77-XTH-7
Er rijden momenteel 43 MC Louis SPA M700's rond in Nederland. Deze witte M700 komt uit het jaar 2007 en is nu 19 jaren en 16 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 april 2022, dus sinds 4 jaren, 1 maand en 24 dagen. Deze camper rijdt op diesel en heeft 6 zitplaatsen.
Van deze MC Louis SPA M 700 kampeerwagen rijden er in dezelfde variant (BAAB) nog 13 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen april 2007 en augustus 2008. De nieuwwaarde van deze MC Louis SPA M 700 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 27 juli 2012. Het voertuig was toen 5 jaren, 2 maanden en 19 dagen oud.
Bekijk ook alle MC Louis SPA M700 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
MC Louis SPA M 700 | 2007
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | MC Louis SPA |
| Handelsbenaming | M 700 |
| Kleur | WIT |
| Aantal zitplaatsen | 6 |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 155 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 8.182 |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 74 kW (101 pk) |
| Continue vermogen | 74 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | 4HV |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2198cc (2,2 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 5 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 9 mei 2007 |
| Leeftijd | 19 jaren en 16 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 1 april 2022 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 4 jaren, 1 maand en 24 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 27 juli 2012. Het voertuig was toen 5 jaren, 2 maanden en 19 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 20 april 2027. Het voertuig moet over 10 maanden en 26 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.542 kg |
| Massa rijklaar | 2.642 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 658 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.300 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.300 kg |
| Maximum massa samenstelling | 3.300 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.750 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.750 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.900 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.900 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,45 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,81 m (voor) / 1,98 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant BAAB | |
| Uitvoering 630RA0 | |
| Typegoedkeuringsnummer e13*2001/116*0210*01 | |
| Plaats chassisnummer r. |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 79 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 4 / EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 77-XTH-7 | 10-04-2026 | 11:57 | periodieke controle | 20-04-2027 | Nee |
| 77-XTH-7 | 16-04-2025 | 14:08 | periodieke controle | 20-04-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 77-XTH-7 | 13-03-2024 | 14:18 | periodieke controle | 20-04-2025 | Nee |
| 77-XTH-7 | 14-04-2023 | 09:50 | periodieke controle | 20-04-2024 | Nee |
| 77-XTH-7 | 9-03-2022 | 14:54 | periodieke controle | 20-04-2023 | Nee |
| 77-XTH-7 | 20-04-2021 | 10:48 | periodieke controle | 20-04-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 77-XTH-7 | 20-09-2019 | 14:06 | periodieke controle | 19-10-2020 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 16-04-2025 | 14:08 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
2021 | |||||
| 20-04-2021 | 10:48 | 117 | 5.*.11 | 1 | Uitlaatsysteem ondeugdelijk bevestigd |
| 20-04-2021 | 10:48 | 361 | 5.*.38 | 1 | Remverschil op 1 as te groot |
Vergeet ook niet alle MC Louis SPA M700 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 77-XTH-7 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
77-XTH-7
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 77-XTD-7 | Kia | Picanto | MPV | € 10.639 | 12-04-2013 | 13,1 jaar | |
| 77-XTG-7 | Opel | Corsa | MPV | € 17.635 | 31-07-2012 | 13,8 jaar | |
| 77-XTH-1 | Kia | Picanto | MPV | € 10.890 | 16-08-2012 | 13,8 jaar | |
| 77-XTH-2 | Volkswagen | Up! | Hatchback | € 10.361 | 02-08-2012 | 13,8 jaar | |
| 77-XTH-4 | Volkswagen | Jetta | Sedan | € 26.016 | 02-08-2012 | 13,8 jaar | |
| 77-XTH-7 | MC Louis SPA | M700 | Kampeerwagen | Onbekend | 27-07-2012 | 19,1 jaar | |
| 77-XTH-9 | Fiat | 500 | Hatchback | € 19.494 | 31-07-2012 | 13,8 jaar | |
| 77-XTJ-7 | Toyota | GT86 | Coupe | € 42.381 | 04-08-2012 | 13,8 jaar | |
| 77-XTK-7 | Volkswagen | Up! | Hatchback | € 8.841 | 07-08-2012 | 13,8 jaar | |
| 77-XTN-7 | Volkswagen | Golf | Cabriolet | € 53.422 | 06-08-2012 | 13,8 jaar | |
| 77-XTP-7 | Renault | Twingo | Hatchback | € 8.590 | 03-08-2012 | 13,8 jaar | |
| 77-XTR-7 | Renault | Twingo | Hatchback | € 12.175 | 28-08-2012 | 13,7 jaar | |
| 77-XTS-7 | Nissan | Qashqai | Stationwagen | € 32.935 | 07-08-2012 | 13,8 jaar | |
| 77-XTV-7 | Audi | A6 | Stationwagen | € 69.451 | 30-01-2013 | 14,2 jaar | |
| 77-XTX-7 | Peugeot | 107 | Hatchback | Onbekend | 13-08-2012 | 21 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met een gewicht van ± 2.542 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Fiat Ducato | 758 cm | 229 cm | 2.790 kg |
| Volkswagen California | 517 cm | 194 cm | 2.450 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | 738 cm | 224 cm | 2.780 kg |
| Fiat 290 | 705 cm | 226 cm | 2.560 kg |
| Peugeot Boxer | 598 cm | 209 cm | 2.600 kg |
| Fiat 280 | - | 222 cm | 2.400 kg |
| Citroën Jumper | 620 cm | 212 cm | 2.620 kg |
| Renault Master | 606 cm | 216 cm | 2.600 kg |
| Weinsberg R57 | 676 cm | 221 cm | 2.680 kg |
| Volkswagen Crafter | 674 cm | 204 cm | 2.720 kg |
| Knaus R07 | 599 cm | 205 cm | 2.770 kg |
| Pössl KW 9 | 600 cm | 205 cm | 2.780 kg |
| Knaus R11 | 695 cm | 220 cm | 2.790 kg |
| Ford Transit | 620 cm | 225 cm | 2.740 kg |
| Mercedes-Benz Marco Polo | 514 cm | 193 cm | 2.400 kg |
| Westfalia Ford Nugget | 534 cm | 203 cm | 2.680 kg |
| Peugeot 280 L | 563 cm | 224 cm | 2.430 kg |
| Volkswagen Multivan | 509 cm | 190 cm | 2.380 kg |
| Weinsberg R47 | 636 cm | 205 cm | 2.760 kg |
| Opel Movano | 583 cm | 207 cm | 2.460 kg |
| Adria Compact DL | 699 cm | 220 cm | 2.710 kg |
| Peugeot 290 | 668 cm | 230 cm | 2.510 kg |
| Adria Compact SL | 681 cm | 219 cm | 2.740 kg |
| Bürstner Teilintegriert | 651 cm | 229 cm | 2.700 kg |
| Weinsberg R58 | 715 cm | 231 cm | 2.740 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.