P-549-LN
Er rijden momenteel 356 Capron T337's rond in Nederland. Deze witte T337 komt uit het jaar 2016 en is nu 10 jaren en 18 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 4 mei 2022, dus sinds 4 jaren en 10 dagen. Deze camper rijdt op diesel en heeft 4 zitplaatsen.
Van deze Capron T 337 kampeerwagen rijden er in dezelfde variant (FTS9FE) nog 2 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen april 2016 en april 2016. De nieuwwaarde ligt tussen de € 34.654 en € 35.083, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 34.869 uitkomt. De nieuwwaarde van deze T 337 bedraagt € 35.083 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Capron T 337 € 214 duurder dan gemiddeld.
Dit voertuig van Capron haalt een maximumsnelheid van 140 km/uur. Deze Capron T 337 is een typische middenklasser wat snelheid betreft. Hij hoort bij de 33.1% traagste campers in Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 4 mei 2022. Het voertuig was toen 6 jaren en 8 dagen oud.
Bekijk ook alle Capron T337 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Capron T 337 | 2016
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | Capron |
| Handelsbenaming | T 337 |
| Lengte | 6,93 m |
| Breedte | 2,33 m |
| Hoogte | 2,91 m |
| Kleur | WIT |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 140 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 35.083 |
| Bruto BPM | € 8.538 |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 109 kW (148 pk) |
| Continue vermogen | 109 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | F1AE3481E |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2287cc (2,3 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 26 april 2016 |
| Leeftijd | 10 jaren en 18 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 4 mei 2022 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 4 jaren en 10 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 4 mei 2022. Het voertuig was toen 6 jaren en 8 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 2 mei 2027. Het voertuig moet over 11 maanden en 19 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.695 kg |
| Massa rijklaar | 2.795 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 700 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.495 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.495 kg |
| Maximum massa samenstelling | 5.495 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.000 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,80 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,81 m (voor) / 1,98 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type EG/CF 002 | |
| Variant FTS9FE | |
| Uitvoering K1GI0004CAF009 | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2001/116*0535*08 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 8.6 l/100km (1 liter op 11,6km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 6.5 l/100km (1 liter op 15,4km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 7.3 l/100km (1 liter op 13,7km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 192 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 75 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 85 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 85 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 M | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*195/2013M | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| P-549-LN | 29-04-2026 | 09:55 | periodieke controle | 2-05-2027 | Nee |
| P-549-LN | 28-04-2025 | 11:01 | periodieke controle | 2-05-2026 | Nee |
| P-549-LN | 29-04-2024 | 13:43 | periodieke controle | 2-05-2025 | Nee |
| P-549-LN | 26-04-2023 | 14:16 | periodieke controle | 2-05-2024 | Nee |
Vergeet ook niet alle Capron T337 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van P-549-LN - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
P-549-LN
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| P-540-LN | Volkswagen | Golf | Stationwagen | Onbekend | 01-06-2022 | 16,7 jaar | |
| P-541-LN | BMW | 3-Serie | Sedan | € 61.182 | 14-04-2022 | 6,3 jaar | |
| P-542-LN | Ford | EcoSport | Hatchback | € 27.766 | 19-04-2022 | 6,6 jaar | |
| P-543-LN | CUPRA | Formentor | Stationwagen | € 49.615 | 14-04-2022 | 5,2 jaar | |
| P-544-LN | Ford | EcoSport | Hatchback | € 28.871 | 16-04-2022 | 6,5 jaar | |
| P-545-LN | Roller Team | Livingstone 2 | Kampeerwagen | € 44.224 | 13-04-2022 | 12,2 jaar | |
| P-546-LN | Mini | Cooper Clubman | Stationwagen | Onbekend | 15-04-2022 | 17,2 jaar | |
| P-547-LN | Volkswagen | Golf | Stationwagen | Onbekend | 19-04-2022 | 16,8 jaar | |
| P-548-LN | Seat | Tarraco | Stationwagen | € 48.924 | 14-04-2022 | 5 jaar | |
| P-549-LB | Tesla | Model Y | MPV | € 65.200 | 19-04-2022 | 4,7 jaar | |
| P-549-LD | Fiat | 500 | Hatchback | € 32.150 | 14-04-2022 | 4,1 jaar | |
| P-549-LF | Skoda | Kodiaq | Stationwagen | € 43.399 | 11-04-2022 | 6,2 jaar | |
| P-549-LG | BMW | 1-Serie | Stationwagen | € 39.538 | 19-04-2022 | 14,4 jaar | |
| P-549-LJ | Renault | Kadjar | Stationwagen | € 34.383 | 11-04-2022 | 8 jaar | |
| P-549-LK | Toyota | Yaris | MPV | € 21.740 | 26-04-2022 | 9,9 jaar | |
| P-549-LL | Audi | Q3 | Stationwagen | € 50.669 | 20-04-2022 | 4,1 jaar | |
| P-549-LN | Capron | T337 | Kampeerwagen | € 35.083 | 04-05-2022 | 10,1 jaar | |
| P-549-LP | Audi | Q2 | Stationwagen | € 43.550 | 13-04-2022 | 8,4 jaar | |
| P-549-LR | Nissan | Qashqai | MPV | € 29.640 | 18-04-2022 | 8,8 jaar | |
| P-549-LS | Skoda | Octavia | Stationwagen | € 40.477 | 21-04-2022 | 4,1 jaar | |
| P-549-LT | Mitsubishi | Outlander | Stationwagen | € 38.890 | 22-04-2022 | 7 jaar | |
| P-549-LV | Ford | Transit | Kampeerwagen | € 66.410 | 28-04-2022 | 4,2 jaar | |
| P-549-LX | Renault | Captur | Hatchback | € 21.489 | 20-04-2022 | 12,5 jaar | |
| P-549-LZ | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 31.565 | 11-05-2022 | 4 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 34.869 en/of een afmeting van 693 x 233 cm en/of een gewicht van ± 2.695 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| MC Louis M700 | € 38.300 | 684 cm | 235 cm | 2.870 kg |
| Joint S | € 35.700 | 702 cm | 235 cm | 2.860 kg |
| Hymer T 654 SL | € 35.800 | 687 cm | 235 cm | 2.950 kg |
| Laika Caravans S.p.a. X660R | € 33.400 | 699 cm | 230 cm | 2.920 kg |
| Hobby 500 | € 37.300 | 695 cm | 224 cm | 2.930 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 12 mei 2026.