V-30-NRV
Er rijden momenteel 50.307 Renault Master's rond in Nederland. Deze Master komt uit het jaar 2023 en is nu 2 jaren, 6 maanden en 25 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Renault Master gesloten opbouw rijden er in dezelfde variant (FM) nog 11.987 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen september 2019 en december 2024. De nieuwwaarde ligt tussen de € 21.310 en € 107.395, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 58.301 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Master bedraagt € 61.705 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Renault Master € 3.404 duurder dan gemiddeld.
Dit voertuig van Renault haalt een maximumsnelheid van 155 km/uur. Deze Renault Master is een typische middenklasser wat snelheid betreft. Hij hoort bij de 46% traagste bedrijfsauto's in Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 19 december 2025. Het voertuig was toen 2 jaren en 2 maanden oud.
Bekijk ook alle Renault Master voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Renault Master | 2023
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Renault |
| Handelsbenaming | Master |
| Lengte | 6,20 m |
| Breedte | 2,07 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 155 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 61.705 |
| Bruto BPM | € 14.074 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 110 kW (150 pk) |
| Continue vermogen | 110 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | M9T G7 |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2299cc (2,3 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 20 oktober 2023 |
| Leeftijd | 2 jaren, 6 maanden en 25 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 19 december 2025. Het voertuig was toen 2 jaren en 2 maanden oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.047 kg |
| Massa rijklaar | 2.147 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.353 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 6.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.100 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.100 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,33 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,75 m (voor) / 1,73 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type MF | |
| Variant FM | |
| Uitvoering 00M96U5123J3T0 | |
| Typegoedkeuringsnummer e2*2007/46*0023*54 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (WLTP) 9.1 l/100km (1 liter op 11,0km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (WLTP) 240 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 70 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 80 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO 6 AR | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*2018/1832AR | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Vergeet ook niet alle Renault Master voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van V-30-NRV - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
V-30-NRV
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| V-30-NRB | Mercedes-Benz | eSprinter | Gesloten opbouw | € 82.060 | 19-01-2026 | 0,3 jaar |
| V-30-NRD | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 77.462 | 19-02-2026 | 1,9 jaar |
| V-30-NRF | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 48.414 | 30-01-2026 | 7,9 jaar |
| V-30-NRH | Ford | Ranger | Open laadvloer | € 69.999 | 19-12-2025 | 0,4 jaar |
| V-30-NRJ | Renault | Kangoo | Gesloten opbouw | € 39.197 | 19-12-2025 | 0,4 jaar |
| V-30-NRK | Volkswagen | Crafter | Gesloten opbouw | € 61.641 | 12-12-2025 | 5,1 jaar |
| V-30-NRL | Ford | Transit Custom | Speciale groep | € 61.127 | 11-12-2025 | 0,4 jaar |
| V-30-NRN | Ford | Transit Courier | Gesloten opbouw | € 38.266 | 05-01-2026 | 0,4 jaar |
| V-30-NRP | Sommer Gmbh | Tgsl | Gesloten opbouw | € 63.753 | 29-12-2025 | 1,9 jaar |
| V-30-NRR | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 58.173 | 22-12-2025 | 0,4 jaar |
| V-30-NRT | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 41.540 | 30-12-2025 | 0,4 jaar |
| V-30-NRV | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 61.705 | 19-12-2025 | 2,6 jaar |
| V-30-NRX | Ford | Transit Courier | Gesloten opbouw | € 38.266 | 19-12-2025 | 0,4 jaar |
| V-30-NRZ | MAN | TGE | Gesloten opbouw | € 58.087 | 22-12-2025 | 5,7 jaar |
| V-31-NRV | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | Onbekend | 18-12-2025 | 16,7 jaar |
| V-32-NRV | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 43.518 | 30-01-2026 | 7,9 jaar |
| V-33-NRV | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 48.818 | 23-03-2026 | 7,4 jaar |
| V-34-NRV | Mercedes-Benz | V-klasse | Gesloten opbouw | € 145.822 | 22-12-2025 | 2,1 jaar |
| V-35-NRV | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 42.963 | 23-12-2025 | 8,3 jaar |
| V-36-NRV | Mercedes-Benz | V-klasse | Gesloten opbouw | € 73.890 | 17-12-2025 | 8,1 jaar |
| V-37-NRV | Mercedes-Benz | V-klasse | Gesloten opbouw | € 132.706 | 31-12-2025 | 2 jaar |
| V-38-NRV | Citroën | Jumpy | Gesloten opbouw | € 37.170 | 05-02-2026 | 8,6 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 58.301 en/of een afmeting van 620 x 207 cm en/of een gewicht van ± 2.047 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Volkswagen Crafter | € 60.100 | 616 cm | 204 cm | 2.240 kg |
| MAN TGE | € 56.800 | 627 cm | 205 cm | 1.920 kg |
| Iveco 35S11 | € 54.000 | 618 cm | 213 cm | 2.240 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 12 mei 2026.