GFN-12-D
Er rijden momenteel 6.038 Fiat Scudo's rond in Nederland. Deze grijze Scudo komt uit het jaar 2007 en is nu 19 jaren, 2 maanden en 4 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 3 september 2025, dus sinds 8 maanden en 23 dagen. Deze camper rijdt op diesel en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Fiat Scudo 1200 K H1 2.0MJ 140 kampeerwagen rijden er nog 210 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 1996 en september 2022. De nieuwwaarde ligt tussen de € 29.497 en € 59.801, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 36.876 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Fiat Scudo 1200 K H1 2.0MJ 140 is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Fiat Scudo voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Fiat Scudo 1200 K H1 2.0MJ 140 | 2007
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | Fiat |
| Handelsbenaming | Scudo 1200 K H1 2.0MJ 140 |
| Breedte | 1,90 m |
| Kleur | GRIJS |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 9.123 |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 100 kW (136 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1997cc (2,0 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 22 maart 2007 |
| Leeftijd | 19 jaren, 2 maanden en 4 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 3 september 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 8 maanden en 23 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 29 april 2027. Het voertuig moet over 11 maanden en 4 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.379 kg |
| Massa rijklaar | 1.479 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.438 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.917 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.917 kg |
| Maximum massa samenstelling | 4.917 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.400 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.700 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,00 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,57 m (voor) / 1,60 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer midden op schutbord v. voorruit |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 74 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| GFN-12-D | 7-04-2026 | 12:00 | periodieke controle | 29-04-2027 | Nee |
| GFN-12-D | 29-04-2025 | 15:52 | periodieke controle | 29-04-2026 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 29-04-2025 | 15:52 | 250 | 5.*.29 | 1 | Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af |
| 29-04-2025 | 15:52 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| 29-04-2025 | 15:52 | RA1 | RA1 | 1 | Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
Vergeet ook niet alle Fiat Scudo voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van GFN-12-D - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
GFN-12-D
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| GFN-10-D | Volkswagen | Transporter | Kampeerwagen | € 59.468 | 29-05-2024 | 2 jaar | |
| GFN-11-D | Peugeot | Boxer | Kampeerwagen | € 32.422 | 24-12-2019 | 6,4 jaar | |
| GFN-12-B | Seat | Leon | Stationwagen | € 44.134 | 05-07-2024 | 4,7 jaar | |
| GFN-12-D | Fiat | Scudo | Kampeerwagen | Onbekend | 22-03-2007 | 19,2 jaar | |
| GFN-12-F | Suzuki | Ignis | Hatchback | € 25.294 | 11-07-2024 | 1,9 jaar | |
| GFN-12-G | Mercedes-Benz | GLC | Hatchback | € 83.669 | 07-07-2024 | 7,5 jaar | |
| GFN-12-H | Volkswagen | Transporter | Kampeerwagen | Onbekend | 22-04-2004 | 22,1 jaar | |
| GFN-12-J | BMW | 5-Serie | Stationwagen | € 87.871 | 11-07-2024 | 3 jaar | |
| GFN-12-K | Audi | Q7 | Stationwagen | € 117.839 | 17-10-2024 | 5,2 jaar | |
| GFN-12-L | Renault | Clio | Hatchback | € 23.620 | 10-07-2024 | 1,9 jaar | |
| GFN-12-N | Mini | One | Stationwagen | € 26.134 | 09-07-2024 | 8,4 jaar | |
| GFN-12-P | Toyota | Corolla | Hatchback | € 41.412 | 15-07-2024 | 2 jaar | |
| GFN-12-R | Kia | Niro | Stationwagen | € 30.284 | 27-09-2024 | 9,2 jaar | |
| GFN-12-S | Ford | Kuga | MPV | € 42.344 | 08-07-2024 | 4,9 jaar | |
| GFN-12-T | Toyota | Yaris | Hatchback | € 28.540 | 31-07-2024 | 4,7 jaar | |
| GFN-12-V | Land Rover | Range Rover Velar | Stationwagen | € 196.151 | 27-09-2024 | 3,2 jaar | |
| GFN-12-X | Seat | Tarraco | Stationwagen | € 62.704 | 08-07-2024 | 6,9 jaar | |
| GFN-12-Z | Hyundai | i20 | Hatchback | € 15.170 | 07-10-2024 | 10,2 jaar | |
| GFN-13-D | Fiat | Ducato | Kampeerwagen | € 49.223 | 09-06-2017 | 9 jaar | |
| GFN-14-D | Mercedes-Benz | V-klasse | MPV | € 99.139 | 23-12-2014 | 12 jaar | |
| GFN-15-D | Peugeot | Boxer | Kampeerwagen | € 42.566 | 27-07-2017 | 8,8 jaar | |
| GFN-16-D | Fiat | Ducato | Kampeerwagen | € 47.793 | 28-04-2022 | 10,8 jaar | |
| GFN-17-D | Fiat | Ducato | Kampeerwagen | € 30.051 | 14-06-2018 | 8 jaar | |
| GFN-18-D | Mercedes-Benz | EQV | MPV | € 45.072 | 15-07-2021 | 4,9 jaar | |
| GFN-19-D | Fiat | Ducato | Kampeerwagen | € 44.700 | 31-12-2015 | 10,4 jaar |
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.