31-TVK-2
Er rijden momenteel 129 MC Louis SPA P210's rond in Nederland. Deze witte P210 komt uit het jaar 2005 en is nu 21 jaren, 1 maand en 22 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 29 februari 2020, dus sinds 6 jaren, 2 maanden en 28 dagen. Deze camper rijdt op diesel en heeft 4 zitplaatsen.
Van deze MC Louis SPA P 210 kampeerwagen rijden er in dezelfde variant (MSCB) nog 18 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 2004 en januari 2008. De nieuwwaarde van deze MC Louis SPA P 210 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 25 april 2012. Het voertuig was toen 7 jaren en 19 dagen oud.
Bekijk ook alle MC Louis SPA P210 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
MC Louis SPA P 210 | 2005
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | MC Louis SPA |
| Handelsbenaming | P 210 |
| Kleur | WIT |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 143 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 5.867 |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 81 kW (110 pk) |
| Continue vermogen | 81 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | F1AE0481C |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2286cc (2,3 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 5 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 6 april 2005 |
| Leeftijd | 21 jaren, 1 maand en 22 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 21 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 29 februari 2020 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 6 jaren, 2 maanden en 28 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 25 april 2012. Het voertuig was toen 7 jaren en 19 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 17 april 2027. Het voertuig moet over 10 maanden en 20 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.435 kg |
| Massa rijklaar | 2.535 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 865 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.400 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.400 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.750 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.750 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.900 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.900 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,20 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,72 m (voor) / 1,72 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant MSCB | |
| Uitvoering 601SC0 | |
| Typegoedkeuringsnummer e13*2001/116*0124*02 | |
| Plaats chassisnummer r. |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 84 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 84 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 31-TVK-2 | 3-03-2026 | 14:25 | periodieke controle | 17-04-2027 | Ja, bekijk hier. |
| 31-TVK-2 | 6-03-2025 | 15:25 | periodieke controle | 17-04-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 31-TVK-2 | 2-04-2024 | 11:15 | periodieke controle | 17-04-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 31-TVK-2 | 17-04-2023 | 14:43 | periodieke controle | 17-04-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 31-TVK-2 | 12-04-2022 | 11:50 | periodieke controle | 17-04-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 31-TVK-2 | 14-04-2021 | 14:42 | periodieke controle | 17-04-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 31-TVK-2 | 13-03-2020 | 10:03 | periodieke controle | 17-04-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 31-TVK-2 | 21-03-2019 | 14:13 | periodieke controle | 17-04-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 3-03-2026 | 14:25 | 391 | 5.*.43 | 1 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
2025 | |||||
| 6-03-2025 | 15:25 | 556 | 5.*.55 | 1 | Remlicht werkt niet (goed) |
| 6-03-2025 | 15:25 | 289 | 5.*.31 | 1 | Schijf-, trommelrem loopt niet vrij |
2024 | |||||
| 2-04-2024 | 11:15 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
2023 | |||||
| 17-04-2023 | 14:43 | 355 | 5.*.39 | 1 | Remvertraging / remwerking parkeerrem onvoldoende |
| 17-04-2023 | 14:43 | 115 | 5.*.11 | 1 | Uitlaatsysteem niet gasdicht / onveilige afvoer uitlaatgasse |
2022 | |||||
| 12-04-2022 | 11:50 | 391 | 5.*.43 | 1 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| 12-04-2022 | 11:50 | 407 | 5.*.46 | 1 | Verstelinrichting bestuurderszitplaats of -rugleuning vergre |
2021 | |||||
| 14-04-2021 | 14:42 | 361 | 5.*.38 | 1 | Remverschil op 1 as te groot |
| 14-04-2021 | 14:42 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 14-04-2021 | 14:42 | 589 | 5.*.55 | 3 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| 14-04-2021 | 14:42 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
2020 | |||||
| 13-03-2020 | 10:03 | 552 | 5.*.55 | 1 | Remlicht lichtoppervlak >25% afgenomen |
| 13-03-2020 | 10:03 | 352 | 5.*.38 | 1 | Remvertraging bedrijfsrem onvoldoende (< 95% >= 90% awet) |
| 13-03-2020 | 10:03 | 361 | 5.*.38 | 1 | Remverschil op 1 as te groot |
2019 | |||||
| 21-03-2019 | 14:13 | 207 | 5.*.27 | 1 | Band vertoont uitstulping(en) |
Vergeet ook niet alle MC Louis SPA P210 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 31-TVK-2 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
31-TVK-2
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31-TVB-2 | Opel | Astra | Stationwagen | € 27.560 | 12-04-2012 | 14,1 jaar | |
| 31-TVH-2 | Renault | Clio | Stationwagen | € 20.285 | 18-04-2012 | 14,1 jaar | |
| 31-TVJ-2 | Toyota | Auris | MPV | € 22.490 | 27-06-2012 | 13,9 jaar | |
| 31-TVK-1 | Mercedes-Benz | Citan | Kampeerwagen | € 17.385 | 17-07-2002 | 23,9 jaar | |
| 31-TVK-2 | MC Louis SPA | P210 | Kampeerwagen | Onbekend | 25-04-2012 | 21,2 jaar | |
| 31-TVK-4 | Fiat | 500 | Hatchback | € 16.195 | 11-05-2012 | 15,2 jaar | |
| 31-TVK-6 | Renault | Twingo | Hatchback | € 9.690 | 20-04-2012 | 14,1 jaar | |
| 31-TVK-7 | Mini | One | Hatchback | € 19.898 | 12-04-2012 | 17,2 jaar | |
| 31-TVK-8 | Peugeot | 107 | Hatchback | € 10.800 | 20-04-2012 | 14,1 jaar | |
| 31-TVL-2 | Mercedes-Benz | C-klasse | Sedan | € 38.752 | 18-04-2012 | 14,1 jaar | |
| 31-TVR-2 | Kia | Venga | MPV | € 19.901 | 18-09-2012 | 13,7 jaar | |
| 31-TVT-2 | Volvo | V60 | Stationwagen | € 37.619 | 20-04-2012 | 14,1 jaar | |
| 31-TVX-2 | Suzuki | Alto | Hatchback | € 9.298 | 23-05-2012 | 14,2 jaar | |
| 31-TVZ-2 | Peugeot | 107 | Hatchback | € 9.170 | 24-04-2012 | 14,1 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met een gewicht van ± 2.435 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Volkswagen California | 519 cm | 194 cm | 2.450 kg |
| Fiat Ducato | 600 cm | 227 cm | 2.660 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | 696 cm | 224 cm | 2.680 kg |
| Fiat 290 | 705 cm | 226 cm | 2.560 kg |
| Peugeot Boxer | 598 cm | 209 cm | 2.600 kg |
| Fiat 280 | - | 225 cm | 2.400 kg |
| Renault Master | 606 cm | 216 cm | 2.600 kg |
| Citroën Jumper | 620 cm | 212 cm | 2.620 kg |
| Ford Transit | 620 cm | 225 cm | 2.680 kg |
| Volkswagen Crafter | 674 cm | 204 cm | 2.680 kg |
| Mercedes-Benz Marco Polo | 514 cm | 193 cm | 2.400 kg |
| Westfalia Ford Nugget | 534 cm | 203 cm | 2.680 kg |
| Volkswagen Multivan | 509 cm | 190 cm | 2.380 kg |
| Peugeot 280 L | 563 cm | 224 cm | 2.430 kg |
| Opel Movano | 583 cm | 207 cm | 2.460 kg |
| Mercedes-Benz T1 | 636 cm | 216 cm | 2.640 kg |
| Mercedes-Benz Viano | 507 cm | 191 cm | 2.270 kg |
| Ford Transit-Nugget | 497 cm | 197 cm | 2.310 kg |
| Peugeot 290 | 668 cm | 230 cm | 2.510 kg |
| Weinsberg R57 | 676 cm | 221 cm | 2.640 kg |
| Chevrolet Chevy Van | - | 208 cm | 2.550 kg |
| Ford Transit Custom | 518 cm | 203 cm | 2.440 kg |
| Toth Es Fiai Clever | 618 cm | 205 cm | 2.670 kg |
| Volkswagen Ventje | 510 cm | 199 cm | 2.660 kg |
| Volkswagen Transporter | 531 cm | 214 cm | 2.490 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.