VJR-43-F
Er rijden momenteel 64.184 Renault Trafic's rond in Nederland. Deze Trafic komt uit het jaar 2021 en is nu 5 jaren, 2 maanden en 6 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 5 maart 2026, dus sinds 2 maanden en 10 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Renault Trafic gesloten opbouw rijden er in dezelfde variant (FAM9R) nog 20.911 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juli 2019 en april 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 24.078 en € 79.623, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 51.146 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Trafic bedraagt € 44.947 incl. BTW en BPM, deze Renault Trafic is daardoor € 6.199 goedkoper dan gemiddeld.
Je trekt met deze Renault geen straatstenen uit de grond, maar de maximumsnelheid ligt nog altijd op een keurige 165 km/uur. Deze Renault Trafic is een typische middenklasser wat snelheid betreft. Hij behoort bij de 32.7% snellere bedrijfsauto's in Nederland.
Bekijk ook alle Renault Trafic voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Renault Trafic | 2021
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Renault |
| Handelsbenaming | Trafic |
| Lengte | 5,40 m |
| Breedte | 1,96 m |
| Hoogte | 1,95 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 6 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 165 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 44.947 |
| Bruto BPM | € 10.885 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 88 kW (120 pk) |
| Continue vermogen | 88 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | M9R V7 |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1997cc (2,0 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 9 maart 2021 |
| Leeftijd | 5 jaren, 2 maanden en 6 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 5 maart 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 maanden en 10 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 9 maart 2027. Het voertuig moet over 9 maanden en 25 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.759 kg |
| Massa rijklaar | 1.859 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.191 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.050 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.050 kg |
| Maximum massa samenstelling | 5.050 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.625 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.625 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.650 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.650 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,50 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,62 m (voor) / 1,63 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type L | |
| Variant FAM9R | |
| Uitvoering MN6TAE112A00 | |
| Typegoedkeuringsnummer e2*2007/46*0014*46 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 5.7 l/100km (1 liter op 17,5km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 5.6 l/100km (1 liter op 17,9km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 5.7 l/100km (1 liter op 17,5km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (WLTP) 7.3 l/100km (1 liter op 13,7km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (WLTP) 192 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 149 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 68 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 76 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO 6 CI | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*2018/1832CI | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| VJR-43-F | 25-02-2026 | 10:35 | periodieke controle | 9-03-2027 | Nee |
| VJR-43-F | 5-03-2025 | 10:00 | periodieke controle | 9-03-2026 | Nee |
| VJR-43-F | 4-03-2024 | 12:27 | periodieke controle | 9-03-2025 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2024 | |||||
| 4-03-2024 | 12:27 | 483 | 5.*.55 | 1 | Achterruitrijlicht glas gerepareerd, bewerkt of verwijderd |
| 4-03-2024 | 12:27 | 555 | 5.*.55 | 1 | Remlichten (alle) werken niet |
Vergeet ook niet alle Renault Trafic voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van VJR-43-F - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
VJR-43-F
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| VJR-40-F | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 47.978 | 17-03-2021 | 5,2 jaar |
| VJR-41-F | Dacia | Dokker | Gesloten opbouw | € 18.666 | 09-03-2021 | 5,2 jaar |
| VJR-42-F | Dacia | Dokker | Gesloten opbouw | € 17.491 | 09-03-2021 | 5,2 jaar |
| VJR-43-B | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 31.267 | 15-03-2021 | 5,2 jaar |
| VJR-43-D | Iveco | 35C18 | Gesloten opbouw | € 93.176 | 07-05-2021 | 5 jaar |
| VJR-43-F | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 44.947 | 09-03-2021 | 5,2 jaar |
| VJR-43-G | Mercedes-Benz | Citan | Gesloten opbouw | € 31.999 | 11-03-2021 | 5,2 jaar |
| VJR-43-H | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 27.474 | 15-03-2021 | 5,2 jaar |
| VJR-43-J | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 49.961 | 11-03-2021 | 5,2 jaar |
| VJR-43-K | MAN | TGE | Kipper | € 57.579 | 12-04-2021 | 5,1 jaar |
| VJR-43-L | Mercedes-Benz | eVito | Gesloten opbouw | € 57.903 | 23-03-2021 | 5,1 jaar |
| VJR-43-N | Volkswagen | Crafter | Gesloten opbouw | € 63.872 | 08-04-2021 | 5,1 jaar |
| VJR-43-P | Ford | Transit | Neerklapbare zijschotten | € 41.217 | 08-03-2021 | 6,7 jaar |
| VJR-43-R | Volkswagen | Crafter | Gesloten opbouw | € 46.676 | 17-03-2021 | 5,2 jaar |
| VJR-43-S | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 67.295 | 23-04-2021 | 5,1 jaar |
| VJR-43-T | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 27.553 | 19-03-2021 | 5,2 jaar |
| VJR-43-V | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 46.319 | 15-03-2021 | 5,2 jaar |
| VJR-43-X | Peugeot | Expert | Gesloten opbouw | € 37.234 | 16-03-2021 | 5,2 jaar |
| VJR-43-Z | Volkswagen | Crafter | Gesloten opbouw | € 50.707 | 06-11-2021 | 10,2 jaar |
| VJR-44-F | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 48.652 | 10-03-2021 | 5,2 jaar |
| VJR-45-F | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 44.185 | 06-03-2021 | 5,2 jaar |
| VJR-46-F | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 48.970 | 05-03-2021 | 5,2 jaar |
| VJR-47-F | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 52.548 | 19-03-2021 | 5,2 jaar |
| VJR-48-F | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 43.082 | 10-03-2021 | 5,2 jaar |
| VJR-49-F | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 53.778 | 10-03-2021 | 5,2 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 51.146 en/of een afmeting van 540 x 196 cm en/of een gewicht van ± 1.759 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Nissan Primastar | € 51.700 | 544 cm | 196 cm | 1.810 kg |
| Volkswagen Transporter | € 50.300 | 546 cm | 199 cm | 1.920 kg |
| Iveco 35C18 | € 47.100 | 534 cm | 203 cm | 1.900 kg |
| Isuzu D-Max | € 47.000 | 532 cm | 186 cm | 1.890 kg |
| Nissan NV300 | € 46.800 | 540 cm | 196 cm | 1.820 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Renault TraficGoogle op afbeeldingen van de Renault Trafic
Google op reviews van de Renault Trafic
Renault Trafic Wikipedia-pagina
Autoblog.nl
Renault Trafic nieuws
Renault Trafic nieuws
Autoreview.nl
Renault Trafic: altijd goed voor een revolutie
Nieuwe Renault Trafic E-Tech Electric verwent je - en niet alleen met bliksemsnel laden
Test Renault Trafic E-Tech (2025): comfortabel rijden en liters koffie drinken
Nieuwe elektrische Renault-busjes: dit moet je weten over de Trafic, Estafette en Goelette E-Tech electric
Autovisie.nl
Renault laat plots nieuwe elektrische Trafic zien die tot 2.000 kg mag trekken
Alles over Renault Trafic
Na hippie-camper ook gewone Renault Trafic volledig elektrisch
Renault maakt van Trafic luxe elektrische hippie-camper met dakterras
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/renault/trafic/
Autozine.nl
Autotest: Renault Trafic
Autotest: Renault Trafic
Autotest: Renault Trafic
Onze database is bijgewerkt tot 14 mei 2026.