13-NPK-7
Er rijden momenteel 22 Fiat Mageo's rond in Nederland. Deze witte Mageo komt uit het jaar 2009 en is nu 17 jaren, 1 maand en 2 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 22 oktober 2010, dus sinds 15 jaren, 7 maanden en 9 dagen. Deze camper rijdt op diesel en heeft 4 zitplaatsen.
Van deze Fiat Mageo kampeerwagen rijden er in dezelfde variant (FITE) nog 16 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 2007 en juni 2010. De nieuwwaarde ligt tussen de € 36.377 en € 36.980, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 36.679 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Fiat Mageo is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 22 oktober 2010. Het voertuig was toen 1 jaar, 5 maanden en 25 dagen oud.
Bekijk ook alle Fiat Mageo voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Fiat Mageo | 2009
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | Fiat |
| Handelsbenaming | Mageo |
| Kleur | WIT |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 160 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 10.476 |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 96 kW (131 pk) |
| Continue vermogen | 95.5 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | F1AE0481N |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2287cc (2,3 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 29 april 2009 |
| Leeftijd | 17 jaren, 1 maand en 2 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 22 oktober 2010 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 15 jaren, 7 maanden en 9 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 22 oktober 2010. Het voertuig was toen 1 jaar, 5 maanden en 25 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 25 juni 2026. Het voertuig moet over 25 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.995 kg |
| Massa rijklaar | 3.095 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 405 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 4.770 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.000 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,04 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,81 m (voor) / 1,98 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type TRIGANO FI2 | |
| Variant FITE | |
| Uitvoering MX35CAAA23SO4 | |
| Typegoedkeuringsnummer e13*2001/116*0193*01 | |
| Plaats chassisnummer r. tegen deurdorpel voorzyde |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 74 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 83 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 83 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 4 / EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 70/220*2003/76B | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 13-NPK-7 | 13-06-2025 | 11:47 | periodieke controle | 25-06-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 13-NPK-7 | 20-06-2024 | 11:08 | periodieke controle | 25-06-2025 | Nee |
| 13-NPK-7 | 22-06-2023 | 14:35 | periodieke controle | 25-06-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 13-NPK-7 | 22-06-2022 | 12:15 | periodieke controle | 25-06-2023 | Nee |
| 13-NPK-7 | 1-06-2021 | 14:56 | periodieke controle | 25-06-2022 | Nee |
| 13-NPK-7 | 25-06-2020 | 10:07 | periodieke controle | 25-06-2021 | Nee |
| 13-NPK-7 | 27-03-2019 | 13:49 | periodieke controle | 29-04-2020 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 13-06-2025 | 11:47 | 576 | 5.*.53 | 1 | Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
2023 | |||||
| 22-06-2023 | 14:35 | 556 | 5.*.55 | 1 | Remlicht werkt niet (goed) |
Vergeet ook niet alle Fiat Mageo voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 13-NPK-7 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
13-NPK-7
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13-NPB-7 | Suzuki | Swift | Hatchback | € 13.225 | 19-10-2010 | 15,6 jaar | |
| 13-NPF-7 | Mini | Cooper Cabrio | Cabriolet | € 33.091 | 20-10-2010 | 15,6 jaar | |
| 13-NPG-7 | Audi | A3 | Stationwagen | Onbekend | 05-11-2010 | 17,4 jaar | |
| 13-NPJ-7 | Skoda | Fabia | Stationwagen | € 16.739 | 29-10-2010 | 15,6 jaar | |
| 13-NPK-1 | Seat | Altea XL | MPV | € 23.906 | 25-10-2010 | 15,6 jaar | |
| 13-NPK-3 | Toyota | Aygo | Hatchback | € 9.465 | 21-10-2010 | 15,6 jaar | |
| 13-NPK-7 | Fiat | Mageo | Kampeerwagen | Onbekend | 22-10-2010 | 17,1 jaar | |
| 13-NPL-7 | Citroën | C1 | Hatchback | € 10.340 | 26-10-2010 | 15,6 jaar | |
| 13-NPN-7 | Toyota | Yaris | MPV | € 16.009 | 12-01-2011 | 15,4 jaar | |
| 13-NPR-7 | Volkswagen | Golf | Stationwagen | € 35.446 | 27-10-2010 | 15,6 jaar | |
| 13-NPT-7 | Hyundai | ix20 | MPV | € 19.990 | 26-10-2010 | 15,6 jaar | |
| 13-NPV-7 | Ford | Hobby T500 Gfsc | Kampeerwagen | Onbekend | 29-10-2010 | 19,2 jaar | |
| 13-NPX-7 | Nissan | Qashqai | MPV | € 26.778 | 27-10-2010 | 15,6 jaar | |
| 13-NPZ-7 | Opel | Corsa | MPV | € 17.920 | 04-11-2010 | 15,6 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 36.679 en/of een gewicht van ± 2.995 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Adria Matrix M 670 SC | € 38.500 | 750 cm | 234 cm | 2.930 kg |
| MC Louis P700 | € 38.900 | 704 cm | 235 cm | 2.890 kg |
| Knaus R06 | € 34.300 | 665 cm | 230 cm | 2.920 kg |
| Knaus R11 | € 38.100 | 686 cm | 220 cm | 2.810 kg |
| Chausson Welcome | € 35.000 | 718 cm | 230 cm | 3.030 kg |
| Hymer B 674 SL | € 38.100 | 730 cm | 235 cm | 3.120 kg |
| Hymer B 514 SL | € 36.000 | 660 cm | 235 cm | 2.920 kg |
| MC Louis M700 | € 37.400 | 707 cm | 235 cm | 2.910 kg |
| Hymer B 654 SL | € 35.700 | 699 cm | 235 cm | 3.010 kg |
| Hobby T 500 Gfsc | € 36.100 | 605 cm | 212 cm | 2.740 kg |
| Elnagh P 200 | € 39.900 | 724 cm | 235 cm | 2.960 kg |
| Hymer T 674 SL | € 35.800 | 720 cm | 235 cm | 2.980 kg |
| Hymer B 614 SL | € 38.000 | 730 cm | 235 cm | 3.110 kg |
| Challenger 398 XLB | € 40.100 | 747 cm | 230 cm | 2.950 kg |
| Dethleffs T 6501 B | € 39.600 | - | 233 cm | 2.850 kg |
| Knaus R16 | € 39.800 | 708 cm | 230 cm | 2.900 kg |
| Hymer B 694 SL | € 34.800 | 730 cm | 235 cm | 3.030 kg |
| Knaus R22 | € 39.400 | 694 cm | 230 cm | 2.990 kg |
| Adria Matrix M 670 DC | € 38.900 | 750 cm | 238 cm | 2.950 kg |
| Chausson Flash | € 36.800 | 680 cm | 230 cm | 2.870 kg |
| Dethleffs KW 009 | € 38.800 | 600 cm | 205 cm | 2.770 kg |
| Weinsberg R47 | € 36.900 | 636 cm | 205 cm | 2.760 kg |
| Adria Coral S 600 SC | € 39.400 | 699 cm | 230 cm | 2.740 kg |
| Laika Caravans S.p.a. X660R | € 36.200 | 699 cm | 230 cm | 2.920 kg |
| Hymer T 654 SL | € 37.500 | 689 cm | 235 cm | 2.950 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.