SR-622-Z
Er rijden momenteel 29 Giottiline Therry T32's rond in Nederland. Deze witte Therry T32 komt uit het jaar 2010 en is nu 15 jaren, 11 maanden en 9 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 25 mei 2018, dus sinds 8 jaren. Deze camper rijdt op diesel en heeft 4 zitplaatsen.
Van deze Giottiline Therry T32 kampeerwagen rijden er nog 6 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 2010 en mei 2013. De nieuwwaarde ligt tussen de € 39.283 en € 39.423, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 39.353 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Giottiline Therry T32 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 25 mei 2018. Het voertuig was toen 7 jaren, 11 maanden en 9 dagen oud.
Bekijk ook alle Giottiline Therry T32 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Giottiline Therry T32 | 2010
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | Giottiline |
| Handelsbenaming | Therry T32 |
| Kleur | WIT |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 9.130 |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 96 kW (131 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2287cc (2,3 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 16 juni 2010 |
| Leeftijd | 15 jaren, 11 maanden en 9 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 25 mei 2018 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 8 jaren. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 25 mei 2018. Het voertuig was toen 7 jaren, 11 maanden en 9 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 2 mei 2027. Het voertuig moet over 11 maanden en 8 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.720 kg |
| Massa rijklaar | 2.820 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 480 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.300 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.300 kg |
| Maximum massa samenstelling | 5.300 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.750 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.900 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,80 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,81 m (voor) / 1,98 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type GLF2 | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 74 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 84 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 84 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 4 / EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 70/220*2003/76B | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| SR-622-Z | 15-04-2026 | 15:25 | periodieke controle | 2-05-2027 | Nee |
| SR-622-Z | 25-04-2025 | 15:47 | periodieke controle | 2-05-2026 | Nee |
| SR-622-Z | 16-04-2024 | 16:48 | periodieke controle | 2-05-2025 | Nee |
| SR-622-Z | 13-04-2023 | 12:24 | periodieke controle | 2-05-2024 | Nee |
| SR-622-Z | 1-04-2022 | 13:07 | periodieke controle | 2-05-2023 | Nee |
| SR-622-Z | 22-03-2021 | 12:25 | periodieke controle | 2-05-2022 | Nee |
| SR-622-Z | 16-04-2020 | 12:47 | periodieke controle | 2-05-2021 | Nee |
| SR-622-Z | 2-05-2019 | 13:19 | periodieke controle | 2-05-2020 | Nee |
Vergeet ook niet alle Giottiline Therry T32 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van SR-622-Z - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
SR-622-Z
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SR-620-Z | Opel | Corsa | Hatchback | € 15.690 | 28-10-2018 | 19,3 jaar | |
| SR-621-Z | Mercedes-Benz | G-klasse | MPV | Onbekend | 05-12-2018 | 23,9 jaar | |
| SR-622-B | Peugeot | 108 | Hatchback | € 12.880 | 30-05-2018 | 8 jaar | |
| SR-622-D | Toyota | Aygo | Hatchback | € 13.361 | 30-05-2018 | 10,2 jaar | |
| SR-622-F | Volvo | S80 | Sedan | Onbekend | 26-05-2018 | 18,6 jaar | |
| SR-622-G | BMW | 3-Serie | Sedan | € 56.121 | 25-05-2018 | 8 jaar | |
| SR-622-H | Toyota | Prius | Hatchback | € 34.555 | 25-05-2018 | 8 jaar | |
| SR-622-J | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 24.753 | 25-05-2018 | 8 jaar | |
| SR-622-K | Kia | Picanto | MPV | € 14.280 | 30-05-2018 | 8 jaar | |
| SR-622-L | LMC | Liberty Ti 662 | Kampeerwagen | Onbekend | 24-05-2018 | 17,9 jaar | |
| SR-622-P | Subaru | XV | Stationwagen | € 39.388 | 29-06-2018 | 7,9 jaar | |
| SR-622-R | Volkswagen | Tiguan | Stationwagen | € 34.944 | 11-06-2018 | 8,4 jaar | |
| SR-622-S | Seat | Ateca | Stationwagen | € 41.170 | 31-05-2018 | 8 jaar | |
| SR-622-T | Volvo | V40 | MPV | € 45.240 | 14-07-2018 | 10,7 jaar | |
| SR-622-V | Ford | Kuga | MPV | € 37.347 | 30-05-2018 | 8 jaar | |
| SR-622-X | Kia | Picanto | MPV | € 17.415 | 02-06-2018 | 8 jaar | |
| SR-622-Z | Giottiline | Therry T32 | Kampeerwagen | Onbekend | 25-05-2018 | 16 jaar | |
| SR-623-Z | Renault | Kangoo | MPV | € 19.678 | 09-06-2018 | 16,1 jaar | |
| SR-624-Z | Renault | Kadjar | Stationwagen | € 36.909 | 02-11-2018 | 9 jaar | |
| SR-626-Z | Opel | Ampera-E | Hatchback | € 46.348 | 25-05-2018 | 8,1 jaar | |
| SR-627-Z | Audi | A6 Allroad | Stationwagen | € 98.733 | 25-05-2018 | 9,4 jaar | |
| SR-628-Z | Citroën | Berlingo | Stationwagen | Onbekend | 01-11-2018 | 20 jaar | |
| SR-629-Z | BMW | 1-Serie | Stationwagen | € 34.748 | 27-10-2018 | 8,8 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 39.353 en/of een gewicht van ± 2.720 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| MC Louis P700 | € 40.400 | 738 cm | 235 cm | 2.890 kg |
| Adria Matrix M 670 SC | € 39.600 | 750 cm | 234 cm | 2.930 kg |
| Knaus R11 | € 39.100 | 686 cm | 220 cm | 2.820 kg |
| Citroën Jumper | € 40.200 | 620 cm | 212 cm | 2.540 kg |
| Adria Coral S 690 SC | € 40.900 | 740 cm | 231 cm | 2.860 kg |
| MC Louis M700 | € 39.900 | 723 cm | 235 cm | 2.950 kg |
| Dethleffs Trend T 7057 | € 43.200 | 741 cm | 233 cm | 2.830 kg |
| Hymer B 514 SL | € 36.000 | 660 cm | 235 cm | 2.920 kg |
| Capron T449 | € 41.200 | 743 cm | 233 cm | 2.820 kg |
| Hobby T 500 Gfsc | € 36.100 | 605 cm | 212 cm | 2.740 kg |
| Chausson 727 GA | € 43.000 | 740 cm | 230 cm | 2.970 kg |
| Elnagh P 200 | € 41.100 | 724 cm | 235 cm | 2.960 kg |
| Bürstner BT7342 | € 42.200 | 749 cm | 230 cm | 2.930 kg |
| Peugeot Boxer | € 41.000 | 598 cm | 209 cm | 2.560 kg |
| Chausson 718 XLB | € 41.800 | 747 cm | 231 cm | 2.950 kg |
| Mobilvetta P 600 | € 40.600 | 725 cm | 232 cm | 2.800 kg |
| Capron T68 | € 42.900 | 743 cm | 233 cm | 2.830 kg |
| Dethleffs T 5841 | € 38.900 | 638 cm | 233 cm | 2.770 kg |
| Pössl Roadcar 540 | € 42.300 | 541 cm | 208 cm | 2.560 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 41.800 | 588 cm | 199 cm | 2.460 kg |
| Fiat Ducato | € 39.600 | 599 cm | 209 cm | 2.600 kg |
| Bürstner BIT734 | € 41.700 | 739 cm | 230 cm | 2.990 kg |
| Eura Mobil Profila | € 41.500 | 689 cm | 232 cm | 2.900 kg |
| Adria Twin 640 SLX | € 43.300 | 636 cm | 205 cm | 2.890 kg |
| Knaus R22 | € 41.300 | 702 cm | 233 cm | 2.990 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.