7-XRP-46
Er rijden momenteel 34 Mobilvetta M 600's rond in Nederland. Deze witte M 600 komt uit het jaar 2006 en is nu 19 jaren, 7 maanden en 7 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze camper rijdt op diesel en heeft 4 zitplaatsen.
Van deze Mobilvetta M 600 kampeerwagen rijden er nog 4 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen oktober 2006 en mei 2010. De nieuwwaarde van deze Mobilvetta M 600 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 27 oktober 2014. Het voertuig was toen 8 jaren en 8 dagen oud.
Bekijk ook alle Mobilvetta M 600 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mobilvetta M 600 | 2006
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | Mobilvetta |
| Handelsbenaming | M 600 |
| Kleur | WIT |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 7.351 |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 74 kW (101 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2198cc (2,2 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 19 oktober 2006 |
| Leeftijd | 19 jaren, 7 maanden en 7 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 27 oktober 2014. Het voertuig was toen 8 jaren en 8 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 30 september 2026. Het voertuig moet over 4 maanden en 7 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.567 kg |
| Massa rijklaar | 2.667 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 333 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.000 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.000 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.600 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.600 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,45 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,81 m (voor) / 1,79 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer tegen r. voorwielscherm |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 75 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 79 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 7-XRP-46 | 5-09-2025 | 11:16 | periodieke controle | 30-09-2026 | Nee |
| 7-XRP-46 | 25-09-2024 | 10:16 | periodieke controle | 30-09-2025 | Nee |
| 7-XRP-46 | 1-08-2023 | 12:10 | periodieke controle | 30-09-2024 | Nee |
| 7-XRP-46 | 23-08-2022 | 11:54 | periodieke controle | 30-09-2023 | Nee |
| 7-XRP-46 | 30-08-2021 | 09:26 | periodieke controle | 30-09-2022 | Nee |
| 7-XRP-46 | 1-09-2020 | 09:58 | periodieke controle | 30-09-2021 | Nee |
| 7-XRP-46 | 14-08-2019 | 10:38 | periodieke controle | 30-09-2020 | Nee |
Vergeet ook niet alle Mobilvetta M 600 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 7-XRP-46 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
7-XRP-46
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7-XRG-46 | Opel | Astra | Stationwagen | Onbekend | 07-10-2014 | 21,2 jaar | |
| 7-XRH-46 | Citroën | C1 | Hatchback | € 12.360 | 21-10-2014 | 11,6 jaar | |
| 7-XRJ-46 | Volvo | C70 | Cabriolet | Onbekend | 06-10-2014 | 19,1 jaar | |
| 7-XRK-46 | Volkswagen | Golf Sportsvan | Stationwagen | € 31.602 | 09-10-2014 | 11,6 jaar | |
| 7-XRL-46 | Audi | A5 | Coupe | € 82.925 | 07-10-2014 | 13,6 jaar | |
| 7-XRN-46 | Peugeot | 308 | Hatchback | € 26.360 | 20-10-2014 | 11,6 jaar | |
| 7-XRP-42 | Volkswagen | Golf Plus | Stationwagen | € 24.850 | 17-01-2015 | 16,2 jaar | |
| 7-XRP-44 | Jaguar | XJ | Sedan | € 91.710 | 29-10-2014 | 20,2 jaar | |
| 7-XRP-45 | Honda | Accord | Stationwagen | Onbekend | 08-10-2014 | 20,7 jaar | |
| 7-XRP-46 | Mobilvetta | M 600 | Kampeerwagen | Onbekend | 27-10-2014 | 19,6 jaar | |
| 7-XRP-47 | Ford | Focus | Stationwagen | € 23.643 | 11-10-2014 | 16,1 jaar | |
| 7-XRP-48 | Ford | Ka | MPV | € 8.486 | 10-10-2014 | 16 jaar | |
| 7-XRP-49 | Toyota | Verso-S | Hatchback | € 16.990 | 18-11-2014 | 15,1 jaar | |
| 7-XRR-46 | Toyota | Aygo | Hatchback | € 12.995 | 10-11-2014 | 11,5 jaar | |
| 7-XRS-46 | Kia | Picanto | MPV | € 11.990 | 31-10-2014 | 11,6 jaar | |
| 7-XRT-46 | Kia | Sportage | MPV | € 30.890 | 18-10-2014 | 11,6 jaar | |
| 7-XRV-46 | Toyota | Yaris | MPV | € 16.170 | 20-10-2014 | 11,6 jaar | |
| 7-XRZ-46 | Peugeot | 108 | Hatchback | € 14.540 | 20-10-2014 | 11,6 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 29.724 en/of een gewicht van ± 2.567 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Adria TIK | € 26.900 | 606 cm | 215 cm | 2.770 kg |
| Chausson Trigano FD2 | € 32.100 | 654 cm | 229 cm | 2.720 kg |
| Hymer HC 322 | € 32.300 | 600 cm | 208 cm | 2.670 kg |
| Elnagh P 200 | € 28.100 | 657 cm | - | 2.700 kg |
| Hymer HV 562 | € 32.000 | 659 cm | 214 cm | 2.660 kg |
| Karmann Mobil Davis 590 | € 31.700 | 600 cm | 205 cm | 2.750 kg |
| Volkswagen California | € 32.500 | - | - | 2.330 kg |
| Capron T135 | € 29.500 | 600 cm | 233 cm | 2.580 kg |
| Capron T134 | € 30.600 | 601 cm | 233 cm | 2.560 kg |
| Pössl KW 9 | € 32.300 | 600 cm | - | 2.760 kg |
| Chausson Welcome | € 27.500 | - | - | 2.790 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.