84-GDL-7
Er rijden momenteel 133 Fiat Eg-df 001's rond in Nederland. Deze witte Eg-df 001 komt uit het jaar 2001 en is nu 25 jaren en 2 maanden oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze camper rijdt op diesel en heeft 6 zitplaatsen.
Van deze Fiat Eg/df 001 kampeerwagen rijden er nog 133 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen december 1999 en november 2003. De nieuwwaarde van deze Fiat Eg/df 001 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 28 mei 2008. Het voertuig was toen 7 jaren, 2 maanden en 2 dagen oud.
Bekijk ook alle Fiat Eg-df 001 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Fiat Eg/df 001 | 2001
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | Fiat |
| Handelsbenaming | Eg/df 001 |
| Kleur | WIT |
| Aantal zitplaatsen | 6 |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 7.224 |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 94 kW (128 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2800cc (2,8 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 26 maart 2001 |
| Leeftijd | 25 jaren en 2 maanden |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 25 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 28 mei 2008. Het voertuig was toen 7 jaren, 2 maanden en 2 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 2 augustus 2025. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.950 kg |
| Massa rijklaar | 3.050 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 450 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.850 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.120 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,70 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,71 m (voor) / 1,68 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. voorwielscherm |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Onlogisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Emissieklasse EURO 3 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 84-GDL-7 | 2-08-2024 | 12:17 | periodieke controle | 2-08-2025 | Nee |
| 84-GDL-7 | 25-07-2024 | 09:50 | periodieke controle | onbekend | Ja, bekijk hier. |
| 84-GDL-7 | 17-10-2023 | 14:27 | periodieke controle | 17-10-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 84-GDL-7 | 20-04-2022 | 15:41 | periodieke controle | 20-04-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 84-GDL-7 | 20-04-2021 | 16:04 | periodieke controle | 20-04-2022 | Nee |
| 84-GDL-7 | 13-07-2020 | 09:00 | periodieke controle | 13-07-2021 | Nee |
| 84-GDL-7 | 23-04-2020 | 12:33 | periodieke controle | 4-05-2021 | Nee |
| 84-GDL-7 | 16-04-2019 | 14:50 | periodieke controle | 4-05-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2024 | |||||
| 25-07-2024 | 09:50 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| 25-07-2024 | 09:50 | 589 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| 25-07-2024 | 09:50 | 509 | 5.*.55 | 1 | Inrichting voor aanpassing dimlichtafstelling werkt niet (go |
| 25-07-2024 | 09:50 | 205 | 5.*.27 | 1 | Band onvoldoende profiel |
2023 | |||||
| 17-10-2023 | 14:27 | 509 | 5.*.55 | 1 | Inrichting voor aanpassing dimlichtafstelling werkt niet (go |
| 17-10-2023 | 14:27 | 480 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht niet van gelijke grootte/sterkte/kleur |
2022 | |||||
| 20-04-2022 | 15:41 | 391 | 5.*.43 | 1 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| 20-04-2022 | 15:41 | 190 | 5.*.20 | 1 | Slijtage/beschadiging wiellager hoorbaar of voelbaar |
| 20-04-2022 | 15:41 | 509 | 5.*.55 | 1 | Inrichting voor aanpassing dimlichtafstelling werkt niet (go |
| 20-04-2022 | 15:41 | 589 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
2019 | |||||
| 16-04-2019 | 14:50 | 509 | 5.*.55 | 1 | Inrichting voor aanpassing dimlichtafstelling werkt niet (go |
Vergeet ook niet alle Fiat Eg-df 001 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 84-GDL-7 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
84-GDL-7
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 84-GDF-7 | Fiat | 500 | Hatchback | Onbekend | 31-05-2008 | 18 jaar | |
| 84-GDH-7 | Mitsubishi | Colt | Stationwagen | Onbekend | 31-05-2008 | 18 jaar | |
| 84-GDJ-7 | Seat | Leon | MPV | € 23.316 | 30-05-2008 | 18 jaar | |
| 84-GDK-7 | Opel | Agila | Stationwagen | € 14.318 | 29-05-2008 | 18 jaar | |
| 84-GDL-1 | Toyota | Auris | Hatchback | € 21.099 | 13-06-2008 | 18 jaar | |
| 84-GDL-2 | Kia | Rio | MPV | € 13.444 | 07-06-2008 | 18 jaar | |
| 84-GDL-4 | Fiat | Panda | MPV | Onbekend | 02-06-2008 | 18 jaar | |
| 84-GDL-5 | Fiat | Panda | Hatchback | Onbekend | 31-05-2008 | 18 jaar | |
| 84-GDL-6 | Fiat | Punto | MPV | Onbekend | 29-05-2008 | 18 jaar | |
| 84-GDL-7 | Fiat | Eg-df 001 | Kampeerwagen | Onbekend | 28-05-2008 | 25,2 jaar | |
| 84-GDL-9 | Peugeot | 107 | Hatchback | € 11.809 | 13-06-2008 | 18 jaar | |
| 84-GDR-7 | Opel | Agila | Stationwagen | € 14.318 | 30-05-2008 | 18 jaar | |
| 84-GDV-7 | Volkswagen | Golf Plus | MPV | € 29.755 | 03-06-2008 | 18 jaar | |
| 84-GDX-7 | Toyota | Aygo | Hatchback | € 10.149 | 20-06-2008 | 17,9 jaar | |
| 84-GDZ-7 | Saab | 9-3 | Sedan | € 38.466 | 03-06-2008 | 18 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met een gewicht van ± 2.950 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Mercedes-Benz Sprinter | 738 cm | 230 cm | 3.110 kg |
| Adria TIK | 724 cm | 229 cm | 3.120 kg |
| Knaus R16 | 709 cm | 232 cm | 2.910 kg |
| Knaus R07 | 605 cm | 205 cm | 2.800 kg |
| Pössl KW 9 | 600 cm | 205 cm | 2.780 kg |
| Knaus R11 | 695 cm | 220 cm | 2.820 kg |
| Pössl KW 18 | 636 cm | 205 cm | 2.910 kg |
| Adria Twin 640 SLB | 640 cm | 212 cm | 2.840 kg |
| Weinsberg R57 | 675 cm | 220 cm | 2.680 kg |
| Volkswagen Crafter | 674 cm | 204 cm | 3.090 kg |
| Knaus R06 | 690 cm | 230 cm | 2.960 kg |
| Weinsberg R47 | 636 cm | 205 cm | 2.760 kg |
| Adria Compact DL | 699 cm | 220 cm | 2.710 kg |
| Adria Coral S 670 SL | 750 cm | 234 cm | 2.920 kg |
| Bürstner Teilintegriert | 662 cm | 229 cm | 2.800 kg |
| Knaus R22 | 722 cm | 234 cm | 3.000 kg |
| Adria Compact SL | 681 cm | 219 cm | 2.740 kg |
| Adria Matrix M 670 SL | 738 cm | 237 cm | 2.920 kg |
| Hymer B580MC | 700 cm | 228 cm | 2.840 kg |
| Weinsberg R58 | 715 cm | 231 cm | 2.740 kg |
| Mercedes-Benz T2 | 708 cm | 233 cm | 3.240 kg |
| Hymer Grand Canyon | 697 cm | 207 cm | 3.130 kg |
| Hymer B600MC | 720 cm | 228 cm | 2.940 kg |
| Carthago Malibu Van 640 LE | 636 cm | 210 cm | 2.850 kg |
| Hymer B680MC | 740 cm | 228 cm | 2.970 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.