XT-680-B
Er rijden momenteel 231 MC Louis MC4's rond in Nederland. Deze witte MC4 komt uit het jaar 2012 en is nu 14 jaren en 26 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 23 januari 2026, dus sinds 3 maanden en 24 dagen. Deze camper rijdt op diesel en heeft 4 zitplaatsen.
Van deze MC Louis MC4-71 kampeerwagen rijden er in dezelfde variant (CMLD) nog 18 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 2012 en april 2016. De nieuwwaarde ligt tussen de € 32.560 en € 53.691, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 41.117 uitkomt. De nieuwwaarde van deze MC4-71 bedraagt € 42.996 incl. BTW en BPM, daardoor is deze MC Louis MC4-71 € 1.879 duurder dan gemiddeld.
Het voertuig is geïmporteerd op 9 april 2019. Het voertuig was toen 6 jaren, 11 maanden en 19 dagen oud.
Bekijk ook alle MC Louis MC4 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
MC Louis MC4-71 | 2012
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | MC Louis |
| Handelsbenaming | MC4-71 |
| Kleur | WIT |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 155 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 42.996 |
| Bruto BPM | € 10.546 |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 96 kW (131 pk) |
| Continue vermogen | 96 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | F1AE3481D |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2287cc (2,3 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 20 april 2012 |
| Leeftijd | 14 jaren en 26 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 23 januari 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 3 maanden en 24 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 9 april 2019. Het voertuig was toen 6 jaren, 11 maanden en 19 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 22 december 2026. Het voertuig moet over 7 maanden en 8 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 3.003 kg |
| Massa rijklaar | 3.103 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 397 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 5.500 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.000 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,80 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,81 m (voor) / 1,98 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type ZEH3 | |
| Variant CMLD | |
| Uitvoering 716PC1 | |
| Typegoedkeuringsnummer e13*2007/46*1238*00 | |
| Plaats chassisnummer r. |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 8.8 l/100km (1 liter op 11,4km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 6.6 l/100km (1 liter op 15,2km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 7.4 l/100km (1 liter op 13,5km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 195 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 73 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 84 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 84 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 I | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*692/2008I | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| XT-680-B | 22-12-2025 | 15:15 | periodieke controle | 22-12-2026 | Nee |
| XT-680-B | 8-04-2025 | 14:24 | periodieke controle | 8-04-2026 | Nee |
| XT-680-B | 15-03-2024 | 11:37 | periodieke controle | 8-04-2025 | Nee |
| XT-680-B | 30-03-2023 | 13:50 | periodieke controle | 8-04-2024 | Nee |
| XT-680-B | 21-03-2022 | 15:52 | periodieke controle | 8-04-2023 | Ja, bekijk hier. |
| XT-680-B | 8-04-2021 | 11:58 | periodieke controle | 8-04-2022 | Nee |
| XT-680-B | 8-04-2020 | 10:42 | periodieke controle | 8-04-2021 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2022 | |||||
| 21-03-2022 | 15:52 | 556 | 5.*.55 | 1 | Remlicht werkt niet (goed) |
Vergeet ook niet alle MC Louis MC4 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van XT-680-B - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
XT-680-B
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| XT-680-B | MC Louis | MC4 | Kampeerwagen | € 42.996 | 09-04-2019 | 14,1 jaar | |
| XT-680-D | Kia | Picanto | MPV | € 12.910 | 18-03-2019 | 7,2 jaar | |
| XT-680-F | Mercedes-Benz | A-klasse | Stationwagen | € 43.757 | 16-03-2019 | 8,1 jaar | |
| XT-680-G | Skoda | Octavia | Stationwagen | € 26.345 | 09-04-2019 | 7,1 jaar | |
| XT-680-H | Mercedes-Benz | E-klasse | Cabriolet | € 79.234 | 16-03-2019 | 8,1 jaar | |
| XT-680-J | Tesla | Model 3 | Sedan | € 55.600 | 29-03-2019 | 7,1 jaar | |
| XT-680-K | Volvo | XC60 | Stationwagen | € 73.344 | 19-03-2019 | 7,2 jaar | |
| XT-680-L | Volkswagen | Up! | Hatchback | € 15.245 | 15-03-2019 | 12,2 jaar | |
| XT-680-N | Mercedes-Benz | B-klasse | Stationwagen | € 34.968 | 10-05-2019 | 14,4 jaar | |
| XT-680-P | BMW | 4-Serie | Sedan | € 50.774 | 26-03-2019 | 7,1 jaar | |
| XT-680-R | BMW | i3 | Sedan | € 48.772 | 28-03-2019 | 7,1 jaar | |
| XT-680-S | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 28.149 | 27-03-2019 | 7,1 jaar | |
| XT-680-T | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 15.649 | 24-05-2019 | 10,5 jaar | |
| XT-680-V | Tesla | Model 3 | Sedan | € 57.200 | 01-05-2019 | 7 jaar | |
| XT-680-X | Tesla | Model 3 | Sedan | € 55.600 | 15-04-2019 | 7,1 jaar | |
| XT-680-Z | Peugeot | Metropolis | Niet geregistreerd | ? | € 9.402 | 23-01-2021 | 5,3 jaar |
| XT-682-B | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 20.385 | 12-03-2019 | 10,3 jaar | |
| XT-684-B | BMW | 3-Serie | Sedan | Onbekend | 12-03-2019 | 29,3 jaar | |
| XT-685-B | Mercedes-Benz | GLA | Stationwagen | € 49.766 | 05-04-2019 | 11,5 jaar | |
| XT-686-B | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 19.400 | 23-03-2019 | 14,9 jaar | |
| XT-687-B | Nissan | Qashqai | MPV | € 39.540 | 22-03-2019 | 7,2 jaar | |
| XT-688-B | Toyota | Aygo | Hatchback | € 11.180 | 12-03-2019 | 13,8 jaar | |
| XT-689-B | Porsche | Macan | Stationwagen | € 144.679 | 12-03-2019 | 11,8 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 41.117 en/of een gewicht van ± 3.003 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Adria Matrix M 670 SC | € 41.100 | 750 cm | 238 cm | 2.930 kg |
| Knaus R11 | € 39.100 | 686 cm | 220 cm | 2.820 kg |
| Bürstner BUT620 | € 41.700 | 660 cm | 220 cm | 2.840 kg |
| Adria Matrix M 670 SL | € 44.800 | 738 cm | 232 cm | 2.920 kg |
| Capron T67 | € 41.800 | 739 cm | 233 cm | 2.720 kg |
| Capron T447 | € 44.600 | 743 cm | 233 cm | 2.830 kg |
| Capron T68 | € 43.600 | 743 cm | 233 cm | 2.830 kg |
| Adria Compact SL | € 43.500 | 662 cm | 212 cm | 2.730 kg |
| Adria Coral S 690 SC | € 40.900 | 740 cm | 231 cm | 2.860 kg |
| Roller Team Livingstone 2 | € 42.400 | 600 cm | 205 cm | 2.820 kg |
| Dethleffs Trend T 7057 | € 43.200 | 741 cm | 233 cm | 2.830 kg |
| Hymer B 674 SL | € 38.100 | 730 cm | 235 cm | 3.120 kg |
| Capron T449 | € 41.200 | 743 cm | 233 cm | 2.820 kg |
| Hymer T 698 CL | € 43.600 | 746 cm | 235 cm | 2.920 kg |
| Knaus R16 | € 42.800 | 708 cm | 232 cm | 2.900 kg |
| Elnagh P 200 | € 41.100 | 724 cm | 235 cm | 2.960 kg |
| Bürstner BT7342 | € 42.200 | 749 cm | 230 cm | 2.930 kg |
| Chausson 727 GA | € 43.200 | 740 cm | 230 cm | 2.970 kg |
| Pössl KW 9 | € 42.300 | 600 cm | 205 cm | 2.780 kg |
| Chausson 718 XLB | € 41.800 | 747 cm | 231 cm | 2.950 kg |
| Benimar Mileo | € 42.500 | 740 cm | 231 cm | 2.950 kg |
| Adria Coral S 670 SLT | € 43.500 | 743 cm | 230 cm | 2.890 kg |
| Karmann Mobil Davis 620 | € 44.500 | 636 cm | 205 cm | 2.930 kg |
| Chausson 728 EB | € 41.700 | 747 cm | 232 cm | 3.060 kg |
| Bürstner BUT664 | € 41.600 | 674 cm | 230 cm | 2.960 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 14 mei 2026.