BX-RF-73
Er rijden momenteel 325 Scania P230's rond in Nederland. Deze P230 komt uit het jaar 2010 en is nu 15 jaren, 10 maanden en 16 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 4 april 2019, dus sinds 7 jaren, 1 maand en 21 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Scania P 230 B 4X2 gesloten opbouw rijden er nog 224 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen oktober 2004 en september 2025. De nieuwwaarde van deze Scania P 230 B 4X2 is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Scania P230 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Scania P 230 B 4X2 | 2010
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Scania |
| Handelsbenaming | P 230 B 4X2 |
| Lengte | 10,84 m |
| Breedte | 2,55 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 169 kW (230 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 5 stuks |
| Cilinderinhoud | 9290cc (9,3 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 9 juli 2010 |
| Leeftijd | 15 jaren, 10 maanden en 16 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 4 april 2019 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 7 jaren, 1 maand en 21 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 12 mei 2027. Het voertuig moet over 11 maanden en 18 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 10.245 kg |
| Massa rijklaar | 10.345 kg |
| 0 kg (licht) (zeer zwaar) 10345 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 7.855 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 18.200 kg |
| Technische max massa voertuig | 18.200 kg |
| Maximum massa samenstelling | 28.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 6.700 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 11.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 6,70 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) - m (voor) / - m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. balk by vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| BX-RF-73 | 16-04-2026 | 15:58 | periodieke controle | 12-05-2027 | Ja, bekijk hier. |
| BX-RF-73 | 16-04-2026 | 11:50 | periodieke controle | 16-04-2028 | Ja, bekijk hier. |
| BX-RF-73 | 12-05-2025 | 16:10 | periodieke controle | 12-05-2026 | Ja, bekijk hier. |
| BX-RF-73 | 23-04-2024 | 11:01 | periodieke controle | 9-05-2025 | Ja, bekijk hier. |
| BX-RF-73 | 19-04-2024 | 14:13 | periodieke controle | 19-04-2026 | Nee |
| BX-RF-73 | 9-05-2023 | 15:27 | periodieke controle | 9-05-2024 | Ja, bekijk hier. |
| BX-RF-73 | 29-04-2022 | 11:08 | periodieke controle | 29-04-2023 | Ja, bekijk hier. |
| BX-RF-73 | 14-04-2022 | 10:31 | periodieke controle | 14-04-2024 | Nee |
| BX-RF-73 | 6-07-2021 | 10:03 | periodieke controle | 14-07-2022 | Ja, bekijk hier. |
| BX-RF-73 | 19-05-2020 | 15:15 | periodieke controle | 14-07-2021 | Ja, bekijk hier. |
| BX-RF-73 | 6-05-2020 | 11:34 | periodieke controle | 6-05-2022 | Nee |
| BX-RF-73 | 4-07-2019 | 08:59 | periodieke controle | 14-07-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 16-04-2026 | 15:58 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 16-04-2026 | 15:58 | 589 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| 16-04-2026 | 15:58 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
| 16-04-2026 | 15:58 | 524 | 5.*.56 | 1 | Lichtbeeld dimlicht onjuist |
| 16-04-2026 | 15:58 | 239 | 5.*.28 | 1 | Schokdemper ondeugdelijk bevestigd |
2025 | |||||
| 12-05-2025 | 16:10 | 280 | 5.*.31 | 1 | Onderdeel reminrichting beschadigd, gescheurd of gebroken |
| 12-05-2025 | 16:10 | 316 | 5.*.31 | 1 | Remcilinder defect/ondeugdelijk/kans op scheuren |
| 12-05-2025 | 16:10 | 391 | 5.*.43 | 1 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| 12-05-2025 | 16:10 | 572 | 5.*.55 | 1 | Zijrichtingaanwijzer(s) werkt niet (goed) |
| 12-05-2025 | 16:10 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
2024 | |||||
| 23-04-2024 | 11:01 | 252 | 5.*.29 | 1 | Band of wiel loopt aan in uiterste stuurstand |
| 23-04-2024 | 11:01 | 434 | 5.*.48 | 1 | Gevaar losraken deel aan buitenzijde |
| 23-04-2024 | 11:01 | 436 | 5.*.49 | 1 | Afmeting of plaats stootbalk onjuist |
| 23-04-2024 | 11:01 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
2023 | |||||
| 9-05-2023 | 15:27 | 589 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| 9-05-2023 | 15:27 | 584 | 5.*.55 | 2 | Stadslicht werkt niet (goed) |
| 9-05-2023 | 15:27 | 571 | 5.*.55 | 1 | Richtingaanwijzer werkt niet (goed) |
| 9-05-2023 | 15:27 | 330 | 5.*.31 | 2 | Drukreservoirs ondeugdelijk, beschadigd, verroest of lek |
2022 | |||||
| 29-04-2022 | 11:08 | 540 | 5.*.51 | 2 | Retroreflector ontbreekt |
| 29-04-2022 | 11:08 | 391 | 5.*.43 | 2 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| 29-04-2022 | 11:08 | 330 | 5.*.31 | 1 | Drukreservoirs ondeugdelijk, beschadigd, verroest of lek |
| 29-04-2022 | 11:08 | 414 | 5.*.47 | 1 | Gordel beschadigd |
| 29-04-2022 | 11:08 | 401 | 5.*.45 | 1 | Spiegelglas beschadigd of verweerd |
| 29-04-2022 | 11:08 | 589 | 5.*.55 | 2 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| 29-04-2022 | 11:08 | 053 | 5.*.4 | 1 | Bovenbouw ondeugdelijk bevestigd |
2021 | |||||
| 6-07-2021 | 10:03 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
| 6-07-2021 | 10:03 | 401 | 5.*.45 | 1 | Spiegelglas beschadigd of verweerd |
| 6-07-2021 | 10:03 | 053 | 5.*.4 | 2 | Bovenbouw ondeugdelijk bevestigd |
| 6-07-2021 | 10:03 | 516 | 5.*.56 | 2 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 6-07-2021 | 10:03 | 351 | 5.*.38 | 1 | Remvertraging bedrijfsrem onvoldoende (< 100% >= 95% awet) |
| 6-07-2021 | 10:03 | 280 | 5.*.31 | 1 | Onderdeel reminrichting beschadigd, gescheurd of gebroken |
2020 | |||||
| 19-05-2020 | 15:15 | 283 | 5.*.31 | 1 | Remonderdelen te veel gecorrodeerd |
| 19-05-2020 | 15:15 | 115 | 5.*.11 | 1 | Uitlaatsysteem niet gasdicht / onveilige afvoer uitlaatgasse |
| 19-05-2020 | 15:15 | 583 | 5.*.51 | 1 | Stadslicht niet volgens voorschriften |
2019 | |||||
| 4-07-2019 | 08:59 | 053 | 5.*.4 | 3 | Bovenbouw ondeugdelijk bevestigd |
| 4-07-2019 | 08:59 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
| 4-07-2019 | 08:59 | 259 | 5.*.29 | 4 | Stuurkogel te veel speling |
| 4-07-2019 | 08:59 | 400 | 5.*.45 | 1 | Spiegel ondeugdelijk bevestigd |
| 4-07-2019 | 08:59 | 391 | 5.*.43 | 2 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
Toegevoegde objecten aan voertuig
| Kenteken | Montagedatum | Omschrijving | Merk | Aanvullende informatie | Classificatie |
|---|---|---|---|---|---|
| BX-RF-73 | onbekend | Tachograaf | Onbekend | ||
| BX-RF-73 | 8-05-2018 | Tachograaf | DTCO 1381 |
Vergeet ook niet alle Scania P230 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van BX-RF-73 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
BX-RF-73
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| BX-RD-73 | Renault | Midlum | Bergingsvoertuig | Onbekend | 08-07-2010 | 15,9 jaar |
| BX-RF-71 | Volvo | FM | Afneembare bovenbouw | Onbekend | 09-07-2010 | 15,9 jaar |
| BX-RF-73 | Scania | P230 | Gesloten opbouw | Onbekend | 09-07-2010 | 15,9 jaar |
| BX-RG-73 | Scania | P360 | Afneembare bovenbouw | Onbekend | 13-07-2010 | 15,9 jaar |
| BX-RH-73 | MAN | TGL | Geconditioneerd voertuig | Onbekend | 15-07-2010 | 15,9 jaar |
| BX-RR-73 | Volvo | FE | Afneembare bovenbouw | Onbekend | 04-08-2010 | 15,8 jaar |
| BX-RX-73 | Scania | R560 | Geconditioneerd voertuig | Onbekend | 17-08-2010 | 15,8 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met een afmeting van 1.084 x 255 cm een gewicht van ± 10.245 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| DAF CF 300 FA | 1080 cm | 260 cm | 11.010 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.