71-BBB-5
Er rijden momenteel 251 Scania R440's rond in Nederland. Deze R440 komt uit het jaar 2012 en is nu 14 jaren en 23 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 15 november 2023, dus sinds 2 jaren, 9 maanden en 16 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Scania R 440 B 8X4*4 afneembare bovenbouw rijden er nog 79 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen april 2008 en december 2014. De nieuwwaarde van deze Scania R 440 B 8X4*4 is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Scania R440 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Scania R 440 B 8X4*4 | 2012
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Scania |
| Handelsbenaming | R 440 B 8X4*4 |
| Lengte | 9,10 m |
| Breedte | 2,55 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 8 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | afneembare bovenbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 323 kW (439 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 6 stuks |
| Cilinderinhoud | 12740cc (12,7 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 8 augustus 2012 |
| Leeftijd | 14 jaren en 23 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 15 november 2023 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 jaren, 9 maanden en 16 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 9 juni 2027. Het voertuig moet over 9 maanden en 9 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 13.975 kg |
| Massa rijklaar | 14.075 kg |
| 0 kg (licht) (zeer zwaar) 14075 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 21.925 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 36.000 kg |
| Technische max massa voertuig | 37.000 kg |
| Maximum massa samenstelling | 32.767 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 9.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 9.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 9.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 8.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 4 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 6,40 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) - m (voor) / - m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. balk by vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse EURO 6 / EURO 6 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 71-BBB-5 | 18-05-2026 | 12:13 | periodieke controle | 9-06-2027 | Ja, bekijk hier. |
| 71-BBB-5 | 22-04-2026 | 11:55 | inbouw | 22-04-2028 | Ja, bekijk hier. |
| 71-BBB-5 | 22-04-2026 | 11:47 | manipulatie tacho | onbekend | Ja, bekijk hier. |
| 71-BBB-5 | 21-04-2026 | 16:57 | zegelverbreking tacho | onbekend | Nee |
| 71-BBB-5 | 21-04-2026 | 16:06 | zegelverbreking tacho | onbekend | Nee |
| 71-BBB-5 | 25-04-2025 | 15:50 | periodieke controle | 9-06-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 71-BBB-5 | 25-04-2024 | 09:56 | periodieke controle | 9-06-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 71-BBB-5 | 23-04-2024 | 10:44 | periodieke controle | 23-04-2026 | Nee |
| 71-BBB-5 | 9-06-2023 | 15:44 | periodieke controle | 9-06-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 71-BBB-5 | 2-05-2022 | 13:27 | periodieke controle | 4-06-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 71-BBB-5 | 2-05-2022 | 09:47 | periodieke controle | 2-05-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 71-BBB-5 | 5-05-2021 | 13:43 | periodieke controle | 4-06-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 71-BBB-5 | 5-05-2020 | 11:03 | periodieke controle | 4-06-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 71-BBB-5 | 5-05-2020 | 10:59 | periodieke controle | 5-05-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 71-BBB-5 | 31-05-2019 | 15:20 | periodieke controle | 4-06-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 18-05-2026 | 12:13 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 22-04-2026 | 11:47 | 939 | 1 | Onderbreking stroomvoorziening meer dan 5 minuten | |
| 22-04-2026 | 11:47 | 940 | 1 | Fout in bewegingsgegevens | |
2025 | |||||
| 25-04-2025 | 15:50 | 255 | 5.*.29 | 1 | Onderdeel stuurbekrachtiger ernstige lekkage |
| 25-04-2025 | 15:50 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
2024 | |||||
| 25-04-2024 | 09:56 | 205 | 5.*.27 | 2 | Band onvoldoende profiel |
| 25-04-2024 | 09:56 | 295 | 5.*.31 | 1 | Luchtlekkage reminrichting |
| 25-04-2024 | 09:56 | 610 | 5.*.65 | 4 | Voertuig voorzien van niet toegestane lichten |
2023 | |||||
| 9-06-2023 | 15:44 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 9-06-2023 | 15:44 | AC2 | AC2 | 1 | Schokdemper aanwezig die lekkage vertoont |
| 9-06-2023 | 15:44 | 584 | 5.*.55 | 4 | Stadslicht werkt niet (goed) |
| 9-06-2023 | 15:44 | 361 | 5.*.38 | 1 | Remverschil op 1 as te groot |
| 9-06-2023 | 15:44 | 259 | 5.*.29 | 4 | Stuurkogel te veel speling |
2022 | |||||
| 2-05-2022 | 13:27 | 610 | 5.*.65 | 1 | Voertuig voorzien van niet toegestane lichten |
| 2-05-2022 | 13:27 | 475 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht werkt niet (goed) |
| 2-05-2022 | 13:27 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
2021 | |||||
| 5-05-2021 | 13:43 | 475 | 5.*.55 | 2 | Achterlicht werkt niet (goed) |
| 5-05-2021 | 13:43 | 250 | 5.*.29 | 2 | Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af |
| 5-05-2021 | 13:43 | 053 | 5.*.4 | 1 | Bovenbouw ondeugdelijk bevestigd |
2020 | |||||
| 5-05-2020 | 11:03 | AC5 | AC5 | 1 | Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
| 5-05-2020 | 11:03 | 475 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht werkt niet (goed) |
| 5-05-2020 | 11:03 | 203 | 5.*.27 | 1 | Band beschadigd |
| 5-05-2020 | 11:03 | 571 | 5.*.55 | 1 | Richtingaanwijzer werkt niet (goed) |
| 5-05-2020 | 11:03 | 052 | 5.*.3 | 1 | Hulpbalk gescheurd |
| 5-05-2020 | 11:03 | 053 | 5.*.4 | 1 | Bovenbouw ondeugdelijk bevestigd |
| 5-05-2020 | 11:03 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 5-05-2020 | 11:03 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
2019 | |||||
| 31-05-2019 | 15:20 | 205 | 5.*.27 | 2 | Band onvoldoende profiel |
| 31-05-2019 | 15:20 | 566 | 5.*.55 | 1 | Richtingaanwijzers en glas lichtarmatuur ernstig beschadigd |
| 31-05-2019 | 15:20 | 203 | 5.*.27 | 3 | Band beschadigd |
Toegevoegde objecten aan voertuig
| Kenteken | Montagedatum | Omschrijving | Merk | Aanvullende informatie | Classificatie |
|---|---|---|---|---|---|
| 71-BBB-5 | onbekend | Tachograaf | Onbekend | ||
| 71-BBB-5 | 18-05-2018 | Tachograaf | SE 5000 |
Vergeet ook niet alle Scania R440 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 71-BBB-5 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
71-BBB-5
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 71-BBB-2 | MAN | TGS | Afneembare bovenbouw | Onbekend | 26-07-2012 | 14,1 jaar |
| 71-BBB-5 | Scania | R440 | Afneembare bovenbouw | Onbekend | 08-08-2012 | 14,1 jaar |
| 71-BBB-9 | Renault | Midlum | Gesloten opbouw | Onbekend | 22-08-2012 | 14 jaar |
| 71-BBD-5 | Scania | G 440 B 6X2 | Afneembare bovenbouw | Onbekend | 03-09-2012 | 14 jaar |
| 71-BBH-5 | VDL | Citea LLE120.225 | Bus | Onbekend | 04-12-2012 | 13,7 jaar |
| 71-BBJ-5 | Volvo | 8900 | Bus | Onbekend | 04-12-2012 | 13,7 jaar |
| 71-BBV-5 | Mercedes-Benz | Antos | Straatvgr,reiniger,rioolzgr | Onbekend | 10-06-2013 | 13,2 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met een afmeting van 910 x 255 cm een gewicht van ± 13.975 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Volvo FH | 902 cm | 255 cm | 13.790 kg |
| Volvo FM | 919 cm | 255 cm | 15.190 kg |
| DAF Fag CF75 | 906 cm | 252 cm | 14.830 kg |
| DAF Fag CF | 912 cm | 253 cm | 15.130 kg |
| DAF CF 410 FAD | 905 cm | 253 cm | 15.140 kg |
| DAF XF 480 FAN | 908 cm | 255 cm | 12.650 kg |
| DAF Fan CF85 | 915 cm | 252 cm | 13.300 kg |
| DAF XF 480 FAS | 910 cm | 255 cm | 12.670 kg |
| DAF AG75PC | 902 cm | 251 cm | 14.320 kg |
| MAN TGX | 914 cm | 255 cm | 14.360 kg |
| Volvo FH16 | 918 cm | 255 cm | 14.380 kg |
| DAF CF 430 FAN | 906 cm | 254 cm | 13.490 kg |
| DAF CF 450 FAQ | 908 cm | 254 cm | 15.130 kg |
| DAF AC85XC | 917 cm | 250 cm | 14.160 kg |
| DAF CF 85 | 911 cm | 252 cm | 13.960 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 28 augustus 2026.