R-535-PK
Er rijden momenteel 39 Bürstner I694's rond in Nederland. Deze witte I694 komt uit het jaar 2010 en is nu 16 jaren, 2 maanden en 3 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 24 januari 2024, dus sinds 2 jaren, 4 maanden en 2 dagen. Deze camper rijdt op diesel en heeft 4 zitplaatsen.
De nieuwwaarde van deze camper bedraagt € 44.845 incl. BTW en BPM.
Dit voertuig van Bürstner haalt een maximumsnelheid van 135 km/uur. Van alle Nederlandse campers behoort deze Bürstner I694 tot de 20.2% traagste campers.
Het voertuig is geïmporteerd op 11 november 2022. Het voertuig was toen 12 jaren, 7 maanden en 21 dagen oud.
Bekijk ook alle Bürstner I694 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Bürstner I694 | 2010
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | Bürstner |
| Handelsbenaming | I694 |
| Lengte | 6,98 m |
| Breedte | 2,30 m |
| Hoogte | 2,85 m |
| Kleur | WIT |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 135 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 44.845 |
| Bruto BPM | € 10.652 |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 88 kW (120 pk) |
| Continue vermogen | 88 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | F1AE0481D |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2287cc (2,3 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 23 maart 2010 |
| Leeftijd | 16 jaren, 2 maanden en 3 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 24 januari 2024 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 jaren, 4 maanden en 2 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 11 november 2022. Het voertuig was toen 12 jaren, 7 maanden en 21 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 10 november 2026. Het voertuig moet over 5 maanden en 17 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.965 kg |
| Massa rijklaar | 3.065 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 435 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 4.000 kg |
| Maximum massa samenstelling | 5.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 2.100 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 2.100 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.400 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.400 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,04 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,83 m (voor) / 2,00 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type 2030 | |
| Variant FIF2FEM4NP1I44BUI694 | |
| Uitvoering FIF2FEM4NP1I44BUI694 | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2001/116*0392*07 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 12.1 l/100km (1 liter op 8,3km) | 0 l/km (zuinig) (zeer onzuinig) 12.07 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 320 gr/km | 0 gr/km (schoon) (zeer vervuilend) 320 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 75 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 82 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 4 / EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 70/220*2003/76B | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| R-535-PK | 17-10-2025 | 15:26 | periodieke controle | 10-11-2026 | Nee |
| R-535-PK | 21-10-2024 | 15:58 | periodieke controle | 10-11-2025 | Nee |
| R-535-PK | 14-09-2023 | 15:24 | periodieke controle | 10-11-2024 | Ja, bekijk hier. |
| R-535-PK | 10-11-2022 | 16:52 | periodieke controle | 10-11-2023 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2023 | |||||
| 14-09-2023 | 15:24 | 391 | 5.*.43 | 1 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| 14-09-2023 | 15:24 | 532 | 5.*.55 | 1 | Mistachterlicht werkt niet (goed) |
| 14-09-2023 | 15:24 | 589 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
2022 | |||||
| 10-11-2022 | 16:52 | 210 | 5.*.27 | 4 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
Vergeet ook niet alle Bürstner I694 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van R-535-PK - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
R-535-PK
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| R-530-PK | Fiat | 500 | Hatchback | € 19.130 | 31-10-2022 | 3,8 jaar | |
| R-531-PK | Fiat | 500 | Hatchback | € 19.068 | 31-10-2022 | 3,8 jaar | |
| R-532-PK | Toyota | RAV 4 | Stationwagen | € 55.146 | 23-11-2022 | 5,8 jaar | |
| R-533-PK | Citroën | C3 | Hatchback | € 21.541 | 25-10-2022 | 4,5 jaar | |
| R-534-PK | Volkswagen | Tiguan | Stationwagen | € 49.194 | 24-11-2022 | 9 jaar | |
| R-535-PB | Audi | Coupe | Coupe | € 44.330 | 05-01-2023 | 14,3 jaar | |
| R-535-PD | Opel | Corsa | Hatchback | € 34.547 | 28-10-2022 | 3,6 jaar | |
| R-535-PF | Fiat | 500 | Hatchback | € 20.914 | 02-12-2024 | 11,5 jaar | |
| R-535-PG | Toyota | Yaris | Hatchback | € 26.397 | 31-10-2022 | 3,6 jaar | |
| R-535-PH | Volkswagen | T-Roc | Stationwagen | € 30.911 | 27-10-2022 | 7 jaar | |
| R-535-PJ | Knaus | R11 | Kampeerwagen | € 87.500 | 03-11-2022 | 3,6 jaar | |
| R-535-PK | Bürstner | I694 | Kampeerwagen | € 44.845 | 11-11-2022 | 16,2 jaar | |
| R-535-PL | Volkswagen | Tiguan | Stationwagen | € 62.444 | 30-11-2022 | 3,5 jaar | |
| R-535-PN | Peugeot | 208 | Hatchback | € 22.580 | 31-10-2022 | 3,6 jaar | |
| R-535-PP | Mazda | CX-5 | Stationwagen | € 34.345 | 14-11-2022 | 7,4 jaar | |
| R-535-PR | Hyundai | Ioniq 5 | MPV | € 55.645 | 28-10-2022 | 3,6 jaar | |
| R-535-PS | Mercedes-Benz | E-klasse | Sedan | Onbekend | 27-10-2022 | 47,2 jaar | |
| R-535-PT | Toyota | Corolla | Hatchback | € 41.482 | 04-11-2022 | 3,6 jaar | |
| R-535-PV | Volkswagen | Taigo | Stationwagen | € 44.542 | 08-11-2022 | 3,5 jaar | |
| R-535-PX | Renault | Zoe | Hatchback | € 32.470 | 06-10-2023 | 4,8 jaar | |
| R-535-PZ | Opel | Karl | Hatchback | € 15.193 | 06-01-2023 | 8,5 jaar | |
| R-537-PK | Hyundai | ix35 | MPV | € 27.003 | 13-01-2023 | 11,3 jaar | |
| R-538-PK | Nissan | Qashqai | MPV | € 30.389 | 30-11-2022 | 9,3 jaar | |
| R-539-PK | Nissan | Qashqai | MPV | € 29.435 | 08-11-2022 | 9,4 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 44.845 en/of een afmeting van 698 x 230 cm en/of een gewicht van ± 2.965 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Rapido S6 | € 46.500 | 707 cm | 235 cm | 2.910 kg |
| Capron T337 | € 43.600 | 693 cm | 233 cm | 2.690 kg |
| Capron T66 | € 43.100 | 693 cm | 233 cm | 2.700 kg |
| Hobby T65 GE | € 45.700 | 706 cm | 234 cm | 2.880 kg |
| Knaus R16 | € 44.700 | 706 cm | 232 cm | 2.910 kg |
| Hymer T 578 GL | € 49.300 | 700 cm | 235 cm | 2.880 kg |
| Dethleffs Trend T 6717 | € 43.900 | 696 cm | 233 cm | 2.730 kg |
| Knaus R22 | € 46.000 | 705 cm | 233 cm | 3.000 kg |
| Benimar Tessoro | € 44.600 | 700 cm | 232 cm | 2.930 kg |
| Chausson 628 EB | € 44.100 | 700 cm | 230 cm | 2.910 kg |
| Eura Mobil Terrestra | € 43.900 | 707 cm | 234 cm | 3.020 kg |
| Capron T339 | € 42.400 | 700 cm | 233 cm | 2.730 kg |
| Challenger 288 EB | € 43.600 | 700 cm | 230 cm | 2.910 kg |
| Challenger Mageo | € 40.400 | 698 cm | 230 cm | 2.970 kg |
| MC Louis MC4-60 | € 42.100 | 699 cm | 235 cm | 2.950 kg |
| Capron T69S | € 46.500 | 700 cm | 233 cm | 2.730 kg |
| MC Louis P700 | € 42.100 | 699 cm | 235 cm | 2.870 kg |
| Laika Caravans S.p.a. Ecovip 309 | € 45.100 | 699 cm | 230 cm | 2.810 kg |
| Hymer T 598 GL | € 44.700 | 700 cm | 235 cm | 2.880 kg |
| Adria Coral S 600 SL | € 44.900 | 708 cm | 231 cm | 2.840 kg |
| Rapido S9 | € 44.200 | 707 cm | 235 cm | 3.100 kg |
| Hymer B 578 | € 42.900 | 700 cm | 235 cm | 3.030 kg |
| Knaus R21 | € 44.200 | 699 cm | 232 cm | 2.930 kg |
| Chausson 640 | € 48.000 | 699 cm | 232 cm | 2.880 kg |
| Hymer T 578 CL | € 47.200 | 699 cm | 235 cm | 2.850 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.