JZ-508-J
Er rijden momenteel 30 Hobby 65 GE's rond in Nederland. Deze witte 65 GE komt uit het jaar 2014 en is nu 12 jaren en 4 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 3 maart 2021, dus sinds 5 jaren, 2 maanden en 23 dagen. Deze camper rijdt op diesel en heeft 4 zitplaatsen.
Van deze Hobby 65 GE kampeerwagen rijden er in dezelfde variant (D3AT) nog 4 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 2013 en mei 2014. De nieuwwaarde van deze Hobby 65 GE is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 6 juli 2016. Het voertuig was toen 2 jaren, 1 maand en 16 dagen oud.
Bekijk ook alle Hobby 65 GE voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Hobby 65 GE | 2014
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | Hobby |
| Handelsbenaming | 65 GE |
| Kleur | WIT |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 140 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 11.680 |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 110 kW (150 pk) |
| Continue vermogen | 110 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | M9TD8 |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2299cc (2,3 liter motor) |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 22 mei 2014 |
| Leeftijd | 12 jaren en 4 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 3 maart 2021 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 5 jaren, 2 maanden en 23 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 6 juli 2016. Het voertuig was toen 2 jaren, 1 maand en 16 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 9 april 2026. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.991 kg |
| Massa rijklaar | 3.091 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 409 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 5.500 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.100 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,33 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,75 m (voor) / 1,86 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type R1 | |
| Variant D3AT | |
| Uitvoering GSBC56435S00 | |
| Typegoedkeuringsnummer e13*2007/46*1322*02 | |
| Plaats chassisnummer r. |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 71 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 81 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 I | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*566/2011I | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| JZ-508-J | 5-03-2025 | 13:38 | periodieke controle | 9-04-2026 | Ja, bekijk hier. |
| JZ-508-J | 9-04-2024 | 15:04 | periodieke controle | 9-04-2025 | Ja, bekijk hier. |
| JZ-508-J | 1-12-2022 | 10:19 | periodieke controle | 1-12-2023 | Nee |
| JZ-508-J | 26-01-2022 | 14:51 | periodieke controle | 26-02-2023 | Ja, bekijk hier. |
| JZ-508-J | 26-02-2021 | 15:49 | periodieke controle | 26-02-2022 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 5-03-2025 | 13:38 | 475 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht werkt niet (goed) |
2024 | |||||
| 9-04-2024 | 15:04 | 241 | 5.*.28 | 1 | Schokdemper werkt niet (goed) |
2022 | |||||
| 26-01-2022 | 14:51 | 576 | 5.*.53 | 1 | Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
| 26-01-2022 | 14:51 | 487 | 5.*.55 | 1 | Achteruitrijlicht werkt niet (goed) |
| 26-01-2022 | 14:51 | 516 | 5.*.56 | 2 | Dimlicht onjuist afgesteld |
Vergeet ook niet alle Hobby 65 GE voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van JZ-508-J - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
JZ-508-J
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| JZ-500-J | Lancia | Ypsilon | MPV | € 13.966 | 12-07-2016 | 14,2 jaar | |
| JZ-503-J | Volvo | XC60 | Stationwagen | € 62.095 | 15-09-2016 | 10,1 jaar | |
| JZ-504-J | Alfa Romeo | MiTo | MPV | Onbekend | 06-07-2016 | 16,9 jaar | |
| JZ-505-J | Hyundai | i10 | MPV | Onbekend | 06-07-2016 | 17 jaar | |
| JZ-506-J | Opel | Meriva | MPV | € 21.786 | 14-02-2018 | 11,3 jaar | |
| JZ-507-J | Volvo | V40 | MPV | € 33.201 | 13-07-2016 | 11,5 jaar | |
| JZ-508-B | Citroën | C4 Picasso | Stationwagen | € 37.579 | 13-07-2016 | 9,9 jaar | |
| JZ-508-D | Opel | Mokka | MPV | € 28.880 | 07-07-2016 | 9,9 jaar | |
| JZ-508-G | Kia | Picanto | MPV | € 13.490 | 07-07-2016 | 9,9 jaar | |
| JZ-508-H | Renault | Twingo | Hatchback | € 12.485 | 19-07-2016 | 9,9 jaar | |
| JZ-508-J | Hobby | 65 GE | Kampeerwagen | Onbekend | 06-07-2016 | 12 jaar | |
| JZ-508-K | Mercedes-Benz | C-klasse | Stationwagen | € 52.575 | 14-07-2016 | 9,9 jaar | |
| JZ-508-L | Suzuki | Alto | Hatchback | € 9.438 | 13-07-2016 | 13,3 jaar | |
| JZ-508-N | Opel | Corsa | Hatchback | € 19.251 | 15-07-2016 | 9,9 jaar | |
| JZ-508-P | Nissan | Pulsar | MPV | € 25.059 | 13-07-2016 | 9,9 jaar | |
| JZ-508-S | Opel | Astra | Stationwagen | € 26.279 | 13-07-2016 | 9,9 jaar | |
| JZ-508-T | Kia | Sportage | MPV | € 30.290 | 09-11-2016 | 9,5 jaar | |
| JZ-508-V | Renault | Megane | Stationwagen | € 26.385 | 22-07-2016 | 9,8 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met een gewicht van ± 2.991 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Fiat 230 | 818 cm | 231 cm | 2.990 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | 738 cm | 230 cm | 3.290 kg |
| Adria TIK | 724 cm | 229 cm | 3.120 kg |
| Fiat 244 | 759 cm | 237 cm | 3.020 kg |
| Knaus R16 | 709 cm | 232 cm | 2.910 kg |
| Knaus R07 | 605 cm | 205 cm | 2.800 kg |
| Pössl KW 9 | 600 cm | 205 cm | 2.780 kg |
| Pössl KW 18 | 636 cm | 205 cm | 2.910 kg |
| Adria Twin 640 SLB | 640 cm | 212 cm | 2.840 kg |
| Mercedes-Benz T2 | 708 cm | 233 cm | 3.280 kg |
| Fiat Ducato | 758 cm | 233 cm | 3.050 kg |
| Knaus R06 | 690 cm | 230 cm | 2.960 kg |
| Weinsberg R47 | 636 cm | 205 cm | 2.760 kg |
| Volkswagen Crafter | 670 cm | 204 cm | 3.090 kg |
| Adria Coral S 670 SL | 750 cm | 234 cm | 2.920 kg |
| Knaus R11 | 695 cm | 220 cm | 2.820 kg |
| Knaus R22 | 722 cm | 234 cm | 3.000 kg |
| Hymer B580MC | 700 cm | 228 cm | 2.840 kg |
| Adria Matrix M 670 SL | 738 cm | 237 cm | 2.920 kg |
| Bürstner Teilintegriert | 662 cm | 229 cm | 2.800 kg |
| Weinsberg R58 | 715 cm | 231 cm | 2.740 kg |
| Hymer Grand Canyon | 697 cm | 207 cm | 3.130 kg |
| Hymer B600MC | 720 cm | 228 cm | 2.940 kg |
| Carthago Malibu Van 640 LE | 636 cm | 210 cm | 2.850 kg |
| Hymer B680MC | 740 cm | 228 cm | 2.970 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.