K-698-ZD
Er rijden momenteel 25.224 Opel Combo's rond in Nederland. Deze witte Combo komt uit het jaar 2016 en is nu 10 jaren, 1 maand en 28 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 augustus 2024, dus sinds 1 jaar, 9 maanden en 25 dagen. Deze camper rijdt op diesel en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Opel Combo kampeerwagen rijden er nog 20 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 1997 en december 2020. De nieuwwaarde ligt tussen de € 19.656 en € 28.898, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 26.579 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Combo bedraagt € 28.806 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Opel Combo € 2.227 duurder dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Opel Combo voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Opel Combo | 2016
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | Opel |
| Handelsbenaming | Combo |
| Breedte | 1,83 m |
| Kleur | WIT |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | € 28.806 |
| Bruto BPM | € 7.048 |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 77 kW (105 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1598cc (1,6 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 29 maart 2016 |
| Leeftijd | 10 jaren, 1 maand en 28 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 1 augustus 2024 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar, 9 maanden en 25 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 3 mei 2027. Het voertuig moet over 11 maanden en 8 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.612 kg |
| Massa rijklaar | 1.712 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 776 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.488 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.488 kg |
| Maximum massa samenstelling | 3.500 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.200 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.200 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.450 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.450 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,11 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,51 m (voor) / 1,53 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type COMBO-D-VAN | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer in bodemplaat r. v. |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 6.4 l/100km (1 liter op 15,6km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 5.3 l/100km (1 liter op 18,9km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 5.7 l/100km (1 liter op 17,5km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 150 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 72 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 78 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 L | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*195/2013L | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| K-698-ZD | 10-04-2026 | 16:07 | periodieke controle | 3-05-2027 | Ja, bekijk hier. |
| K-698-ZD | 30-04-2025 | 13:17 | periodieke controle | 3-05-2026 | Ja, bekijk hier. |
| K-698-ZD | 6-03-2024 | 13:51 | periodieke controle | 3-05-2025 | Nee |
| K-698-ZD | 2-05-2023 | 15:16 | periodieke controle | 3-05-2024 | Nee |
| K-698-ZD | 2-05-2022 | 15:24 | periodieke controle | 3-05-2023 | Ja, bekijk hier. |
| K-698-ZD | 3-05-2021 | 11:47 | periodieke controle | 3-05-2022 | Nee |
| K-698-ZD | 1-04-2020 | 12:00 | periodieke controle | 1-04-2021 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 10-04-2026 | 16:07 | 509 | 5.*.55 | 1 | Inrichting voor aanpassing dimlichtafstelling werkt niet (go |
2025 | |||||
| 30-04-2025 | 13:17 | 178 | 5.*.16 | 1 | Stofhoes aandrijfas beschadigd en dicht niet af |
2022 | |||||
| 2-05-2022 | 15:24 | 178 | 5.*.16 | 1 | Stofhoes aandrijfas beschadigd en dicht niet af |
Vergeet ook niet alle Opel Combo voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van K-698-ZD - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
K-698-ZD
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| K-690-ZD | Hobby | 500 | Kampeerwagen | € 44.744 | 14-04-2021 | 15 jaar | |
| K-691-ZD | Kia | Niro | Stationwagen | € 46.004 | 29-03-2021 | 5,7 jaar | |
| K-692-ZD | Mercedes-Benz | 380 | Sedan | Onbekend | 29-03-2021 | 41,5 jaar | |
| K-693-ZD | Mercedes-Benz | Sprinter | Kampeerwagen | € 53.343 | 30-05-2011 | 15 jaar | |
| K-694-ZD | Mercedes-Benz | Sprinter | Kampeerwagen | € 53.277 | 26-02-2010 | 16,3 jaar | |
| K-695-ZD | Peugeot | Boxer | Kampeerwagen | € 46.019 | 23-03-2012 | 14,2 jaar | |
| K-696-ZD | Volkswagen | LT | Kampeerwagen | Onbekend | 17-05-2019 | 25 jaar | |
| K-698-ZB | Opel | Corsa | Hatchback | € 31.397 | 31-03-2021 | 5,2 jaar | |
| K-698-ZD | Opel | Combo | Kampeerwagen | € 28.806 | 29-03-2016 | 10,2 jaar | |
| K-698-ZF | Volkswagen | T-Roc | Stationwagen | € 32.384 | 29-04-2021 | 5,1 jaar | |
| K-698-ZG | Peugeot | 3008 | MPV | € 38.050 | 07-04-2021 | 5,1 jaar | |
| K-698-ZH | Ford | Focus | Stationwagen | € 32.751 | 31-03-2021 | 5,2 jaar | |
| K-698-ZJ | Audi | S3 | Hatchback | € 58.048 | 02-04-2021 | 10,5 jaar | |
| K-698-ZK | Audi | Q3 | Stationwagen | € 58.503 | 09-04-2021 | 6,9 jaar | |
| K-698-ZL | Land Rover | Defender | Stationwagen | € 145.667 | 07-04-2021 | 5,1 jaar | |
| K-698-ZN | Renault | Captur | Hatchback | € 27.480 | 07-04-2021 | 5,1 jaar | |
| K-698-ZP | Mercedes-Benz | C-klasse | Sedan | € 47.498 | 13-04-2021 | 5,1 jaar | |
| K-698-ZR | Volkswagen | Golf | Stationwagen | € 25.789 | 01-04-2021 | 12,8 jaar | |
| K-698-ZS | Mazda | MX-5 | Cabriolet | € 29.790 | 03-04-2021 | 10,2 jaar | |
| K-698-ZT | Seat | Mii | Hatchback | € 12.574 | 22-05-2021 | 14,1 jaar | |
| K-698-ZV | Mazda | CX-30 | Stationwagen | € 33.229 | 13-04-2021 | 6,8 jaar | |
| K-698-ZX | Renault | Twingo | Hatchback | € 23.955 | 09-04-2021 | 5,1 jaar | |
| K-699-ZD | Volkswagen | LT35 | Kampeerwagen | Onbekend | 08-03-2005 | 21,2 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 26.579 en/of breedte van 183 cm en/of een gewicht van ± 1.612 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Ford Transit Connect | € 24.600 | 457 cm | 180 cm | 1.680 kg |
| Volkswagen Caddy | € 27.900 | 488 cm | 179 cm | 1.580 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Opel ComboGoogle op afbeeldingen van de Opel Combo
Google op reviews van de Opel Combo
Opel Combo Wikipedia-pagina
Topgear.nl
Opel Combo Tour L2H1 1.2 Turbo - Autotest en specificaties
Autoreview.nl
Modder, sneeuw, gravel: zo houdt de Opel Combo Cargo 4x4 zich staande
Opel op water en stroom: Movano Hydrogen en Combo Electric maken debuut op IAA
Opel Combo: prijzen, specs en uitvoeringen, reviews, nieuws
Autovisie.nl
Alles over Opel Combo
Grijze Opel Combo-e is er nu al, de gele volgt
opel combo tour Duitse partner van Franse Berlingo
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/opel/combo/
Autozine.nl
Autotest: Opel Combo Tour (2012 - 2018)
Autotest: Opel Combo-e
Autotest: Opel Combo
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.