V-03-PLV
Er rijden momenteel 18.460 Toyota ProAce's rond in Nederland. Deze ProAce komt uit het jaar 2020 en is nu 6 jaren, 1 maand en 8 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 13 mei 2026, dus sinds 3 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 2 zitplaatsen.
Gefeliciteerd nieuwe eigenaar!
Van deze Toyota Proace City gesloten opbouw rijden er in dezelfde variant (F) nog 6.904 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 2016 en december 2024. De nieuwwaarde ligt tussen de € 22.800 en € 74.909, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 40.541 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Proace City bedraagt € 24.386 incl. BTW en BPM, deze Toyota Proace City is daardoor € 16.155 goedkoper dan gemiddeld.
Je trekt met deze Toyota geen straatstenen uit de grond, maar de maximumsnelheid ligt nog altijd op een keurige 172 km/uur. Daardoor behoort deze Toyota Proace City tot de snelste 18.7% bedrijfsauto's van Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 13 mei 2026. Het voertuig was toen 6 jaren, 1 maand en 5 dagen oud.
Bekijk ook alle Toyota ProAce voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Toyota Proace City | 2020
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Toyota |
| Handelsbenaming | Proace City |
| Lengte | 4,40 m |
| Breedte | 1,85 m |
| Hoogte | 1,88 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 172 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 24.386 |
| Bruto BPM | € 6.001 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 75 kW (102 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1499cc (1,5 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 8 april 2020 |
| Leeftijd | 6 jaren, 1 maand en 8 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 13 mei 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 3 dagen. Gefeliciteerd nieuwe eigenaar! | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 13 mei 2026. Het voertuig was toen 6 jaren, 1 maand en 5 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Ja |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 8 april 2023. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.295 kg |
| Massa rijklaar | 1.395 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 590 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.985 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.985 kg |
| Maximum massa samenstelling | 3.335 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.110 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.110 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.075 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.075 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 690 kg |
| Maximum massa trekken geremd | 1.350 kg |
Wanneer je alleen het B-rijbewijs hebt, mag je met dit voertuig een geremde aanhanger, caravan of vouwwagen incl. belading tot 1.350 kg trekken en ongeremd tot 690 kg.
Met een BE-rijbewijs mag je een aanhanger trekken van maximaal 3.500 kg inclusief belading, maar met dit voertuig mag je een geremde aanhanger tot 1.350 kg trekken.
Voor dit voertuig incl. een (geremde) aanhanger van 1.350 kg is het B-rijbewijs voldoende.
Met het B-rijbewijs mag je een aanhanger trekken van maximaal 750 kg (lege gewicht aanhanger incl. belading). Of een aanhanger trekken van meer dan 750 kg als de auto en de aanhanger samen niet boven de 3.500 kg (lege gewicht aanhanger incl. belading) uitkomen.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,79 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,56 m (voor) / 1,58 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type E | |
| Variant F | |
| Uitvoering YHYC-G2F021(1A) | |
| Typegoedkeuringsnummer e2*2007/46*0686*00 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 4 l/100km (1 liter op 25,0km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (WLTP) 5.4 l/100km (1 liter op 18,5km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (WLTP) 142 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 106 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau stationair 73 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO 6 AN | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*2018/1832AN | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Vergeet ook niet alle Toyota ProAce voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van V-03-PLV - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
V-03-PLV
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| V-01-PLV | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 43.351 | 13-05-2026 | 5,1 jaar |
| V-02-PLV | Mercedes-Benz | Ecitan | Gesloten opbouw | € 45.590 | 13-05-2026 | 1,4 jaar |
| V-03-PLD | Fiat | Ducato | Gesloten opbouw | € 52.564 | 06-05-2026 | 1,8 jaar |
| V-03-PLF | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 30.225 | 06-05-2026 | 5,4 jaar |
| V-03-PLH | Mercedes-Benz | Ecitan | Gesloten opbouw | € 45.775 | 13-05-2026 | Nieuw |
| V-03-PLK | Mercedes-Benz | eSprinter | Gesloten opbouw | € 80.554 | 08-05-2026 | 1 jaar |
| V-03-PLL | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | Onbekend | 11-05-2026 | 16,5 jaar |
| V-03-PLN | Volkswagen | ID. Buzz Cargo | Gesloten opbouw | € 53.990 | 11-05-2026 | 2,1 jaar |
| V-03-PLR | Iveco | 35S14 | Gesloten opbouw | € 68.093 | 12-05-2026 | 2,7 jaar |
| V-03-PLV | Toyota | ProAce | Gesloten opbouw | € 24.386 | 13-05-2026 | 6,1 jaar |
| V-04-PLV | Toyota | ProAce | Gesloten opbouw | € 55.599 | 13-05-2026 | 0,2 jaar |
| V-05-PLV | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 112.950 | 13-05-2026 | 3,3 jaar |
| V-06-PLV | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 81.008 | 13-05-2026 | 1,4 jaar |
| V-07-PLV | Citroën | Berlingo | Gesloten opbouw | € 31.789 | 13-05-2026 | 5,4 jaar |
| V-08-PLV | Peugeot | Expert | Gesloten opbouw | € 51.929 | 13-05-2026 | 1,9 jaar |
| V-09-PLV | Ford | Transit | Speciale groep | € 49.350 | 13-05-2026 | 9,2 jaar |
Onze database is bijgewerkt tot 14 mei 2026.