V-91-PZX
Er rijden momenteel 1.830 Volkswagen Caravelle's rond in Nederland. Deze Caravelle komt uit het jaar 2013 en is nu 13 jaren, 3 maanden en 18 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 4 augustus 2026, dus sinds 28 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Gefeliciteerd nieuwe eigenaar!
Van deze Volkswagen Caravelle gesloten opbouw rijden er nog 776 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 1985 en november 2023. De nieuwwaarde ligt tussen de € 24.600 en € 103.603, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 57.750 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Caravelle bedraagt € 53.770 incl. BTW en BPM, deze Volkswagen Caravelle is daardoor € 3.980 goedkoper dan gemiddeld.
Je trekt met deze Volkswagen geen straatstenen uit de grond, maar de maximumsnelheid ligt nog altijd op een keurige 172 km/uur. Daardoor behoort deze Volkswagen Caravelle tot de snelste 18.5% bedrijfsauto's van Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 4 augustus 2026. Het voertuig was toen 13 jaren, 2 maanden en 20 dagen oud.
Bekijk ook alle Volkswagen Caravelle voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Volkswagen Caravelle | 2013
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Volkswagen |
| Handelsbenaming | Caravelle |
| Lengte | 5,29 m |
| Breedte | 1,90 m |
| Hoogte | 1,97 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 172 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 53.770 |
| Bruto BPM | € 12.981 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 103 kW (140 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1968cc (2,0 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 14 mei 2013 |
| Leeftijd | 13 jaren, 3 maanden en 18 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 4 augustus 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 28 dagen. Gefeliciteerd nieuwe eigenaar! | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 4 augustus 2026. Het voertuig was toen 13 jaren, 2 maanden en 20 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 10 augustus 2027. Het voertuig moet over 11 maanden en 8 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.234 kg |
| Massa rijklaar | 2.334 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 666 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.000 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.000 kg |
| Maximum massa samenstelling | 5.300 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.575 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.575 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.600 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.600 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,40 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,63 m (voor) / 1,63 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type 7HC | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 8 l/100km (1 liter op 12,5km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 211 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 73 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 74 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 G | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*566/2011G | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| V-91-PZX | 10-08-2026 | 13:31 | periodieke controle | 10-08-2027 | Nee |
Vergeet ook niet alle Volkswagen Caravelle voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van V-91-PZX - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
V-91-PZX
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| V-90-PZX | Citroën | Berlingo | Gesloten opbouw | € 26.204 | 04-08-2026 | 4,8 jaar |
| V-91-PZD | Chevrolet | Silverado | Pick-up truck | € 106.577 | 27-07-2026 | 2,2 jaar |
| V-91-PZF | KG Mobility | Musso | Pick-up truck | € 42.279 | 06-08-2026 | Nieuw |
| V-91-PZH | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 86.519 | 29-07-2026 | 3,6 jaar |
| V-91-PZJ | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 58.140 | 31-07-2026 | Nieuw |
| V-91-PZK | Mercedes-Benz | V-klasse | Gesloten opbouw | € 66.786 | 29-07-2026 | 3,9 jaar |
| V-91-PZL | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 81.355 | 30-07-2026 | 1,9 jaar |
| V-91-PZN | Fiat | Ducato | Gesloten opbouw | € 54.309 | 30-07-2026 | 4,7 jaar |
| V-91-PZP | Renault | Express | Gesloten opbouw | € 29.401 | 31-07-2026 | 3,8 jaar |
| V-91-PZR | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 70.418 | 31-07-2026 | 6,2 jaar |
| V-91-PZS | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 74.841 | 05-08-2026 | Nieuw |
| V-91-PZT | Ford | Transit | Neerklapbare zijschotten | € 58.475 | 03-08-2026 | 3,8 jaar |
| V-91-PZV | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 56.287 | 04-08-2026 | 7,8 jaar |
| V-91-PZX | Volkswagen | Caravelle | Gesloten opbouw | € 53.770 | 04-08-2026 | 13,3 jaar |
| V-91-PZZ | Mercedes-Benz | eSprinter | Gesloten opbouw | € 83.414 | 21-08-2026 | Nieuw |
| V-92-PZX | Volkswagen | ID. Buzz Cargo | Gesloten opbouw | € 56.942 | 04-08-2026 | 3,5 jaar |
| V-93-PZX | Ford | Transit | Kipper | € 80.737 | 04-08-2026 | 2,8 jaar |
| V-94-PZX | Ford | Ranger | Pick-up truck | € 71.688 | 04-08-2026 | 7,9 jaar |
| V-95-PZX | Dodge | Ram | Pick-up truck | Onbekend | 04-08-2026 | 41,5 jaar |
| V-96-PZX | Citroën | Berlingo | Gesloten opbouw | € 29.679 | 04-08-2026 | 5,2 jaar |
| V-97-PZX | Ford | Transit | Gesloten opbouw | € 73.810 | 23-06-2026 | 3,2 jaar |
| V-98-PZX | Volkswagen | Crafter | Gesloten opbouw | € 53.984 | 04-08-2026 | 7,8 jaar |
| V-99-PZX | Toyota | ProAce | Gesloten opbouw | € 37.322 | 29-08-2026 | Nieuw |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 57.750 en/of een afmeting van 529 x 190 cm en/of een gewicht van ± 2.234 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Ford Ranger | € 60.500 | 537 cm | 189 cm | 2.200 kg |
| Toyota Hilux | € 57.100 | 535 cm | 187 cm | 2.120 kg |
| Mercedes-Benz Vito | € 60.200 | 528 cm | 193 cm | 2.230 kg |
| Farizon SV | € 59.200 | 539 cm | 198 cm | 2.240 kg |
| Nissan Navara | € 62.500 | 533 cm | 185 cm | 2.030 kg |
| Toyota ProAce | € 55.300 | 531 cm | 192 cm | 2.030 kg |
| Lancia Voyager | € 54.600 | 522 cm | 200 cm | 2.040 kg |
| Maxus T90 | € 62.300 | 537 cm | 190 cm | 2.280 kg |
| Renault Alaskan | € 56.800 | 533 cm | 185 cm | 2.170 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Volkswagen CaravelleGoogle op afbeeldingen van de Volkswagen Caravelle
Google op reviews van de Volkswagen Caravelle
Autoreview.nl
Test Volkswagen e-Caravelle (2025): genoeg kilometers?
Vervoer je vips in een Volkswagen e-Transporter Kombi of de e-Caravelle?
Volkswagen Kombi en Caravelle: wat is het verschil?
Onze database is bijgewerkt tot 30 augustus 2026.