N-158-SJ
Er rijden momenteel 71.050 Mercedes-Benz Vito's rond in Nederland. Deze grijze Vito komt uit het jaar 2006 en is nu 20 jaren, 2 maanden en 6 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 15 december 2021, dus sinds 4 jaren, 5 maanden en 12 dagen. Deze camper rijdt op diesel en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Mercedes-Benz 639 Vito 111 CDI kampeerwagen rijden er nog 1.329 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 1969 en juli 2022. De nieuwwaarde ligt tussen de € 17.614 en € 87.106, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 47.581 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Mercedes-Benz 639 Vito 111 CDI is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Mercedes-Benz Vito voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mercedes-Benz 639 Vito 111 CDI | 2006
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Handelsbenaming | 639 Vito 111 CDI |
| Breedte | 1,91 m |
| Kleur | GRIJS |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 8.170 |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 80 kW (109 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2148cc (2,1 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 21 maart 2006 |
| Leeftijd | 20 jaren, 2 maanden en 6 dagen |
| 0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 15 december 2021 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 4 jaren, 5 maanden en 12 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 1 oktober 2026. Het voertuig moet over 4 maanden en 7 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.959 kg |
| Massa rijklaar | 2.059 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 711 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.770 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.770 kg |
| Maximum massa samenstelling | 4.770 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.470 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.470 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.470 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.470 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,20 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,63 m (voor) / 1,63 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer midden tegen schutbord onder motorkap |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 82 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| N-158-SJ | 27-08-2025 | 10:52 | periodieke controle | 1-10-2026 | Ja, bekijk hier. |
| N-158-SJ | 1-10-2024 | 11:20 | periodieke controle | 1-10-2025 | Ja, bekijk hier. |
| N-158-SJ | 27-09-2023 | 15:15 | periodieke controle | 30-09-2024 | Ja, bekijk hier. |
| N-158-SJ | 23-09-2022 | 16:04 | periodieke controle | 30-09-2023 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 27-08-2025 | 10:52 | 499 | 5.*.55 | 2 | Dim-, grootlicht; glas lichtarmatuur ernstig beschadigd of v |
2024 | |||||
| 1-10-2024 | 11:20 | 576 | 5.*.53 | 1 | Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
| 1-10-2024 | 11:20 | 522 | 5.*.56 | 1 | Licht- donkerscheiding dimlicht onduidelijk |
2023 | |||||
| 27-09-2023 | 15:15 | 115 | 5.*.11 | 1 | Uitlaatsysteem niet gasdicht / onveilige afvoer uitlaatgasse |
2022 | |||||
| 23-09-2022 | 16:04 | 307 | 5.*.31 | 1 | Remslang beschadigd, wapeningsmateriaal zichtbaar |
| 23-09-2022 | 16:04 | 522 | 5.*.56 | 1 | Licht- donkerscheiding dimlicht onduidelijk |
Vergeet ook niet alle Mercedes-Benz Vito voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van N-158-SJ - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
N-158-SJ
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| N-150-SJ | Volkswagen | Transporter | Kampeerwagen | € 36.297 | 11-02-2015 | 11,3 jaar | |
| N-151-SJ | Mercedes-Benz | Sprinter | Kampeerwagen | € 61.327 | 18-03-2015 | 15,6 jaar | |
| N-152-SJ | Renault | Master | Kampeerwagen | € 43.819 | 04-03-2016 | 10,2 jaar | |
| N-153-SJ | Volkswagen | Multivan | Kampeerwagen | Onbekend | 09-12-2006 | 21 jaar | |
| N-154-SJ | Volkswagen | Crafter | Kampeerwagen | € 62.411 | 29-10-2010 | 15,6 jaar | |
| N-155-SJ | Renault | Trafic | Kampeerwagen | € 38.995 | 17-04-2015 | 11,1 jaar | |
| N-156-SJ | Volkswagen | Transporter | Kampeerwagen | € 32.250 | 21-09-2015 | 10,7 jaar | |
| N-157-SJ | Iveco | 35S13V Euro 4 LD | Kampeerwagen | € 44.859 | 05-07-2010 | 15,9 jaar | |
| N-158-SB | Citroën | C1 | Hatchback | € 15.330 | 20-12-2021 | 4,4 jaar | |
| N-158-SF | Kia | EV6 | MPV | € 59.100 | 22-12-2021 | 4,4 jaar | |
| N-158-SG | Ford | Mustang Mach-E | Hatchback | € 52.525 | 22-12-2021 | 4,4 jaar | |
| N-158-SH | Volkswagen | T-Roc | Stationwagen | € 40.684 | 31-03-2022 | 6,2 jaar | |
| N-158-SJ | Mercedes-Benz | Vito | Kampeerwagen | Onbekend | 21-03-2006 | 20,2 jaar | |
| N-158-SK | CUPRA | Born | Stationwagen | € 43.565 | 24-12-2021 | 4,4 jaar | |
| N-158-SL | Kia | Sportage | MPV | € 42.300 | 17-12-2021 | 6,2 jaar | |
| N-158-SN | Volkswagen | Up! | Hatchback | € 16.435 | 31-12-2021 | 4,4 jaar | |
| N-158-SP | Porsche | 968 | Coupe | Onbekend | 16-12-2021 | 31,4 jaar | |
| N-158-SR | Volkswagen | Golf | Stationwagen | € 31.260 | 21-12-2021 | 5,3 jaar | |
| N-158-ST | Hyundai | Ioniq 5 | MPV | € 50.400 | 30-12-2021 | 4,4 jaar | |
| N-158-SV | Hyundai | i10 | Hatchback | € 18.602 | 17-12-2021 | 8,5 jaar | |
| N-158-SX | Mazda | 2 | Hatchback | € 19.294 | 01-06-2022 | 7,6 jaar | |
| N-158-SZ | Mercedes-Benz | C-klasse | Stationwagen | € 58.711 | 03-01-2022 | 4,4 jaar | |
| N-159-SJ | Mercedes-Benz | Sprinter | Kampeerwagen | Onbekend | 20-03-2009 | 17,2 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 47.581 en/of breedte van 191 cm en/of een gewicht van ± 1.959 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Volkswagen Transporter | € 45.700 | 529 cm | 191 cm | 2.150 kg |
| Volkswagen Caravelle | € 48.000 | 514 cm | 189 cm | 2.110 kg |
| Volkswagen Kombi | € 49.800 | 518 cm | 194 cm | 2.070 kg |
| Ford Transit | € 45.000 | 556 cm | 196 cm | 2.110 kg |
| Ford Transit-tourneo | € 43.300 | - | 199 cm | 2.110 kg |
| Citroën Jumpy | € 44.800 | 514 cm | 192 cm | 2.100 kg |
| Toyota ProAce | € 43.900 | 514 cm | 192 cm | 2.080 kg |
| Renault Trafic | € 42.900 | 536 cm | 196 cm | 2.070 kg |
| Peugeot Expert | € 45.700 | 510 cm | 192 cm | 2.000 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Mercedes-Benz VitoGoogle op afbeeldingen van de Mercedes-Benz Vito
Google op reviews van de Mercedes-Benz Vito
Mercedes-Benz Vito Wikipedia-pagina
Autoreview.nl
Review Mercedes-Benz Vito 4x4 (2025): natte en besneeuwde wegen maken geen indruk
Waar komt 'Vito' in de naam Mercedes-Benz Vito vandaan?
De nieuwe Mercedes-Benz Vito: 9-persoons peoplemover
Autovisie.nl
Alles over Mercedes-Benz Vito
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/mercedes-benz/vito/
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.