peugeot Boxer | 2008
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | Peugeot |
| Handelsbenaming | Boxer |
| Breedte | 1,87 m |
| Kleur | GRIJS |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 6.348 |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 88 kW (120 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2198cc (2,2 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 24 januari 2008 |
| Leeftijd | 18 jaren, 4 maanden en 3 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 9 januari 2016. Het voertuig was toen 7 jaren, 11 maanden en 16 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 22 januari 2026. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.371 kg |
| Massa rijklaar | 2.471 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 829 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.300 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.300 kg |
| Maximum massa samenstelling | 5.800 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.750 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.750 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.900 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.900 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,46 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,81 m (voor) / 1,79 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. voorwielscherm |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Emissieklasse EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| H-121-LZ | 30-12-2024 | 15:25 | periodieke controle | 22-01-2026 | Ja, bekijk hier. |
| H-121-LZ | 12-01-2024 | 09:55 | periodieke controle | 22-01-2025 | Nee |
| H-121-LZ | 5-01-2023 | 13:15 | periodieke controle | 22-01-2024 | Ja, bekijk hier. |
| H-121-LZ | 7-01-2022 | 14:05 | periodieke controle | 22-01-2023 | Ja, bekijk hier. |
| H-121-LZ | 21-01-2021 | 14:56 | periodieke controle | 22-01-2022 | Nee |
| H-121-LZ | 27-12-2019 | 12:00 | periodieke controle | 22-01-2021 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2024 | |||||
| 30-12-2024 | 15:25 | 188 | 5.*.19 | 1 | Stofhoes fuseekogel beschadigd en dicht niet af |
| 30-12-2024 | 15:25 | 190 | 5.*.20 | 1 | Slijtage/beschadiging wiellager hoorbaar of voelbaar |
| 30-12-2024 | 15:25 | 250 | 5.*.29 | 1 | Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af |
2023 | |||||
| 5-01-2023 | 13:15 | 186 | 5.*.19 | 1 | Fusee(kogel) te veel speling |
| 5-01-2023 | 13:15 | 250 | 5.*.29 | 1 | Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af |
2022 | |||||
| 7-01-2022 | 14:05 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
2019 | |||||
| 27-12-2019 | 12:00 | 571 | 5.*.55 | 1 | Richtingaanwijzer werkt niet (goed) |
Vergeet ook niet alle Peugeot Boxer voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van H-121-LZ - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
H-121-LZ
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| H-120-LZ | Volkswagen | Transporter | Kampeerwagen | Onbekend | 23-10-2008 | 17,6 jaar | |
| H-121-LB | Mercedes-Benz | B-klasse | Stationwagen | € 42.558 | 27-02-2020 | 6,2 jaar | |
| H-121-LD | Ford | EcoSport | Hatchback | € 30.430 | 28-02-2020 | 6,2 jaar | |
| H-121-LF | Seat | Leon | Stationwagen | € 29.925 | 24-03-2020 | 6,2 jaar | |
| H-121-LG | Hyundai | Tucson | MPV | € 42.102 | 06-03-2020 | 6,2 jaar | |
| H-121-LH | Nissan | Qashqai | MPV | € 31.292 | 07-03-2020 | 11,2 jaar | |
| H-121-LJ | Volkswagen | Golf | Stationwagen | € 31.830 | 03-03-2020 | 6,2 jaar | |
| H-121-LK | BMW | 1-Serie | Stationwagen | € 36.133 | 28-02-2020 | 12 jaar | |
| H-121-LL | Kia | Venga | MPV | € 18.964 | 25-03-2020 | 14,9 jaar | |
| H-121-LN | Volkswagen | Golf | Stationwagen | € 28.540 | 02-03-2020 | 13,1 jaar | |
| H-121-LP | Honda | Civic | Hatchback | € 30.750 | 04-03-2020 | 6,2 jaar | |
| H-121-LR | Peugeot | 2008 | MPV | € 28.349 | 12-03-2020 | 6,2 jaar | |
| H-121-LS | Kia | Niro | Stationwagen | € 31.345 | 06-03-2020 | 6,2 jaar | |
| H-121-LT | Tesla | Model 3 | Sedan | € 50.080 | 12-03-2020 | 6,2 jaar | |
| H-121-LV | Kia | Niro | Stationwagen | € 34.095 | 10-03-2020 | 6,2 jaar | |
| H-121-LX | Tesla | Model 3 | Sedan | € 48.980 | 11-03-2020 | 6,2 jaar | |
| H-121-LZ | Peugeot | Boxer | Kampeerwagen | Onbekend | 09-01-2016 | 18,4 jaar | |
| H-122-LZ | Fiat | Ducato | Kampeerwagen | € 45.276 | 18-02-2012 | 14,3 jaar | |
| H-123-LZ | Peugeot | Boxer | Kampeerwagen | Onbekend | 22-10-2009 | 16,6 jaar | |
| H-125-LZ | Ford | Transit | Kampeerwagen | Onbekend | 27-01-2020 | 23,8 jaar | |
| H-126-LZ | Iveco | 35S17 | Kampeerwagen | € 49.037 | 16-02-2012 | 14,3 jaar | |
| H-128-LZ | Weinsberg | R57 | Kampeerwagen | € 67.232 | 13-03-2020 | 6,2 jaar | |
| H-129-LZ | Volkswagen | Golf | Stationwagen | € 35.969 | 07-03-2020 | 7,2 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 45.094 en/of breedte van 187 cm en/of een gewicht van ± 2.371 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Volkswagen California | € 42.400 | 519 cm | 190 cm | 2.360 kg |
| Volkswagen Transporter | € 46.400 | 529 cm | 190 cm | 2.240 kg |
| Volkswagen Ventje | € 48.000 | 500 cm | 190 cm | 2.280 kg |
| Mercedes-Benz Vito | € 47.100 | 520 cm | 192 cm | 2.290 kg |
| Land Rover Defender | € 43.700 | 459 cm | 186 cm | 2.260 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 45.900 | 528 cm | 194 cm | 2.260 kg |
| Volkswagen Smallander | € 44.000 | 530 cm | 190 cm | 2.380 kg |
| Volkswagen Caravelle | € 49.200 | - | 189 cm | 2.240 kg |
| Hyundai H-1 | € 45.900 | - | 192 cm | 2.190 kg |
| Ford Transit-Nugget | € 41.200 | - | 197 cm | 2.310 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.