J-611-SL
Er rijden momenteel 71.050 Mercedes-Benz Vito's rond in Nederland. Deze blauwe Vito komt uit het jaar 2010 en is nu 15 jaren, 10 maanden en 11 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 20 december 2024, dus sinds 1 jaar, 5 maanden en 11 dagen. Deze camper rijdt op diesel en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Mercedes-Benz Vito 111 CDI kampeerwagen rijden er nog 1.329 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 1969 en juli 2022. De nieuwwaarde ligt tussen de € 17.614 en € 87.106, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 47.581 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Vito 111 CDI bedraagt € 42.435 incl. BTW en BPM, deze Mercedes-Benz Vito 111 CDI is daardoor € 5.146 goedkoper dan gemiddeld.
Het voertuig is geïmporteerd op 18 juni 2014. Het voertuig was toen 3 jaren, 10 maanden en 29 dagen oud.
Bekijk ook alle Mercedes-Benz Vito voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mercedes-Benz Vito 111 CDI | 2010
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Handelsbenaming | Vito 111 CDI |
| Breedte | 1,92 m |
| Kleur | BLAUW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | € 42.435 |
| Bruto BPM | € 10.107 |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 85 kW (116 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2148cc (2,1 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 20 juli 2010 |
| Leeftijd | 15 jaren, 10 maanden en 11 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 20 december 2024 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar, 5 maanden en 11 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 18 juni 2014. Het voertuig was toen 3 jaren, 10 maanden en 29 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 9 februari 2027. Het voertuig moet over 8 maanden en 12 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.922 kg |
| Massa rijklaar | 2.022 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 748 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.770 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.770 kg |
| Maximum massa samenstelling | 4.270 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.470 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.470 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.470 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.470 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,23 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,61 m (voor) / 1,62 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer schutbord motorruimte |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 74 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| J-611-SL | 3-02-2026 | 11:54 | periodieke controle | 9-02-2027 | Ja, bekijk hier. |
| J-611-SL | 3-01-2025 | 13:29 | periodieke controle | 9-02-2026 | Ja, bekijk hier. |
| J-611-SL | 22-01-2024 | 16:43 | periodieke controle | 9-02-2025 | Ja, bekijk hier. |
| J-611-SL | 1-02-2023 | 14:33 | periodieke controle | 9-02-2024 | Nee |
| J-611-SL | 9-02-2022 | 14:07 | periodieke controle | 9-02-2023 | Nee |
| J-611-SL | 14-06-2021 | 12:19 | periodieke controle | 14-06-2022 | Nee |
| J-611-SL | 21-08-2020 | 12:00 | periodieke controle | 21-08-2021 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 3-02-2026 | 11:54 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
2025 | |||||
| 3-01-2025 | 13:29 | 117 | 5.*.11 | 1 | Uitlaatsysteem ondeugdelijk bevestigd |
| 3-01-2025 | 13:29 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 3-01-2025 | 13:29 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
2024 | |||||
| 22-01-2024 | 16:43 | 516 | 5.*.56 | 2 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 22-01-2024 | 16:43 | 524 | 5.*.56 | 1 | Lichtbeeld dimlicht onjuist |
Vergeet ook niet alle Mercedes-Benz Vito voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van J-611-SL - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
J-611-SL
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| J-610-SL | Mercedes-Benz | 350 | Stationwagen | € 87.559 | 04-06-2015 | 14,2 jaar | |
| J-611-SB | Mazda | CX-5 | Stationwagen | € 46.749 | 09-10-2020 | 5,6 jaar | |
| J-611-SF | Toyota | Yaris | Hatchback | € 22.640 | 17-10-2020 | 5,6 jaar | |
| J-611-SG | Skoda | Rapid | Sedan | € 23.202 | 06-10-2020 | 13,1 jaar | |
| J-611-SJ | Pössl | KW 18 | Kampeerwagen | € 52.722 | 15-10-2020 | 9,7 jaar | |
| J-611-SK | Volvo | XC40 | Stationwagen | € 39.979 | 09-10-2020 | 5,6 jaar | |
| J-611-SL | Mercedes-Benz | Vito | Kampeerwagen | € 42.435 | 18-06-2014 | 15,9 jaar | |
| J-611-SN | Renault | Clio | Hatchback | Onbekend | 11-11-2020 | 18,6 jaar | |
| J-611-SP | Opel | Astra | MPV | € 24.480 | 29-01-2021 | 14,9 jaar | |
| J-611-SR | BMW | 3-Serie | Sedan | € 55.440 | 08-10-2020 | 7 jaar | |
| J-611-ST | Volkswagen | Up! | Hatchback | € 10.740 | 17-10-2020 | 11,6 jaar | |
| J-611-SV | Piaggio | MP3 300 | Niet geregistreerd | ? | € 7.529 | 31-12-2020 | 5,4 jaar |
| J-611-SX | Volvo | XC90 | MPV | € 86.324 | 29-10-2020 | 5,6 jaar | |
| J-611-SZ | Nissan | X-Trail | MPV | € 43.857 | 19-10-2020 | 5,6 jaar | |
| J-612-SL | Fiat | Ducato | Kampeerwagen | € 48.112 | 31-08-2012 | 13,8 jaar | |
| J-613-SL | Renault | Master | Kampeerwagen | € 46.730 | 05-11-2013 | 12,6 jaar | |
| J-614-SL | Fiat | Ducato | Kampeerwagen | € 38.193 | 31-01-2013 | 13,3 jaar | |
| J-615-SL | Citroën | Jumper | Kampeerwagen | Onbekend | 25-05-2009 | 17 jaar | |
| J-616-SL | Peugeot | Boxer | Kampeerwagen | Onbekend | 26-09-2008 | 17,7 jaar | |
| J-617-SL | Volkswagen | LT35 | Kampeerwagen | Onbekend | 18-10-2006 | 19,6 jaar | |
| J-618-SL | Carthago | Malibu Van 640 LE | Kampeerwagen | € 50.435 | 14-10-2020 | 5,6 jaar | |
| J-619-SL | Hyundai | Tucson | MPV | € 36.266 | 06-11-2020 | 5,8 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 47.581 en/of breedte van 192 cm en/of een gewicht van ± 1.922 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Volkswagen Transporter | € 46.200 | 512 cm | 190 cm | 2.110 kg |
| Volkswagen Caravelle | € 48.000 | 514 cm | 189 cm | 2.110 kg |
| Volkswagen Kombi | € 49.800 | 518 cm | 194 cm | 2.070 kg |
| Ford Transit | € 45.000 | 556 cm | 196 cm | 2.110 kg |
| Ford Transit-tourneo | € 43.300 | - | 199 cm | 2.110 kg |
| Citroën Jumpy | € 44.800 | 514 cm | 192 cm | 2.100 kg |
| Toyota ProAce | € 43.900 | 514 cm | 192 cm | 2.080 kg |
| Renault Trafic | € 42.900 | 536 cm | 196 cm | 2.070 kg |
| Peugeot Expert | € 45.700 | 510 cm | 192 cm | 2.000 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Mercedes-Benz VitoGoogle op afbeeldingen van de Mercedes-Benz Vito
Google op reviews van de Mercedes-Benz Vito
Mercedes-Benz Vito Wikipedia-pagina
Autoreview.nl
Review Mercedes-Benz Vito 4x4 (2025): natte en besneeuwde wegen maken geen indruk
Waar komt 'Vito' in de naam Mercedes-Benz Vito vandaan?
De nieuwe Mercedes-Benz Vito: 9-persoons peoplemover
Autovisie.nl
Alles over Mercedes-Benz Vito
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/mercedes-benz/vito/
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.