9-TGG-41
Er rijden momenteel 14.530 Opel Movano's rond in Nederland. Deze grijze Movano komt uit het jaar 2005 en is nu 21 jaren en 1 maand oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 25 juni 2023, dus sinds 2 jaren, 11 maanden en 1 dag. Deze camper rijdt op diesel en heeft 4 zitplaatsen.
Van deze Opel Movano-2 2.5cdti/84kw 3.3T L2H2 Tecshift kampeerwagen rijden er nog 949 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 1999 en augustus 2024. De nieuwwaarde ligt tussen de € 22.549 en € 85.060, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 47.276 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Opel Movano-2 2.5cdti/84kw 3.3T L2H2 Tecshift is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Opel Movano voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Opel Movano-2 2.5cdti/84kw 3.3T L2H2 Tecshift | 2005
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | Opel |
| Handelsbenaming | Movano-2 2.5cdti/84kw 3.3T L2H2 Tecshift |
| Kleur | GRIJS |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 10.033 |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 84 kW (114 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2463cc (2,5 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 26 april 2005 |
| Leeftijd | 21 jaren en 1 maand |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 21 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 25 juni 2023 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 jaren, 11 maanden en 1 dag. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 30 april 2027. Het voertuig moet over 11 maanden en 5 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.279 kg |
| Massa rijklaar | 2.379 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 921 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.300 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.300 kg |
| Maximum massa samenstelling | 5.300 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.750 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.900 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,58 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,74 m (voor) / 1,73 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer op r. deurdorpel |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 85 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 85 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 9-TGG-41 | 12-03-2026 | 14:52 | periodieke controle | 30-04-2027 | Ja, bekijk hier. |
| 9-TGG-41 | 25-04-2025 | 09:31 | periodieke controle | 30-04-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 9-TGG-41 | 25-04-2024 | 14:58 | periodieke controle | 30-04-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 9-TGG-41 | 6-04-2023 | 13:44 | periodieke controle | 30-04-2024 | Nee |
| 9-TGG-41 | 22-04-2022 | 12:34 | periodieke controle | 30-04-2023 | Nee |
| 9-TGG-41 | 23-03-2021 | 15:06 | periodieke controle | 30-04-2022 | Nee |
| 9-TGG-41 | 19-03-2020 | 13:38 | periodieke controle | 30-04-2021 | Nee |
| 9-TGG-41 | 15-04-2019 | 13:39 | periodieke controle | 30-04-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 12-03-2026 | 14:52 | 210 | 5.*.27 | 1 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
2025 | |||||
| 25-04-2025 | 09:31 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
| 25-04-2025 | 09:31 | 524 | 5.*.56 | 1 | Lichtbeeld dimlicht onjuist |
| 25-04-2025 | 09:31 | 188 | 5.*.19 | 1 | Stofhoes fuseekogel beschadigd en dicht niet af |
| 25-04-2025 | 09:31 | 036 | 5.*.3 | 1 | Roestschade dragende delen en verankeringen |
2024 | |||||
| 25-04-2024 | 14:58 | 357 | 5.*.39 | 1 | Parkeerrem werkt niet op 2 wielen |
| 25-04-2024 | 14:58 | 573 | 5.*.55 | 1 | Waarschuwingsknipperlichten werken niet (goed) |
2019 | |||||
| 15-04-2019 | 13:39 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 15-04-2019 | 13:39 | 391 | 5.*.43 | 2 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
Vergeet ook niet alle Opel Movano voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 9-TGG-41 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
9-TGG-41
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9-TGB-41 | Peugeot | 206 | Cabriolet | € 22.944 | 17-01-2014 | 23,4 jaar | |
| 9-TGD-41 | Renault | Twingo | Hatchback | € 10.390 | 25-04-2014 | 14,1 jaar | |
| 9-TGF-41 | Kia | Venga | MPV | € 21.285 | 24-01-2014 | 16,1 jaar | |
| 9-TGG-41 | Opel | Movano | Kampeerwagen | Onbekend | 26-04-2005 | 21,1 jaar | |
| 9-TGG-42 | Opel | Corsa | MPV | € 15.195 | 29-01-2014 | 16 jaar | |
| 9-TGG-43 | Opel | Corsa | MPV | € 15.745 | 29-01-2014 | 16 jaar | |
| 9-TGG-44 | Opel | Corsa | MPV | € 15.745 | 29-01-2014 | 16 jaar | |
| 9-TGG-46 | Renault | Trafic | Kampeerwagen | Onbekend | 29-01-2004 | 22,3 jaar | |
| 9-TGG-48 | Seat | Altea XL | MPV | Onbekend | 30-01-2014 | 16,5 jaar | |
| 9-TGG-49 | Mercedes-Benz | C-klasse | Sedan | € 47.148 | 25-01-2014 | 15,8 jaar | |
| 9-TGH-41 | Opel | Corsa | MPV | € 15.195 | 29-01-2014 | 16 jaar | |
| 9-TGJ-41 | Toyota | Auris | MPV | € 27.509 | 11-02-2014 | 12,3 jaar | |
| 9-TGK-41 | Citroën | C3 | Hatchback | € 16.080 | 29-01-2014 | 12,3 jaar | |
| 9-TGN-41 | Mini | Mini | Stationwagen | € 29.942 | 29-01-2014 | 12,3 jaar | |
| 9-TGP-41 | Dacia | Dokker | Stationwagen | € 19.514 | 01-02-2014 | 12,3 jaar | |
| 9-TGR-41 | Kia | Picanto | MPV | € 11.990 | 04-09-2014 | 11,7 jaar | |
| 9-TGS-41 | Fiat | 500L | MPV | € 24.870 | 31-01-2014 | 12,3 jaar | |
| 9-TGV-41 | Suzuki | Swift | Hatchback | Onbekend | 27-12-2016 | 19,4 jaar | |
| 9-TGX-41 | Volkswagen | Up! | Hatchback | € 11.483 | 09-04-2014 | 12,1 jaar | |
| 9-TGZ-41 | BMW | 5-Serie | Sedan | € 80.428 | 30-01-2014 | 15,8 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 47.276 en/of een gewicht van ± 2.279 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Volkswagen Transporter | € 46.700 | 531 cm | 191 cm | 2.290 kg |
| Fiat 290 | € 45.300 | 705 cm | 224 cm | 2.480 kg |
| Volkswagen California | € 47.400 | 490 cm | 190 cm | 2.430 kg |
| Peugeot Boxer | € 45.300 | 567 cm | 209 cm | 2.500 kg |
| Renault Master | € 47.400 | 606 cm | 208 cm | 2.500 kg |
| Citroën Jumper | € 45.200 | 577 cm | 205 cm | 2.500 kg |
| Mercedes-Benz Vito | € 47.400 | 520 cm | 192 cm | 2.290 kg |
| Ford Transit-tourneo | € 46.000 | 574 cm | 200 cm | 2.510 kg |
| Westfalia Nugget | € 46.000 | 497 cm | 203 cm | 2.380 kg |
| Volkswagen Ventje | € 48.000 | 500 cm | 190 cm | 2.280 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 47.300 | 583 cm | 199 cm | 2.500 kg |
| Ford Transit | € 44.400 | 580 cm | 198 cm | 2.170 kg |
| Fiat Ducato | € 46.400 | 600 cm | 209 cm | 2.480 kg |
| Ford Transit Custom | € 44.700 | 517 cm | 203 cm | 2.260 kg |
| Volkswagen Caravelle | € 49.600 | 514 cm | 190 cm | 2.240 kg |
| Volkswagen Crafter | € 47.000 | 600 cm | 199 cm | 2.490 kg |
| Westfalia Ford Nugget | € 46.300 | 498 cm | 203 cm | 2.430 kg |
| Volkswagen Kombi | € 49.800 | 518 cm | 194 cm | 2.070 kg |
| Volkswagen Multivan | € 50.400 | 490 cm | 190 cm | 2.190 kg |
| Land Rover Defender | € 43.700 | 459 cm | 186 cm | 2.260 kg |
| Toyota ProAce | € 43.900 | 514 cm | 192 cm | 2.080 kg |
| Westfalia Nugget Aufstelldach | € 49.800 | 497 cm | 203 cm | 2.410 kg |
| Renault Trafic | € 42.900 | 536 cm | 196 cm | 2.070 kg |
| Volkswagen Smallander | € 44.800 | 530 cm | 190 cm | 2.380 kg |
| Citroën Jumpy | € 44.600 | 512 cm | 192 cm | 2.100 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.