BZ-VT-29
Er rijden momenteel 325 Scania P230's rond in Nederland. Deze P230 komt uit het jaar 2012 en is nu 14 jaren, 1 maand en 2 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Scania P 230 B 4X2 geconditioneerd voertuig rijden er nog 224 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen oktober 2004 en september 2025. De nieuwwaarde van deze Scania P 230 B 4X2 is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Scania P230 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Scania P 230 B 4X2 | 2012
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Scania |
| Handelsbenaming | P 230 B 4X2 |
| Lengte | 9,56 m |
| Breedte | 2,49 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | geconditioneerd voertuig |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 169 kW (230 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 5 stuks |
| Cilinderinhoud | 9290cc (9,3 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 23 april 2012 |
| Leeftijd | 14 jaren, 1 maand en 2 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 2 mei 2025. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 10.800 kg |
| Massa rijklaar | 10.900 kg |
| 0 kg (licht) (zeer zwaar) 10900 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 8.100 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 19.000 kg |
| Technische max massa voertuig | 19.000 kg |
| Maximum massa samenstelling | 19.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 7.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 11.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 5,50 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) - m (voor) / - m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. balk by vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| BZ-VT-29 | 29-03-2024 | 13:33 | periodieke controle | 2-05-2025 | Ja, bekijk hier. |
| BZ-VT-29 | 2-05-2023 | 14:29 | periodieke controle | 2-05-2024 | Ja, bekijk hier. |
| BZ-VT-29 | 19-04-2022 | 15:29 | periodieke controle | 30-04-2023 | Ja, bekijk hier. |
| BZ-VT-29 | 28-01-2022 | 12:13 | periodieke controle | 28-01-2024 | Nee |
| BZ-VT-29 | 19-03-2021 | 14:13 | periodieke controle | 30-04-2022 | Ja, bekijk hier. |
| BZ-VT-29 | 2-04-2020 | 16:31 | periodieke controle | 30-04-2021 | Ja, bekijk hier. |
| BZ-VT-29 | 26-02-2020 | 09:46 | periodieke controle | 26-02-2022 | Nee |
| BZ-VT-29 | 30-04-2019 | 08:34 | periodieke controle | 30-04-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2024 | |||||
| 29-03-2024 | 13:33 | 584 | 5.*.55 | 4 | Stadslicht werkt niet (goed) |
| 29-03-2024 | 13:33 | 259 | 5.*.29 | 1 | Stuurkogel te veel speling |
| 29-03-2024 | 13:33 | 053 | 5.*.4 | 2 | Bovenbouw ondeugdelijk bevestigd |
2023 | |||||
| 2-05-2023 | 14:29 | 391 | 5.*.43 | 2 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| 2-05-2023 | 14:29 | 205 | 5.*.27 | 2 | Band onvoldoende profiel |
2022 | |||||
| 19-04-2022 | 15:29 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| 19-04-2022 | 15:29 | 610 | 5.*.65 | 2 | Voertuig voorzien van niet toegestane lichten |
| 19-04-2022 | 15:29 | 499 | 5.*.55 | 1 | Dim-, grootlicht; glas lichtarmatuur ernstig beschadigd of v |
2021 | |||||
| 19-03-2021 | 14:13 | 986 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslichten glas gerepareerd, bewerkt of verwijd |
| 19-03-2021 | 14:13 | 524 | 5.*.56 | 1 | Lichtbeeld dimlicht onjuist |
| 19-03-2021 | 14:13 | 259 | 5.*.29 | 1 | Stuurkogel te veel speling |
| 19-03-2021 | 14:13 | 205 | 5.*.27 | 1 | Band onvoldoende profiel |
2020 | |||||
| 2-04-2020 | 16:31 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| 2-04-2020 | 16:31 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 2-04-2020 | 16:31 | 391 | 5.*.43 | 1 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
2019 | |||||
| 30-04-2019 | 08:34 | 470 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht glas lichtarmatuur ernstig beschadigd of verwijd |
| 30-04-2019 | 08:34 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
Toegevoegde objecten aan voertuig
| Kenteken | Montagedatum | Omschrijving | Merk | Aanvullende informatie | Classificatie |
|---|---|---|---|---|---|
| BZ-VT-29 | onbekend | Tachograaf | Onbekend | ||
| BZ-VT-29 | 28-02-2018 | Tachograaf | DTCO1381 |
Vergeet ook niet alle Scania P230 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van BZ-VT-29 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
BZ-VT-29
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| BZ-VJ-29 | DAF | FA LF55 | Geconditioneerd voertuig | Onbekend | 06-04-2012 | 14,1 jaar |
| BZ-VL-29 | Mercedes-Benz | Atego | Geconditioneerd voertuig | Onbekend | 10-04-2012 | 14,1 jaar |
| BZ-VR-29 | Volvo | FM | Kipper | Onbekend | 25-04-2012 | 14,1 jaar |
| BZ-VT-23 | DAF | FT XF105 | Opleggertrekker | Onbekend | 04-05-2012 | 14,1 jaar |
| BZ-VT-24 | DAF | FA LF55 | Geconditioneerd voertuig | Onbekend | 23-04-2012 | 14,1 jaar |
| BZ-VT-25 | DAF | FA LF55 | Geconditioneerd voertuig | Onbekend | 23-04-2012 | 14,1 jaar |
| BZ-VT-28 | DAF | FT XF105 | Opleggertrekker | Onbekend | 01-06-2012 | 14 jaar |
| BZ-VT-29 | Scania | P230 | Geconditioneerd voertuig | Onbekend | 23-04-2012 | 14,1 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met een afmeting van 956 x 249 cm een gewicht van ± 10.800 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Volvo FM | 966 cm | 255 cm | 11.170 kg |
| DAF AE 75 PC | 953 cm | 254 cm | 10.200 kg |
| DAF FA XF105 | 950 cm | 255 cm | 10.660 kg |
| Volvo FL | 963 cm | 255 cm | 11.610 kg |
| Volvo FE | 962 cm | 255 cm | 11.310 kg |
| DAF FA CF75 | 949 cm | 254 cm | 10.880 kg |
| DAF XF 480 FAN | 957 cm | 254 cm | 10.320 kg |
| DAF CF 290 FA | 964 cm | 255 cm | 10.110 kg |
| DAF Fan XF105 | 954 cm | 252 cm | 10.520 kg |
| DAF FA CF85 | 962 cm | 255 cm | 10.010 kg |
| DAF XF 460 FAR | 965 cm | 255 cm | 10.120 kg |
| Mercedes-Benz Antos | 965 cm | 255 cm | 10.830 kg |
| DAF XD 370 FA | 953 cm | 255 cm | 10.680 kg |
| DAF Far XF105 | 961 cm | 251 cm | 10.100 kg |
| Renault T | 951 cm | 254 cm | 9.970 kg |
| MAN TGS | 948 cm | 255 cm | 11.000 kg |
| DAF CF 340 FA | 953 cm | 255 cm | 10.140 kg |
| Volvo FH | 954 cm | 253 cm | 10.710 kg |
| Iveco 190EL | 962 cm | 257 cm | 9.950 kg |
| Renault D | 947 cm | 255 cm | 10.590 kg |
| Volvo FM9 4X2R FAL8.0 Rad-A4 | 956 cm | 259 cm | 10.710 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.