S-492-TL
Er rijden momenteel 27 Giottiline Therry T45's rond in Nederland. Deze witte Therry T45 komt uit het jaar 2010 en is nu 16 jaren, 1 maand en 30 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 15 juni 2023, dus sinds 2 jaren, 11 maanden en 10 dagen. Deze camper rijdt op diesel en heeft 5 zitplaatsen.
Van deze Giottiline Therry T45 kampeerwagen rijden er in dezelfde variant (CCMT) nog 3 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 2010 en juni 2011. De nieuwwaarde ligt tussen de € 39.486 en € 45.386, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 42.436 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Therry T45 bedraagt € 39.486 incl. BTW en BPM, deze Giottiline Therry T45 is daardoor € 2.950 goedkoper dan gemiddeld.
Dit voertuig van Giottiline haalt een maximumsnelheid van 152 km/uur. Deze Giottiline Therry T45 is een typische middenklasser wat snelheid betreft. Hij behoort bij de 26% snellere campers in Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 15 juni 2023. Het voertuig was toen 13 jaren, 2 maanden en 19 dagen oud.
Bekijk ook alle Giottiline Therry T45 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Giottiline Therry T45 | 2010
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | Giottiline |
| Handelsbenaming | Therry T45 |
| Lengte | 7,28 m |
| Breedte | 2,35 m |
| Hoogte | 3,01 m |
| Kleur | WIT |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 152 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 39.486 |
| Bruto BPM | € 9.194 |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 116 kW (158 pk) |
| Continue vermogen | 116 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | F1CE0481D |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2999cc (3,0 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 26 maart 2010 |
| Leeftijd | 16 jaren, 1 maand en 30 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 15 juni 2023 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 jaren, 11 maanden en 10 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 15 juni 2023. Het voertuig was toen 13 jaren, 2 maanden en 19 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 12 mei 2026. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.975 kg |
| Massa rijklaar | 3.075 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 425 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 5.500 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.000 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,04 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,81 m (voor) / 1,98 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type GLF2 | |
| Variant CCMT | |
| Uitvoering 1451C | |
| Typegoedkeuringsnummer e50*2001/116*0011*08 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 87 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 87 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 4 / EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 70/220*2003/76B | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| S-492-TL | 8-05-2025 | 10:34 | periodieke controle | 12-05-2026 | Nee |
| S-492-TL | 7-05-2024 | 09:11 | periodieke controle | 12-05-2025 | Ja, bekijk hier. |
| S-492-TL | 12-05-2023 | 13:30 | periodieke controle | 12-05-2024 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2024 | |||||
| 7-05-2024 | 09:11 | 589 | 5.*.55 | 2 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| 7-05-2024 | 09:11 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
Vergeet ook niet alle Giottiline Therry T45 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van S-492-TL - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
S-492-TL
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| S-490-TL | Roller Team | T-line 285 M | Kampeerwagen | € 44.867 | 21-04-2023 | 13,6 jaar | |
| S-491-TL | Mazda | MX-5 | Cabriolet | € 38.584 | 30-06-2023 | 10,3 jaar | |
| S-492-TB | BMW | iX1 | Stationwagen | € 63.148 | 17-04-2023 | 3,1 jaar | |
| S-492-TD | Seat | Leon | Stationwagen | € 35.066 | 28-04-2023 | 3,1 jaar | |
| S-492-TF | Opel | Corsa | Hatchback | € 28.700 | 31-03-2023 | 3,2 jaar | |
| S-492-TG | CUPRA | Born | Stationwagen | € 57.960 | 28-04-2023 | 3,1 jaar | |
| S-492-TH | Nissan | Leaf | MPV | € 36.850 | 12-04-2023 | 3,1 jaar | |
| S-492-TJ | Skoda | Citigo | Hatchback | € 7.989 | 20-04-2023 | 13,2 jaar | |
| S-492-TK | Hyundai | Bayon | Stationwagen | € 31.595 | 06-04-2023 | 3,1 jaar | |
| S-492-TL | Giottiline | Therry T45 | Kampeerwagen | € 39.486 | 15-06-2023 | 16,2 jaar | |
| S-492-TN | Mercedes-Benz | CLA | Stationwagen | € 49.370 | 10-04-2023 | 3,1 jaar | |
| S-492-TP | Audi | Q2 | Stationwagen | € 40.866 | 25-04-2023 | 4,9 jaar | |
| S-492-TR | Volkswagen | Tiguan | Stationwagen | € 52.473 | 07-04-2023 | 4,2 jaar | |
| S-492-TS | Suzuki | Swift | Hatchback | € 20.744 | 25-04-2023 | 3,1 jaar | |
| S-492-TT | Audi | Q3 | Stationwagen | € 54.026 | 10-04-2023 | 7,2 jaar | |
| S-492-TV | Kia | Niro | Stationwagen | € 40.975 | 05-05-2023 | 3,1 jaar | |
| S-492-TX | Volkswagen | Golf | Cabriolet | € 30.478 | 12-04-2023 | 14,2 jaar | |
| S-492-TZ | Skoda | Scala | Hatchback | € 25.840 | 28-04-2023 | 3,1 jaar | |
| S-493-TL | Opel | Astra | Hatchback | € 44.271 | 05-09-2023 | 3,9 jaar | |
| S-494-TL | Opel | Astra | Hatchback | € 44.071 | 14-12-2023 | 3,9 jaar | |
| S-495-TL | Volkswagen | T-Cross | Stationwagen | € 31.328 | 30-04-2023 | 6,9 jaar | |
| S-496-TL | Opel | Corsa | MPV | € 16.744 | 12-04-2023 | 14,2 jaar | |
| S-497-TL | Kia | Ceed | Hatchback | € 32.389 | 24-06-2023 | 12,2 jaar | |
| S-498-TL | Elnagh | P 200 | Kampeerwagen | Onbekend | 08-04-2023 | 17,3 jaar | |
| S-499-TL | Capron | V660 | Kampeerwagen | € 42.248 | 03-06-2023 | 5,8 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 42.436 en/of een afmeting van 728 x 235 cm en/of een gewicht van ± 2.975 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Adria Matrix M 670 SL | € 44.800 | 738 cm | 232 cm | 2.920 kg |
| Elnagh P 200 | € 39.900 | 724 cm | 235 cm | 2.960 kg |
| Hymer T 698 CL | € 44.800 | 733 cm | 235 cm | 2.920 kg |
| Benimar Mileo 263 | € 45.100 | 737 cm | 231 cm | 2.960 kg |
| MC Louis MC4 | € 44.300 | 724 cm | 235 cm | 2.970 kg |
| MC Louis MC4-74G | € 43.900 | 738 cm | 235 cm | 2.970 kg |
| MC Louis MC4-73G | € 42.900 | 738 cm | 235 cm | 2.980 kg |
| MC Louis MC4-78 | € 43.000 | 738 cm | 235 cm | 2.980 kg |
| Trigano Granduca | € 43.100 | 734 cm | 231 cm | 3.010 kg |
| MC Louis Sovereign | € 43.000 | 738 cm | 235 cm | 3.000 kg |
| Capron T67 | € 40.100 | 738 cm | 233 cm | 2.720 kg |
| Rapido S90 | € 43.700 | 735 cm | 235 cm | 3.180 kg |
| Capron T69L | € 44.200 | 734 cm | 233 cm | 2.820 kg |
| Roller Team Granduca Garage | € 40.100 | 735 cm | 231 cm | 3.050 kg |
| Capron A 72 | € 43.900 | 723 cm | 233 cm | 2.820 kg |
| Hymer T 674 SL | € 40.700 | 720 cm | 235 cm | 2.980 kg |
| MC Louis P700 | € 41.100 | 738 cm | 235 cm | 2.800 kg |
| Dethleffs Magic Edition T | € 46.500 | 738 cm | 233 cm | 2.870 kg |
| Hymer B 698 | € 43.400 | 722 cm | 235 cm | 3.040 kg |
| MC Louis M700 | € 40.700 | 723 cm | 235 cm | 2.950 kg |
| Hymer B 614 SL | € 38.300 | 730 cm | 235 cm | 3.110 kg |
| Capron T448 | € 39.500 | 738 cm | 233 cm | 2.720 kg |
| Hymer B 674 SL | € 39.100 | 730 cm | 235 cm | 3.120 kg |
| Hymer T 614 CL | € 39.300 | 720 cm | 235 cm | 2.990 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.