V-74-LHN
Er rijden momenteel 51.480 Volkswagen Crafter's rond in Nederland. Deze Crafter komt uit het jaar 2020 en is nu 6 jaren en 4 maanden oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 24 december 2025, dus sinds 4 maanden en 22 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Volkswagen Crafter gesloten opbouw rijden er in dezelfde variant (SYBB8ZDAVAV3) nog 69 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juli 2018 en juli 2021. De nieuwwaarde ligt tussen de € 51.206 en € 83.685, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 69.442 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Crafter bedraagt € 80.951 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Volkswagen Crafter € 11.509 duurder dan gemiddeld.
Het voertuig is geïmporteerd op 18 februari 2025. Het voertuig was toen 5 jaren, 1 maand en 5 dagen oud.
Bekijk ook alle Volkswagen Crafter voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Volkswagen Crafter | 2020
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Volkswagen |
| Handelsbenaming | Crafter |
| Breedte | 2,04 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | € 80.951 |
| Bruto BPM | € 19.438 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 130 kW (177 pk) |
| Continue vermogen | 130 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | DAV |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1968cc (2,0 liter motor) |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal versnellingen | 8 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 15 januari 2020 |
| Leeftijd | 6 jaren en 4 maanden |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 24 december 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 4 maanden en 22 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 18 februari 2025. Het voertuig was toen 5 jaren, 1 maand en 5 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 18 december 2026. Het voertuig moet over 7 maanden en 5 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.156 kg |
| Massa rijklaar | 2.256 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.244 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 6.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 2.100 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 2.100 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.100 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.100 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | 3.000 kg |
Wanneer je alleen het B-rijbewijs hebt, mag je met dit voertuig een geremde aanhanger, caravan of vouwwagen incl. belading tot 750 kg trekken en ook ongeremd tot 750 kg.
Met een BE-rijbewijs mag je een aanhanger trekken van maximaal 3.500 kg inclusief belading, maar met dit voertuig mag je een geremde aanhanger tot 3.000 kg trekken.
Met het B-rijbewijs mag je een aanhanger trekken van maximaal 750 kg (lege gewicht aanhanger incl. belading). Of een aanhanger trekken van meer dan 750 kg als de auto en de aanhanger samen niet boven de 3.500 kg (lege gewicht aanhanger incl. belading) uitkomen.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,64 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,77 m (voor) / 1,77 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type SYN1E | |
| Variant SYBB8ZDAVAV3 | |
| Uitvoering NM350NSAA89Q0012B4BHMC3DOVW | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2007/46*1613*14 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| CO2 Emissie gecombineerd (WLTP) 347 gr/km | 0 gr/km (schoon) (zeer vervuilend) 347 gr/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 242 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau stationair 78 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO 6 CI | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*2018/1832CI | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| V-74-LHN | 18-12-2025 | 10:43 | periodieke controle | 18-12-2026 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 18-12-2025 | 10:43 | 210 | 5.*.27 | 4 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
| 18-12-2025 | 10:43 | 391 | 5.*.43 | 1 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
Vergeet ook niet alle Volkswagen Crafter voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van V-74-LHN - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
V-74-LHN
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| V-70-LHN | Volkswagen | Crafter | Gesloten opbouw | € 64.006 | 12-02-2025 | 5,8 jaar |
| V-71-LHN | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 66.659 | 10-03-2025 | 5,5 jaar |
| V-72-LHN | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 46.060 | 14-02-2025 | 13,1 jaar |
| V-73-LHN | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 62.507 | 17-02-2025 | 1,9 jaar |
| V-74-LHB | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 76.575 | 06-02-2025 | 9 jaar |
| V-74-LHD | Ford | Business VAN | Gesloten opbouw | € 63.149 | 23-04-2026 | 1,5 jaar |
| V-74-LHF | Peugeot | Boxer | Neerklapbare zijschotten | € 61.737 | 17-03-2025 | 1,4 jaar |
| V-74-LHH | Toyota | Model 150 | Gesloten opbouw | € 81.606 | 06-09-2023 | 2,8 jaar |
| V-74-LHJ | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 51.770 | 20-03-2026 | 3,5 jaar |
| V-74-LHK | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 52.088 | 18-02-2025 | 7,6 jaar |
| V-74-LHL | Mercedes-Benz | Citan | Gesloten opbouw | € 32.817 | 17-02-2025 | 3,2 jaar |
| V-74-LHN | Volkswagen | Crafter | Gesloten opbouw | € 80.951 | 18-02-2025 | 6,3 jaar |
| V-74-LHP | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 62.642 | 10-03-2025 | 1,4 jaar |
| V-74-LHR | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 36.590 | 26-01-2026 | 4,9 jaar |
| V-74-LHS | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 56.276 | 16-04-2025 | 7 jaar |
| V-74-LHT | Fiat | E-Doblò | Gesloten opbouw | € 40.831 | 24-02-2025 | 1,2 jaar |
| V-74-LHV | Mercedes-Benz | eSprinter | Gesloten opbouw | € 83.062 | 26-02-2025 | 1,2 jaar |
| V-74-LHX | RAM | RAM1500 | Pick-up truck | € 142.381 | 14-06-2025 | 1,4 jaar |
| V-74-LHZ | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 61.705 | 21-02-2025 | 1,4 jaar |
| V-75-LHN | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 57.747 | 12-02-2025 | 4,3 jaar |
| V-76-LHN | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 65.387 | 14-10-2025 | 2,1 jaar |
| V-77-LHN | MAN | TGE | Gesloten opbouw | € 84.447 | 13-02-2025 | 1,4 jaar |
| V-78-LHN | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 64.537 | 13-02-2025 | 6,5 jaar |
| V-79-LHN | Fiat | Talento | Gesloten opbouw | € 32.171 | 06-03-2025 | 5,8 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 69.442 en/of breedte van 204 cm en/of een gewicht van ± 2.156 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Mercedes-Benz Sprinter | € 67.700 | 746 cm | 211 cm | 2.340 kg |
| Ford Transit Custom | € 63.700 | 535 cm | 203 cm | 2.200 kg |
| MAN TGE | € 71.400 | 657 cm | 210 cm | 2.320 kg |
| Renault Master | € 67.800 | 674 cm | 208 cm | 2.330 kg |
| Iveco 35S16 | € 74.000 | 730 cm | 213 cm | 2.320 kg |
| Iveco 35S14 | € 67.500 | 675 cm | 212 cm | 2.260 kg |
| Ford Business VAN | € 66.700 | 541 cm | 203 cm | 2.020 kg |
| Iveco 35S21 | € 74.400 | 617 cm | 204 cm | 2.360 kg |
| Ssangyong Rexton | € 65.700 | 485 cm | 196 cm | 2.020 kg |
| Nissan Interstar | € 63.400 | 572 cm | 208 cm | 2.280 kg |
| Iveco 40C-35 | € 65.600 | 597 cm | 203 cm | 2.130 kg |
| Iveco 35S18 | € 72.100 | 758 cm | 213 cm | 2.350 kg |
| Toyota Proace Max | € 64.700 | 584 cm | 205 cm | 2.320 kg |
| Mercedes-Benz 300 | € 70.600 | - | 194 cm | 2.170 kg |
| Iveco 35C16 | € 69.300 | 712 cm | 211 cm | 2.350 kg |
| Ford F 250 | € 73.000 | 603 cm | 203 cm | 2.240 kg |
| Ford Tourneo Custom | € 69.200 | 543 cm | 203 cm | 2.280 kg |
| Jeep Grand Cherokee | € 76.100 | 482 cm | 194 cm | 2.210 kg |
| Chevrolet Silverado | € 66.900 | 614 cm | 203 cm | 2.330 kg |
| Iveco 35S12 | € 66.500 | 641 cm | 213 cm | 2.240 kg |
| Dodge Dodge | € 64.500 | 670 cm | 196 cm | 2.360 kg |
| KG Mobility Rexton | € 76.200 | 485 cm | 196 cm | 2.130 kg |
| Iveco 50C-35 | € 72.100 | 618 cm | 202 cm | 2.240 kg |
| Iveco 35C18 | € 72.300 | 550 cm | 202 cm | 2.210 kg |
| G.m.c. Sierra | € 70.900 | 587 cm | 199 cm | 2.280 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Volkswagen CrafterGoogle op afbeeldingen van de Volkswagen Crafter
Google op reviews van de Volkswagen Crafter
Volkswagen Crafter Wikipedia-pagina
Autoblog.nl
Volkswagen Crafter nieuws
Volkswagen Crafter nieuws
Autoreview.nl
Nieuwe Volkswagen e-Crafter komt er aan… als de fabriek klaar is
Prijs Volkswagen Crafter (2025) bekend: iets dieper in de buidel tasten
Autovisie.nl
Alles over Volkswagen Crafter
GTI bus? Deze Volkswagen Crafter is een held
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/volkswagen/crafter/
Onze database is bijgewerkt tot 14 mei 2026.