G-030-JP
Er rijden momenteel 39 Bürstner I694's rond in Nederland. Deze grijze I694 komt uit het jaar 2011 en is nu 15 jaren, 2 maanden en 1 dag oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 9 januari 2026, dus sinds 4 maanden en 17 dagen. Deze camper rijdt op diesel en heeft 4 zitplaatsen.
Van deze Bürstner BA I694 kampeerwagen rijden er in dezelfde variant (FIF1FEM4HI0G04BAI694) nog 5 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen april 2010 en maart 2011. De nieuwwaarde ligt tussen de € 42.965 en € 73.767, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 65.168 uitkomt. De nieuwwaarde van deze BA I694 bedraagt € 42.965 incl. BTW en BPM, deze Bürstner BA I694 is daardoor € 22.203 goedkoper dan gemiddeld.
Dit voertuig van Bürstner haalt een maximumsnelheid van 140 km/uur. Deze Bürstner BA I694 is een typische middenklasser wat snelheid betreft. Hij hoort bij de 33.1% traagste campers in Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 2 oktober 2019. Het voertuig was toen 8 jaren, 6 maanden en 9 dagen oud.
Bekijk ook alle Bürstner I694 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Bürstner BA I694 | 2011
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | Bürstner |
| Handelsbenaming | BA I694 |
| Lengte | 7,01 m |
| Breedte | 2,30 m |
| Hoogte | 2,75 m |
| Kleur | GRIJS |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 1 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 140 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 42.965 |
| Bruto BPM | € 10.540 |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 96 kW (131 pk) |
| Continue vermogen | 96 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | F1AE0481N |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2287cc (2,3 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 25 maart 2011 |
| Leeftijd | 15 jaren, 2 maanden en 1 dag |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 9 januari 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 4 maanden en 17 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 2 oktober 2019. Het voertuig was toen 8 jaren, 6 maanden en 9 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 30 januari 2027. Het voertuig moet over 8 maanden en 7 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.900 kg |
| Massa rijklaar | 3.000 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 500 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 5.500 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.000 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,04 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,83 m (voor) / 2,00 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type 3030 | |
| Variant FIF1FEM4HI0G04BAI694 | |
| Uitvoering FIF1FEM4HI0G04BAI694 | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2007/46*0328*02 | |
| Plaats chassisnummer r. |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 74 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 85 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 85 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 4 / EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 70/220*2003/76B | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| G-030-JP | 30-01-2026 | 13:55 | periodieke controle | 30-01-2027 | Ja, bekijk hier. |
| G-030-JP | 30-05-2025 | 09:48 | periodieke controle | 9-06-2026 | Ja, bekijk hier. |
| G-030-JP | 29-05-2024 | 15:55 | periodieke controle | 9-06-2025 | Ja, bekijk hier. |
| G-030-JP | 9-06-2023 | 14:32 | periodieke controle | 9-06-2024 | Nee |
| G-030-JP | 20-05-2022 | 16:27 | periodieke controle | 5-06-2023 | Nee |
| G-030-JP | 11-05-2021 | 16:09 | periodieke controle | 5-06-2022 | Ja, bekijk hier. |
| G-030-JP | 8-05-2020 | 11:45 | periodieke controle | 5-06-2021 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 30-01-2026 | 13:55 | RA1 | RA1 | 1 | Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
2025 | |||||
| 30-05-2025 | 09:48 | 589 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
2024 | |||||
| 29-05-2024 | 15:55 | 916 | 5.*.31 | 2 | Remleiding door corrosie aangetast |
2021 | |||||
| 11-05-2021 | 16:09 | 509 | 5.*.55 | 1 | Inrichting voor aanpassing dimlichtafstelling werkt niet (go |
| 11-05-2021 | 16:09 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
Vergeet ook niet alle Bürstner I694 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van G-030-JP - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
G-030-JP
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| G-030-JB | Kia | Niro | Stationwagen | € 45.270 | 04-10-2019 | 6,6 jaar | |
| G-030-JD | Honda | Jazz | Hatchback | Onbekend | 05-10-2019 | 17,1 jaar | |
| G-030-JG | Hyundai | Kona | MPV | € 45.610 | 12-11-2019 | 6,5 jaar | |
| G-030-JH | Toyota | Yaris | MPV | € 19.025 | 11-12-2019 | 8 jaar | |
| G-030-JJ | Toyota | Aygo | Hatchback | € 14.365 | 04-10-2019 | 6,6 jaar | |
| G-030-JK | Suzuki | Ignis | Hatchback | € 18.735 | 05-10-2019 | 6,6 jaar | |
| G-030-JL | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 37.585 | 01-10-2019 | 7,9 jaar | |
| G-030-JN | Volkswagen | Tiguan | Stationwagen | € 47.132 | 11-10-2019 | 6,6 jaar | |
| G-030-JP | Bürstner | I694 | Kampeerwagen | € 42.965 | 02-10-2019 | 15,2 jaar | |
| G-030-JR | Mazda | CX-5 | Stationwagen | € 39.400 | 10-10-2019 | 6,6 jaar | |
| G-030-JS | Suzuki | SX4 | Hatchback | € 21.961 | 09-12-2019 | 12 jaar | |
| G-030-JT | Mazda | 2 | Hatchback | € 23.750 | 18-10-2019 | 6,6 jaar | |
| G-030-JV | Renault | Zoe | Hatchback | € 26.484 | 12-10-2019 | 9,3 jaar | |
| G-030-JX | Volkswagen | Golf | Stationwagen | € 43.721 | 17-10-2019 | 6,6 jaar | |
| G-030-JZ | Volvo | XC60 | Stationwagen | € 61.158 | 10-10-2019 | 8,9 jaar | |
| G-032-JP | Mazda | MX-5 | Cabriolet | € 37.879 | 19-03-2020 | 10,7 jaar | |
| G-033-JP | Renault | Clio | Stationwagen | Onbekend | 10-10-2019 | 18,1 jaar | |
| G-034-JP | Porsche | 911 | Coupe | € 155.802 | 04-10-2019 | 11,7 jaar | |
| G-036-JP | Dacia | Sandero | Hatchback | € 15.885 | 05-10-2019 | 8,4 jaar | |
| G-037-JP | Ford | Ka | MPV | Onbekend | 02-10-2019 | 16,5 jaar | |
| G-039-JP | Ford | Focus | Stationwagen | € 23.497 | 02-11-2019 | 12,4 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 65.168 en/of een afmeting van 701 x 230 cm en/of een gewicht van ± 2.900 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Knaus R16 | € 62.300 | 709 cm | 232 cm | 2.830 kg |
| Hymer Ext 588 | € 60.500 | 695 cm | 221 cm | 2.710 kg |
| Capron T338 | € 64.800 | 696 cm | 232 cm | 2.710 kg |
| Knaus R05 | € 70.900 | 703 cm | 232 cm | 2.740 kg |
| Adria TIK | € 60.700 | 697 cm | 223 cm | 2.840 kg |
| Weinsberg R58 | € 59.100 | 709 cm | 231 cm | 2.710 kg |
| Dethleffs Just T 6812 EB | € 63.200 | 696 cm | 233 cm | 2.760 kg |
| Hymer MLT 580 | € 69.400 | 698 cm | 223 cm | 2.850 kg |
| Hymer EX 588 | € 62.400 | 700 cm | 222 cm | 2.770 kg |
| Chausson 630 | € 61.400 | 700 cm | 233 cm | 3.000 kg |
| Knaus R11 | € 66.700 | 695 cm | 220 cm | 2.720 kg |
| Dethleffs Globebus T 006 | € 58.800 | 700 cm | 221 cm | 2.720 kg |
| Hymer T 578 | € 65.500 | 700 cm | 235 cm | 2.880 kg |
| Adria Coral S 600 SL | € 68.200 | 709 cm | 237 cm | 2.890 kg |
| Hymer T 568 SL | € 62.000 | 699 cm | 235 cm | 2.860 kg |
| Adria Coral 600 SL | € 71.000 | 699 cm | 238 cm | 2.820 kg |
| Hymer T 578 CL | € 64.500 | 699 cm | 235 cm | 2.830 kg |
| Knaus R21 | € 60.700 | 703 cm | 232 cm | 2.890 kg |
| Capron T337 | € 66.200 | 693 cm | 233 cm | 2.700 kg |
| Dethleffs T 6611 | € 65.000 | 696 cm | 233 cm | 2.870 kg |
| Sun Living S-series S 70 SL | € 68.400 | 699 cm | 238 cm | 2.690 kg |
| Knaus R09 | € 63.500 | 705 cm | 220 cm | 2.950 kg |
| Capron T66 | € 65.200 | 693 cm | 233 cm | 2.690 kg |
| Capron T67S | € 69.500 | 696 cm | 232 cm | 2.720 kg |
| Weinsberg R59 | € 61.200 | 706 cm | 230 cm | 2.810 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.