84-LJF-5
Er rijden momenteel 27 Dethleffs RT 7094's rond in Nederland. Deze witte RT 7094 komt uit het jaar 2010 en is nu 16 jaren, 1 maand en 4 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 23 juni 2023, dus sinds 2 jaren, 11 maanden en 4 dagen. Deze camper rijdt op diesel en heeft 4 zitplaatsen.
Van deze Dethleffs RT 7094 kampeerwagen rijden er in dezelfde variant (RTH6FE) nog 4 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 2008 en april 2010. De nieuwwaarde van deze camper bedraagt € 43.232 incl. BTW en BPM.
Bekijk ook alle Dethleffs RT 7094 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Dethleffs RT 7094 | 2010
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | Dethleffs |
| Handelsbenaming | RT 7094 |
| Kleur | WIT |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 143 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 43.232 |
| Bruto BPM | € 10.608 |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 107 kW (145 pk) |
| Continue vermogen | 107 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | G9UB6 |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2464cc (2,5 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 23 april 2010 |
| Leeftijd | 16 jaren, 1 maand en 4 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 23 juni 2023 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 jaren, 11 maanden en 4 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 11 mei 2027. Het voertuig moet over 11 maanden en 15 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.995 kg |
| Massa rijklaar | 3.095 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 405 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 5.500 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (nr. 1) | 1.870 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (nr. 1) | 1.870 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (nr. 2) | 2.100 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (nr. 2) | 2.100 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,08 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,89 m | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type EG/DR 001 | |
| Variant RTH6FE | |
| Uitvoering M2HI5I04DT8009 | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2001/116*0309*05 | |
| Plaats chassisnummer r. deurdorpel |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 81 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 84-LJF-5 | 11-05-2026 | 10:20 | periodieke controle | 11-05-2027 | Ja, bekijk hier. |
| 84-LJF-5 | 13-03-2025 | 14:51 | periodieke controle | 11-05-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 84-LJF-5 | 29-04-2024 | 15:59 | periodieke controle | 11-05-2025 | Nee |
| 84-LJF-5 | 11-05-2023 | 16:35 | periodieke controle | 11-05-2024 | Nee |
| 84-LJF-5 | 7-04-2022 | 16:44 | periodieke controle | 20-04-2023 | Nee |
| 84-LJF-5 | 23-03-2021 | 16:53 | periodieke controle | 20-04-2022 | Nee |
| 84-LJF-5 | 20-04-2020 | 16:32 | periodieke controle | 20-04-2021 | Nee |
| 84-LJF-5 | 10-04-2019 | 14:11 | periodieke controle | 12-04-2020 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 11-05-2026 | 10:20 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2025 | |||||
| 13-03-2025 | 14:51 | 391 | 5.*.43 | 1 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| 13-03-2025 | 14:51 | 573 | 5.*.55 | 1 | Waarschuwingsknipperlichten werken niet (goed) |
| 13-03-2025 | 14:51 | 589 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| 13-03-2025 | 14:51 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
Vergeet ook niet alle Dethleffs RT 7094 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 84-LJF-5 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
84-LJF-5
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 84-LJB-5 | Peugeot | 107 | Hatchback | € 10.780 | 06-05-2010 | 16,1 jaar | |
| 84-LJF-1 | Opel | Corsa | Hatchback | € 17.014 | 28-04-2010 | 16,1 jaar | |
| 84-LJF-2 | Kia | Venga | MPV | € 18.280 | 29-04-2010 | 16,1 jaar | |
| 84-LJF-3 | Honda | Civic | Sedan | € 26.239 | 29-04-2010 | 16,1 jaar | |
| 84-LJF-5 | Dethleffs | RT 7094 | Kampeerwagen | € 43.232 | 23-04-2010 | 16,1 jaar | |
| 84-LJF-6 | Mercedes-Benz | C-klasse | Sedan | Onbekend | 23-04-2010 | 17,7 jaar | |
| 84-LJF-7 | Nissan | Micra | Hatchback | Onbekend | 29-10-2010 | 18,3 jaar | |
| 84-LJF-8 | Citroën | C1 | Hatchback | € 9.115 | 29-04-2010 | 16,1 jaar | |
| 84-LJG-5 | Citroën | C3 | Hatchback | € 21.980 | 29-04-2010 | 16,1 jaar | |
| 84-LJJ-5 | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 20.299 | 29-04-2010 | 16,1 jaar | |
| 84-LJK-5 | Opel | Corsa | Hatchback | € 15.644 | 29-04-2010 | 16,1 jaar | |
| 84-LJN-5 | Volkswagen | Polo | Hatchback | Onbekend | 29-04-2010 | 16,1 jaar | |
| 84-LJP-5 | Chevrolet | Matiz | Hatchback | € 10.073 | 05-05-2010 | 16,1 jaar | |
| 84-LJR-5 | Ford | Ka | MPV | € 11.751 | 29-04-2010 | 16,1 jaar | |
| 84-LJX-5 | Suzuki | Splash | Stationwagen | € 13.662 | 21-05-2010 | 16 jaar | |
| 84-LJZ-5 | Seat | Altea XL | MPV | € 30.088 | 06-05-2010 | 16,1 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 43.232 en/of een gewicht van ± 2.995 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Pössl KW 9 | € 45.200 | 600 cm | 205 cm | 2.780 kg |
| MC Louis P700 | € 41.100 | 738 cm | 235 cm | 2.870 kg |
| Adria Matrix M 670 SC | € 43.100 | 750 cm | 238 cm | 2.950 kg |
| Rapido S6 | € 46.500 | 707 cm | 235 cm | 2.910 kg |
| Hymer T 698 CL | € 44.600 | 746 cm | 235 cm | 2.930 kg |
| Bürstner BUT620 | € 41.700 | 660 cm | 220 cm | 2.840 kg |
| Capron T66 | € 43.100 | 693 cm | 233 cm | 2.700 kg |
| Adria Matrix M 670 SL | € 44.800 | 738 cm | 232 cm | 2.920 kg |
| Adria Matrix M 680 SP | € 44.800 | 744 cm | 230 cm | 2.930 kg |
| Capron T67 | € 41.800 | 739 cm | 233 cm | 2.720 kg |
| Capron T447 | € 44.600 | 743 cm | 233 cm | 2.830 kg |
| Capron T68 | € 43.500 | 743 cm | 233 cm | 2.830 kg |
| Capron T448 | € 42.800 | 740 cm | 233 cm | 2.720 kg |
| Adria Compact SL | € 43.500 | 662 cm | 212 cm | 2.730 kg |
| Adria Coral S 690 SC | € 40.900 | 740 cm | 231 cm | 2.860 kg |
| Roller Team Livingstone 2 | € 42.400 | 600 cm | 205 cm | 2.820 kg |
| Benimar Tessoro | € 45.900 | 744 cm | 232 cm | 3.000 kg |
| Knaus R16 | € 43.500 | 708 cm | 232 cm | 2.910 kg |
| Capron T449 | € 41.200 | 743 cm | 233 cm | 2.820 kg |
| Chausson 727 GA | € 43.000 | 740 cm | 230 cm | 2.970 kg |
| Bürstner BT7342 | € 42.200 | 749 cm | 230 cm | 2.930 kg |
| Elnagh P 200 | € 41.100 | 724 cm | 235 cm | 2.960 kg |
| Chausson 718 XLB | € 41.800 | 747 cm | 231 cm | 2.950 kg |
| Benimar Mileo | € 42.500 | 740 cm | 231 cm | 2.950 kg |
| Bürstner BT7361 | € 43.900 | 749 cm | 230 cm | 2.910 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.