07-VGG-1
Er rijden momenteel 224 Fiat Eg-df 002's rond in Nederland. Deze Eg-df 002 komt uit het jaar 2004 en is nu 22 jaren, 1 maand en 6 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 11 januari 2013, dus sinds 13 jaren, 4 maanden en 14 dagen. Deze camper rijdt op diesel en heeft 4 zitplaatsen.
Van deze Fiat Eg/df 002 kampeerwagen rijden er nog 224 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen april 2002 en december 2007. De nieuwwaarde van deze Fiat Eg/df 002 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 16 april 2007. Het voertuig was toen 2 jaren, 11 maanden en 27 dagen oud.
Bekijk ook alle Fiat Eg-df 002 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Fiat Eg/df 002 | 2004
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | Fiat |
| Handelsbenaming | Eg/df 002 |
| Breedte | 2,25 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 11.712 |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 94 kW (128 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2800cc (2,8 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 19 april 2004 |
| Leeftijd | 22 jaren, 1 maand en 6 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 22 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 11 januari 2013 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 13 jaren, 4 maanden en 14 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 16 april 2007. Het voertuig was toen 2 jaren, 11 maanden en 27 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 6 mei 2027. Het voertuig moet over 11 maanden en 12 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.530 kg |
| Massa rijklaar | 2.630 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 865 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.495 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.495 kg |
| Maximum massa samenstelling | 5.500 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.750 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.750 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.000 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,70 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,72 m (voor) / 1,72 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer tegen voorwielscherm by r. voorzitting |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse EURO 3 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 07-VGG-1 | 4-05-2026 | 08:31 | periodieke controle | 6-05-2027 | Nee |
| 07-VGG-1 | 14-04-2025 | 08:33 | periodieke controle | 6-05-2026 | Nee |
| 07-VGG-1 | 3-05-2024 | 08:36 | periodieke controle | 6-05-2025 | Nee |
| 07-VGG-1 | 17-04-2023 | 09:09 | periodieke controle | 6-05-2024 | Nee |
| 07-VGG-1 | 6-05-2022 | 13:29 | periodieke controle | 6-05-2023 | Nee |
| 07-VGG-1 | 29-04-2022 | 08:51 | periodieke controle | onbekend | Ja, bekijk hier. |
| 07-VGG-1 | 30-04-2021 | 08:31 | periodieke controle | 6-05-2022 | Nee |
| 07-VGG-1 | 1-05-2020 | 10:03 | periodieke controle | 6-05-2021 | Nee |
| 07-VGG-1 | 6-05-2019 | 10:41 | periodieke controle | 6-05-2020 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2022 | |||||
| 29-04-2022 | 08:51 | 487 | 5.*.55 | 1 | Achteruitrijlicht werkt niet (goed) |
Vergeet ook niet alle Fiat Eg-df 002 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 07-VGG-1 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
07-VGG-1
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07-VGG-1 | Fiat | Eg-df 002 | Kampeerwagen | ? | Onbekend | 16-04-2007 | 22,1 jaar |
| 07-VGG-2 | Volkswagen | 2DX0AE | Kampeerwagen | ? | Onbekend | 17-04-2007 | 24,8 jaar |
| 07-VGG-3 | Chevrolet | Express | Gesloten opbouw | ? | Onbekend | 17-04-2007 | 23,3 jaar |
| 07-VGG-4 | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | ? | € 41.171 | 30-05-2007 | 19 jaar |
| 07-VGG-8 | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | ? | € 21.919 | 01-06-2007 | 19 jaar |
| 07-VGG-9 | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | ? | Onbekend | 25-04-2007 | 19,1 jaar |
| 07-VGS-1 | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | ? | € 21.065 | 28-06-2007 | 18,9 jaar |
| 07-VGX-1 | Ford | Transit Connect | Gesloten opbouw | ? | Onbekend | 05-06-2007 | 19 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met breedte van 225 cm een gewicht van ± 2.530 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Weinsberg R57 | 676 cm | 221 cm | 2.680 kg |
| Knaus R11 | 695 cm | 220 cm | 2.720 kg |
| Peugeot 280 L | 563 cm | 224 cm | 2.430 kg |
| Adria Compact DL | 699 cm | 220 cm | 2.710 kg |
| Peugeot 290 | 668 cm | 230 cm | 2.510 kg |
| Bürstner Teilintegriert | 651 cm | 229 cm | 2.700 kg |
| Weinsberg R58 | 715 cm | 231 cm | 2.740 kg |
| Capron T337 | 693 cm | 233 cm | 2.720 kg |
| Capron T66 | 693 cm | 233 cm | 2.710 kg |
| Adria TIK | 724 cm | 221 cm | 2.770 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | 647 cm | 224 cm | 2.780 kg |
| Capron T67 | 739 cm | 233 cm | 2.730 kg |
| Capron T58 | 623 cm | 233 cm | 2.610 kg |
| Capron T135 | 623 cm | 233 cm | 2.640 kg |
| Capron T448 | 740 cm | 233 cm | 2.720 kg |
| Knaus R05 | 704 cm | 232 cm | 2.740 kg |
| Capron T338 | 696 cm | 232 cm | 2.760 kg |
| Bürstner BT6202 | 660 cm | 220 cm | 2.660 kg |
| LMC V646 | 685 cm | 222 cm | 2.720 kg |
| Hymer Ext 588 | 695 cm | 222 cm | 2.710 kg |
| Bürstner BUT660 | 679 cm | 230 cm | 2.780 kg |
| Ford Transit | - | 225 cm | 2.740 kg |
| Dethleffs Just T7052 Dbm-eb | 741 cm | 233 cm | 2.780 kg |
| Dethleffs Trend T 7057 Dbm-eb | 741 cm | 233 cm | 2.780 kg |
| Dethleffs Trend T 6717 | 696 cm | 233 cm | 2.730 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.