GZF-65-R
Er rijden momenteel 46 Fiat Eura Mobil's rond in Nederland. Deze witte Eura Mobil komt uit het jaar 2003 en is nu 22 jaren, 10 maanden en 29 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 20 december 2024, dus sinds 1 jaar, 5 maanden en 5 dagen. Deze camper rijdt op diesel en heeft 6 zitplaatsen.
Van deze Fiat Eura Mobil C693hb3-03 kampeerwagen rijden er nog 45 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juli 1993 en mei 2006. De nieuwwaarde van deze Fiat Eura Mobil C693hb3-03 is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Fiat Eura Mobil voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Fiat Eura Mobil C693hb3-03 | 2003
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | Fiat |
| Handelsbenaming | Eura Mobil C693hb3-03 |
| Lengte | 7,00 m |
| Breedte | 2,30 m |
| Kleur | WIT |
| Aantal zitplaatsen | 6 |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal wielen | 6 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 11.771 |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 94 kW (128 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2800cc (2,8 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 26 juni 2003 |
| Leeftijd | 22 jaren, 10 maanden en 29 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 22 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 20 december 2024 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar, 5 maanden en 5 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 20 juni 2026. Het voertuig moet over 26 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 3.317 kg |
| Massa rijklaar | 3.417 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.083 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 4.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 4.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 5.500 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.500 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.500 kg |
Overig
| Aantal assen 3 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,28 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,76 m (voor) / 1,90 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type 244 | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse EURO 3 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| GZF-65-R | 27-05-2025 | 15:40 | periodieke controle | 20-06-2026 | Nee |
Vergeet ook niet alle Fiat Eura Mobil voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van GZF-65-R - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
GZF-65-R
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| GZF-60-R | Chevrolet | Express | Kampeerwagen | € 38.392 | 26-07-2019 | 8,8 jaar | |
| GZF-61-R | Ford | Transit Custom | Kampeerwagen | € 49.628 | 13-09-2018 | 7,7 jaar | |
| GZF-62-R | Ford | Transit Custom | Kampeerwagen | € 47.883 | 01-02-2018 | 8,3 jaar | |
| GZF-63-R | Volkswagen | Transporter | Kampeerwagen | Onbekend | 02-10-2007 | 18,7 jaar | |
| GZF-64-R | Ford | Transit | Kampeerwagen | Onbekend | 26-01-2007 | 19,3 jaar | |
| GZF-65-B | Audi | Q2 | Stationwagen | € 45.480 | 10-01-2025 | 1,4 jaar | |
| GZF-65-D | Audi | A1 | Stationwagen | € 44.174 | 17-01-2025 | 1,4 jaar | |
| GZF-65-F | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 29.000 | 31-12-2024 | 1,4 jaar | |
| GZF-65-G | Audi | Q4 e-tron | Stationwagen | € 59.460 | 13-01-2025 | 1,4 jaar | |
| GZF-65-H | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 31.370 | 30-12-2024 | 1,4 jaar | |
| GZF-65-J | Seat | Leon | Stationwagen | € 41.150 | 17-01-2025 | 1,4 jaar | |
| GZF-65-K | Volkswagen | T-Roc | Stationwagen | € 35.817 | 17-01-2025 | 1,4 jaar | |
| GZF-65-L | Volkswagen | T-Roc | Stationwagen | € 40.260 | 18-01-2025 | 1,3 jaar | |
| GZF-65-N | Skoda | Kamiq | Hatchback | € 29.985 | 31-12-2024 | 1,4 jaar | |
| GZF-65-P | BMW | 4-Serie | Cabriolet | € 79.807 | 20-12-2024 | 2,1 jaar | |
| GZF-65-R | Fiat | Eura Mobil | Kampeerwagen | Onbekend | 26-06-2003 | 22,9 jaar | |
| GZF-65-S | Toyota | Aygo X | Hatchback | € 23.265 | 30-12-2024 | 1,4 jaar | |
| GZF-65-T | BMW | 6-Serie | Sedan | € 124.460 | 21-12-2024 | 11,6 jaar | |
| GZF-65-V | Toyota | Corolla | Stationwagen | € 40.157 | 27-12-2024 | 1,4 jaar | |
| GZF-65-X | Dongfeng | BOX | Hatchback | € 22.990 | 06-01-2025 | 1,4 jaar | |
| GZF-65-Z | Nissan | Juke | MPV | € 35.790 | 13-01-2025 | 1,4 jaar | |
| GZF-66-R | Volkswagen | 7DZ | Kampeerwagen | Onbekend | 30-07-2002 | 24,4 jaar | |
| GZF-67-R | Mercedes-Benz | Sprinter | Kampeerwagen | € 40.393 | 28-06-2012 | 13,9 jaar | |
| GZF-68-R | Citroën | Jumper | Kampeerwagen | € 43.122 | 13-09-2024 | 7,8 jaar | |
| GZF-69-R | Citroën | Jumper | Kampeerwagen | € 36.955 | 09-11-2011 | 14,6 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met een afmeting van 700 x 230 cm een gewicht van ± 3.317 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Hymer B 654 SL | 699 cm | 235 cm | 3.050 kg |
| Hymer B 644 | 698 cm | 227 cm | 3.040 kg |
| Hymer B 578 | 705 cm | 235 cm | 3.050 kg |
| Knaus R22 | 705 cm | 230 cm | 3.000 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | 710 cm | 228 cm | 3.290 kg |
| Knaus R04 | 705 cm | 230 cm | 3.150 kg |
| Chausson 630 | 700 cm | 233 cm | 3.000 kg |
| Bürstner BT6801 | 699 cm | 230 cm | 3.050 kg |
| Eura Mobil Terrestra | 707 cm | 234 cm | 3.020 kg |
| Bürstner I675 | 703 cm | 230 cm | 3.050 kg |
| Hymer B 614 CL | 698 cm | 235 cm | 3.010 kg |
| Alko AMC-1 MC35XA | 695 cm | 228 cm | 3.050 kg |
| Carthago C-tourer I 143 LE | 708 cm | 234 cm | 3.080 kg |
| Hymer B 614 SL | 701 cm | 235 cm | 3.020 kg |
| Bürstner T6251 | 697 cm | 230 cm | 3.060 kg |
| Hobby D 650 FLC | 697 cm | 231 cm | 3.050 kg |
| Chevrolet Chevy Van | 710 cm | 233 cm | 3.380 kg |
| Bürstner I684 | 695 cm | 230 cm | 3.020 kg |
| Iveco 40.12 | 693 cm | 235 cm | 3.210 kg |
| Rapido S9 | 707 cm | 235 cm | 3.100 kg |
| Karmann Mobil Ontario TI | 690 cm | 234 cm | 3.030 kg |
| Trigano Granduca | 700 cm | 231 cm | 2.990 kg |
| Knaus R17 | 699 cm | 234 cm | 3.020 kg |
| Chausson Allegro | 709 cm | 230 cm | 3.050 kg |
| Hymer T 674 SL | 704 cm | 235 cm | 2.990 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.