77-BFF-2
Er rijden momenteel 188 Scania P340's rond in Nederland. Deze P340 komt uit het jaar 2014 en is nu 11 jaren, 11 maanden en 26 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 18 september 2014, dus sinds 11 jaren, 11 maanden en 17 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op cng en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Scania P340 kraanwagen rijden er nog 156 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 2005 en april 2026. De nieuwwaarde van deze Scania P340 is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Scania P340 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Scania P340 | 2014
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Scania |
| Handelsbenaming | P340 |
| Lengte | 7,90 m |
| Breedte | 2,55 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 6 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | kraanwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 250 kW (340 pk) |
| Brandstof | CNG |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 5 stuks |
| Cilinderinhoud | 9291cc (9,3 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 9 september 2014 |
| Leeftijd | 11 jaren, 11 maanden en 26 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 18 september 2014 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 11 jaren, 11 maanden en 17 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 9 september 2027. Het voertuig moet over 1 jaar en 4 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 14.440 kg |
| Massa rijklaar | 14.540 kg |
| 0 kg (licht) (zeer zwaar) 14540 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 13.460 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 28.000 kg |
| Technische max massa voertuig | 28.000 kg |
| Maximum massa samenstelling | 32.767 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 9.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 9.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 11.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 11.500 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 7.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 7.500 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 3 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 5,31 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) - m (voor) / - m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N3 | |
| Type N331 | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. balk by vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| CO2 Emissie 0 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO VI C | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Zware voertuigen) 595/2009*64/2012C | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 77-BFF-2 | 24-07-2026 | 16:05 | periodieke controle | 9-09-2027 | Ja, bekijk hier. |
| 77-BFF-2 | 24-07-2026 | 15:40 | periodieke controle | 24-07-2028 | Ja, bekijk hier. |
| 77-BFF-2 | 9-09-2025 | 12:17 | periodieke controle | 9-09-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 77-BFF-2 | 26-07-2024 | 15:06 | periodieke controle | 9-09-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 77-BFF-2 | 26-07-2024 | 15:06 | periodieke controle | 26-07-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 77-BFF-2 | 25-08-2023 | 16:27 | periodieke controle | 9-09-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 77-BFF-2 | 29-07-2022 | 09:44 | periodieke controle | 9-09-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 77-BFF-2 | 29-07-2022 | 09:42 | periodieke controle | 29-07-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 77-BFF-2 | 19-08-2021 | 15:26 | periodieke controle | 9-09-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 77-BFF-2 | 29-07-2020 | 08:57 | periodieke controle | 29-07-2022 | Nee |
| 77-BFF-2 | 28-07-2020 | 16:50 | periodieke controle | 9-09-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 77-BFF-2 | 6-09-2019 | 11:01 | periodieke controle | 9-09-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 24-07-2026 | 16:05 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2025 | |||||
| 9-09-2025 | 12:17 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 9-09-2025 | 12:17 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 9-09-2025 | 12:17 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| 9-09-2025 | 12:17 | 391 | 5.*.43 | 2 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
2024 | |||||
| 26-07-2024 | 15:06 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 26-07-2024 | 15:06 | 610 | 5.*.65 | 3 | Voertuig voorzien van niet toegestane lichten |
| 26-07-2024 | 15:06 | 547 | 5.*.51 | 1 | Lijnmarkering niet volgens voorschriften |
| 26-07-2024 | 15:06 | 053 | 5.*.4 | 2 | Bovenbouw ondeugdelijk bevestigd |
2023 | |||||
| 25-08-2023 | 16:27 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 25-08-2023 | 16:27 | 391 | 5.*.43 | 2 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| 25-08-2023 | 16:27 | 053 | 5.*.4 | 1 | Bovenbouw ondeugdelijk bevestigd |
2022 | |||||
| 29-07-2022 | 09:44 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2021 | |||||
| 19-08-2021 | 15:26 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 19-08-2021 | 15:26 | 597 | 5.*.59a | 1 | Mistlicht voor niet volgens voorschriften |
| 19-08-2021 | 15:26 | 250 | 5.*.29 | 2 | Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af |
2020 | |||||
| 28-07-2020 | 16:50 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2019 | |||||
| 6-09-2019 | 11:01 | 516 | 5.*.56 | 2 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 6-09-2019 | 11:01 | 259 | 5.*.29 | 1 | Stuurkogel te veel speling |
| 6-09-2019 | 11:01 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
Toegevoegde objecten aan voertuig
| Kenteken | Montagedatum | Omschrijving | Merk | Aanvullende informatie | Classificatie |
|---|---|---|---|---|---|
| 77-BFF-2 | onbekend | Tachograaf | Onbekend | ||
| 77-BFF-2 | 8-08-2018 | Tachograaf | SE 5000 |
Vergeet ook niet alle Scania P340 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 77-BFF-2 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
77-BFF-2
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 77-BFF-2 | Scania | P340 | Kraanwagen | Onbekend | 09-09-2014 | 12 jaar |
| 77-BFF-4 | MAN | TGL | Gesloten opbouw | Onbekend | 19-09-2014 | 15 jaar |
| 77-BFF-6 | MAN | TGS | Opleggertrekker | Onbekend | 08-10-2014 | 11,9 jaar |
| 77-BFF-7 | Mercedes-Benz | 814 | Gesloten opbouw | Onbekend | 24-02-2014 | 42,2 jaar |
| 77-BFF-8 | Renault | T | Opleggertrekker | Onbekend | 30-09-2014 | 11,9 jaar |
| 77-BFG-2 | Scania | P250 | Gecond. met temperatuurreg. | Onbekend | 30-09-2014 | 11,9 jaar |
| 77-BFJ-2 | MAN | TGS | Voertuig met haakarm | Onbekend | 10-11-2014 | 11,8 jaar |
| 77-BFN-2 | Van Hool | 809 | Gesloten opbouw | Onbekend | 24-09-1990 | 41,2 jaar |
| 77-BFP-2 | Mercedes-Benz | Actros | Opleggertrekker | Onbekend | 03-02-2015 | 11,6 jaar |
| 77-BFR-2 | Mercedes-Benz | Actros | Opleggertrekker | Onbekend | 26-02-2015 | 11,5 jaar |
| 77-BFS-2 | Mercedes-Benz | Actros | Opleggertrekker | Onbekend | 02-03-2015 | 11,5 jaar |
| 77-BFX-2 | Mercedes-Benz | Actros | Gecond. met temperatuurreg. | Onbekend | 20-04-2015 | 11,4 jaar |
| 77-BFZ-2 | DAF | XF 460 FT | Opleggertrekker | Onbekend | 26-05-2015 | 11,3 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met een afmeting van 790 x 255 cm een gewicht van ± 14.440 kg.
Swipe voor complete tabel
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 1 september 2026.