BV-PH-77
Er rijden momenteel 325 Scania P230's rond in Nederland. Deze P230 komt uit het jaar 2008 en is nu 17 jaren, 6 maanden en 5 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Scania P 230 B 4X2 gesloten opbouw rijden er in dezelfde variant (BAN5LL) nog 60 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 2005 en juni 2009. De nieuwwaarde van deze Scania P 230 B 4X2 is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Scania P230 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Scania P 230 B 4X2 | 2008
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Scania |
| Handelsbenaming | P 230 B 4X2 |
| Lengte | 9,63 m |
| Breedte | 2,55 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 89 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 169 kW (230 pk) |
| Continue vermogen | 169 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | DC916 |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 5 stuks |
| Cilinderinhoud | 8867cc (8,9 liter motor) |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 20 november 2008 |
| Leeftijd | 17 jaren, 6 maanden en 5 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 26 januari 2025. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 9.100 kg |
| Massa rijklaar | 9.265 kg |
| 0 kg (licht) (zeer zwaar) 9265 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 9.735 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 19.000 kg |
| Technische max massa voertuig | 19.000 kg |
| Maximum massa samenstelling | 28.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 7.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 7.500 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 11.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 11.500 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 5,50 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) - m (voor) / - m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant BAN5LL | |
| Uitvoering AAA | |
| Typegoedkeuringsnummer nl*2001/116*0006*07 | |
| Plaats chassisnummer r. balk by vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Emissieklasse EURO 4 / EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| BV-PH-77 | 26-01-2024 | 12:02 | periodieke controle | 26-01-2025 | Ja, bekijk hier. |
| BV-PH-77 | 23-12-2022 | 16:09 | periodieke controle | 23-12-2023 | Ja, bekijk hier. |
| BV-PH-77 | 23-12-2022 | 12:00 | periodieke controle | 23-12-2024 | Ja, bekijk hier. |
| BV-PH-77 | 7-12-2021 | 15:47 | periodieke controle | 7-12-2022 | Ja, bekijk hier. |
| BV-PH-77 | 19-11-2020 | 16:48 | periodieke controle | 27-11-2021 | Ja, bekijk hier. |
| BV-PH-77 | 19-11-2020 | 16:43 | periodieke controle | 19-11-2022 | Ja, bekijk hier. |
| BV-PH-77 | 20-11-2019 | 14:33 | periodieke controle | 27-11-2020 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2024 | |||||
| 26-01-2024 | 12:02 | 115 | 5.*.11 | 1 | Uitlaatsysteem niet gasdicht / onveilige afvoer uitlaatgasse |
| 26-01-2024 | 12:02 | 571 | 5.*.55 | 1 | Richtingaanwijzer werkt niet (goed) |
2022 | |||||
| 23-12-2022 | 16:09 | 203 | 5.*.27 | 1 | Band beschadigd |
| 23-12-2022 | 16:09 | 259 | 5.*.29 | 1 | Stuurkogel te veel speling |
2021 | |||||
| 7-12-2021 | 15:47 | 589 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| 7-12-2021 | 15:47 | 330 | 5.*.31 | 1 | Drukreservoirs ondeugdelijk, beschadigd, verroest of lek |
| 7-12-2021 | 15:47 | 430 | 5.*.48 | 1 | Wielafscherming ontbreekt |
2020 | |||||
| 19-11-2020 | 16:48 | 205 | 5.*.27 | 5 | Band onvoldoende profiel |
| 19-11-2020 | 16:48 | 259 | 5.*.29 | 1 | Stuurkogel te veel speling |
Toegevoegde objecten aan voertuig
| Kenteken | Montagedatum | Omschrijving | Merk | Aanvullende informatie | Classificatie |
|---|---|---|---|---|---|
| BV-PH-77 | onbekend | Tachograaf | Onbekend | ||
| BV-PH-77 | 27-11-2018 | Tachograaf | SE 5000 |
Vergeet ook niet alle Scania P230 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van BV-PH-77 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
BV-PH-77
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| BV-PH-75 | Volvo | Fll 42 | Veewagen | Onbekend | 20-11-2008 | 17,5 jaar |
| BV-PH-76 | Ginaf | X 3232 S | Afneembare bovenbouw | Onbekend | 20-11-2008 | 17,5 jaar |
| BV-PH-77 | Scania | P230 | Gesloten opbouw | Onbekend | 20-11-2008 | 17,5 jaar |
| BV-PR-77 | Mercedes-Benz | Axor 1824 L | Gesloten opbouw | Onbekend | 28-11-2008 | 17,5 jaar |
| BV-PV-77 | Renault | Midlum | Gesloten opbouw | Onbekend | 04-12-2008 | 17,5 jaar |
| BV-PX-77 | DAF | FT XF105 | Niet nader aangeduid | Onbekend | 10-04-2009 | 17,1 jaar |
| BV-PZ-77 | Mercedes-Benz | T2 | Kampeerwagen | Onbekend | 09-12-2008 | 41,9 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met een afmeting van 963 x 255 cm een gewicht van ± 9.100 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Volvo FE | 962 cm | 255 cm | 9.990 kg |
| MAN TGM | 966 cm | 260 cm | 10.010 kg |
| DAF FA CF65 | 966 cm | 255 cm | 8.840 kg |
| Renault D Wide | 972 cm | 255 cm | 9.510 kg |
| Mercedes-Benz Antos | 970 cm | 255 cm | 9.500 kg |
| DAF FA CF75 | 969 cm | 255 cm | 9.850 kg |
| DAF AE65CC | 954 cm | 254 cm | 8.650 kg |
| Iveco AD190S-p | 969 cm | 255 cm | 9.590 kg |
| DAF FA CF85 | 962 cm | 255 cm | 10.010 kg |
| DAF CF 230 FA | 966 cm | 260 cm | 9.730 kg |
| Renault T | 965 cm | 253 cm | 8.890 kg |
| DAF CF 250 FA | 963 cm | 255 cm | 8.980 kg |
| DAF LF 230 FA | 972 cm | 260 cm | 8.740 kg |
| DAF XD 370 FA | 969 cm | 254 cm | 8.750 kg |
| DAF 44 | 961 cm | 254 cm | 9.620 kg |
| Volvo FH | 961 cm | 255 cm | 9.660 kg |
| DAF XF 450 FA | 973 cm | 253 cm | 9.260 kg |
| DAF LF 320 FA | 953 cm | 260 cm | 8.880 kg |
| DAF FA CF | 968 cm | 254 cm | 9.900 kg |
| Iveco 190EL | 962 cm | 257 cm | 9.950 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.