78-VRX-2
Er rijden momenteel 16.792 Peugeot Boxer's rond in Nederland. Deze Boxer komt uit het jaar 2004 en is nu 21 jaren, 10 maanden en 19 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 23 april 2026, dus sinds 1 maand en 2 dagen. Deze camper rijdt op diesel en heeft 2 zitplaatsen.
Gefeliciteerd nieuwe eigenaar!
Van deze Peugeot Boxer kampeerwagen rijden er nog 3.182 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 1994 en januari 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 15.143 en € 90.046, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 45.094 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Peugeot Boxer is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 9 juni 2008. Het voertuig was toen 3 jaren, 11 maanden en 4 dagen oud.
Bekijk ook alle Peugeot Boxer voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Peugeot Boxer | 2004
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | Peugeot |
| Handelsbenaming | Boxer |
| Breedte | 2,00 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 9.739 |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 94 kW (128 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2800cc (2,8 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 6 juli 2004 |
| Leeftijd | 21 jaren, 10 maanden en 19 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 21 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 23 april 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 maand en 2 dagen. Gefeliciteerd nieuwe eigenaar! | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 9 juni 2008. Het voertuig was toen 3 jaren, 11 maanden en 4 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 4 mei 2027. Het voertuig moet over 11 maanden en 10 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.520 kg |
| Massa rijklaar | 2.620 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 680 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.300 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.300 kg |
| Maximum massa samenstelling | 5.300 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.750 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.750 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.850 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.850 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,70 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,72 m (voor) / 1,72 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. voorwielscherm by voorzitting |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse EURO 3 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 78-VRX-2 | 4-03-2026 | 13:40 | periodieke controle | 4-05-2027 | Ja, bekijk hier. |
| 78-VRX-2 | 4-04-2025 | 15:30 | periodieke controle | 4-05-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 78-VRX-2 | 25-03-2024 | 10:16 | periodieke controle | 4-05-2025 | Nee |
| 78-VRX-2 | 31-03-2023 | 14:20 | periodieke controle | 4-05-2024 | Nee |
| 78-VRX-2 | 7-04-2022 | 13:26 | periodieke controle | 4-05-2023 | Nee |
| 78-VRX-2 | 4-05-2021 | 15:10 | periodieke controle | 4-05-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 78-VRX-2 | 30-04-2020 | 15:06 | periodieke controle | 30-04-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 78-VRX-2 | 24-04-2019 | 14:43 | periodieke controle | 25-04-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 4-03-2026 | 13:40 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 4-03-2026 | 13:40 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
2025 | |||||
| 4-04-2025 | 15:30 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 4-04-2025 | 15:30 | 392 | 5.*.43 | 1 | Ruitensproeierinstallatie werkt niet |
2021 | |||||
| 4-05-2021 | 15:10 | 532 | 5.*.55 | 1 | Mistachterlicht werkt niet (goed) |
2020 | |||||
| 30-04-2020 | 15:06 | 392 | 5.*.43 | 1 | Ruitensproeierinstallatie werkt niet |
2019 | |||||
| 24-04-2019 | 14:43 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
Vergeet ook niet alle Peugeot Boxer voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 78-VRX-2 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
78-VRX-2
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 78-VRH-2 | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | ? | Onbekend | 13-05-2008 | 18 jaar |
| 78-VRJ-2 | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | ? | € 23.372 | 30-05-2008 | 18 jaar |
| 78-VRP-2 | Citroën | Berlingo | Gesloten opbouw | ? | € 19.906 | 30-05-2008 | 18 jaar |
| 78-VRR-2 | Hyundai | H-1 | Gesloten opbouw | ? | € 30.784 | 05-06-2008 | 18 jaar |
| 78-VRT-2 | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | ? | Onbekend | 13-06-2008 | 18 jaar |
| 78-VRX-2 | Peugeot | Boxer | Kampeerwagen | ? | Onbekend | 09-06-2008 | 21,9 jaar |
| 78-VRX-3 | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | ? | € 47.394 | 18-06-2008 | 17,9 jaar |
| 78-VRX-5 | Chevrolet | Blazer | Gesloten opbouw | ? | Onbekend | 11-06-2001 | 40,3 jaar |
| 78-VRX-9 | Fiat | Doblò | Gesloten opbouw | ? | Onbekend | 16-06-2008 | 18 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 45.094 en/of breedte van 200 cm en/of een gewicht van ± 2.520 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Fiat Ducato | € 45.800 | 600 cm | 209 cm | 2.660 kg |
| Volkswagen California | € 43.100 | 489 cm | 190 cm | 2.360 kg |
| Citroën Jumper | € 44.600 | 587 cm | 209 cm | 2.550 kg |
| Renault Master | € 46.600 | 606 cm | 208 cm | 2.520 kg |
| Pössl KW 9 | € 47.000 | 600 cm | 205 cm | 2.770 kg |
| Opel Movano | € 46.000 | 583 cm | 207 cm | 2.460 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 46.300 | 689 cm | 199 cm | 2.750 kg |
| Ford Transit | € 41.800 | 587 cm | 200 cm | 2.390 kg |
| Westfalia Nugget | € 46.000 | 497 cm | 203 cm | 2.380 kg |
| Pössl KW 20 | € 44.700 | 541 cm | 205 cm | 2.670 kg |
| Volkswagen Crafter | € 46.400 | 674 cm | 200 cm | 2.670 kg |
| Westfalia Ford Nugget | € 45.000 | 498 cm | 203 cm | 2.430 kg |
| Toth Es Fiai Clever | € 47.800 | 618 cm | 205 cm | 2.670 kg |
| Dethleffs KW 009 | € 44.700 | 600 cm | 205 cm | 2.770 kg |
| Pössl Roadcar 540 | € 42.500 | 541 cm | 208 cm | 2.560 kg |
| Knaus R07 | € 46.200 | 599 cm | 205 cm | 2.750 kg |
| Adria Twin 540 SPT | € 45.500 | 541 cm | 205 cm | 2.620 kg |
| Adria Twin 600 SPT | € 46.400 | 600 cm | 205 cm | 2.740 kg |
| Westfalia Amundsen | € 47.200 | 585 cm | 205 cm | 2.750 kg |
| Roller Team Livingstone 2 | € 44.800 | 600 cm | 205 cm | 2.770 kg |
| Adria Twin 600 SP | € 44.200 | 600 cm | 205 cm | 2.740 kg |
| Pössl 2Win | € 45.100 | 600 cm | 205 cm | 2.740 kg |
| Pössl Globescout | € 42.400 | 600 cm | 205 cm | 2.770 kg |
| Adria Twin Active | € 46.900 | - | 205 cm | 2.630 kg |
| Adria Twin SP | € 45.700 | 600 cm | 205 cm | 2.750 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.