3-VKT-77
Er rijden momenteel 50.299 Renault Master's rond in Nederland. Deze Master komt uit het jaar 2008 en is nu 18 jaren, 1 maand en 24 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 3 oktober 2017, dus sinds 8 jaren, 7 maanden en 24 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Renault Master gesloten opbouw rijden er nog 16.188 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen mei 1982 en mei 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 18.645 en € 109.530, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 55.101 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Renault Master is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 16 december 2010. Het voertuig was toen 2 jaren, 8 maanden en 14 dagen oud.
Bekijk ook alle Renault Master voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Renault Master | 2008
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Renault |
| Handelsbenaming | Master |
| Breedte | 2,00 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 8.572 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 74 kW (101 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2464cc (2,5 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 3 april 2008 |
| Leeftijd | 18 jaren, 1 maand en 24 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 3 oktober 2017 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 8 jaren, 7 maanden en 24 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 16 december 2010. Het voertuig was toen 2 jaren, 8 maanden en 14 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 5 juni 2026. Het voertuig moet over 9 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.820 kg |
| Massa rijklaar | 1.920 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.380 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.300 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.300 kg |
| Maximum massa samenstelling | 5.300 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.750 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.750 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.900 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.900 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,08 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,74 m (voor) / 1,72 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer by r. voorzitting |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 3-VKT-77 | 5-06-2025 | 10:46 | periodieke controle | 5-06-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 3-VKT-77 | 24-05-2024 | 09:29 | periodieke controle | 24-05-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 3-VKT-77 | 23-05-2023 | 13:28 | periodieke controle | 23-05-2024 | Nee |
| 3-VKT-77 | 4-05-2022 | 14:36 | periodieke controle | 20-05-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 3-VKT-77 | 5-05-2021 | 14:17 | periodieke controle | 20-05-2022 | Nee |
| 3-VKT-77 | 17-04-2020 | 15:40 | periodieke controle | 20-05-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 3-VKT-77 | 20-05-2019 | 16:17 | periodieke controle | 20-05-2020 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 5-06-2025 | 10:46 | 312 | 5.*.31 | 1 | Remschijf ernstig gecorrodeerd |
2024 | |||||
| 24-05-2024 | 09:29 | AC5 | AC5 | 1 | Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
| 24-05-2024 | 09:29 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2022 | |||||
| 4-05-2022 | 14:36 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2020 | |||||
| 17-04-2020 | 15:40 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
Vergeet ook niet alle Renault Master voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 3-VKT-77 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
3-VKT-77
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3-VKD-77 | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 55.880 | 11-10-2010 | 15,6 jaar |
| 3-VKF-77 | Opel | Vivaro | Speciale groep | € 41.776 | 14-12-2010 | 15,5 jaar |
| 3-VKG-77 | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 22.247 | 29-10-2010 | 15,6 jaar |
| 3-VKJ-77 | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 32.602 | 05-11-2010 | 15,6 jaar |
| 3-VKN-77 | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 32.142 | 17-11-2010 | 15,5 jaar |
| 3-VKR-77 | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 27.497 | 03-01-2011 | 15,4 jaar |
| 3-VKS-77 | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | Onbekend | 30-05-2012 | 18,1 jaar |
| 3-VKT-77 | Renault | Master | Gesloten opbouw | Onbekend | 16-12-2010 | 18,2 jaar |
| 3-VKT-79 | Iveco | 35S12V | Gesloten opbouw | Onbekend | 12-07-2011 | 18,7 jaar |
| 3-VKV-77 | Hyundai | H-1 | Gesloten opbouw | € 28.628 | 27-12-2010 | 15,4 jaar |
| 3-VKZ-77 | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 41.981 | 03-01-2011 | 15,4 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 55.101 en/of breedte van 200 cm en/of een gewicht van ± 1.820 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Mercedes-Benz Vito | € 53.900 | 516 cm | 193 cm | 1.930 kg |
| Opel Vivaro | € 52.400 | 518 cm | 192 cm | 1.940 kg |
| Volkswagen Transporter | € 54.000 | 550 cm | 199 cm | 1.990 kg |
| Fiat Scudo | € 51.200 | 520 cm | 192 cm | 1.760 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 53.000 | 580 cm | 203 cm | 2.000 kg |
| Nissan Primastar | € 51.700 | 544 cm | 196 cm | 1.810 kg |
| Iveco 35C17 | € 52.000 | 552 cm | 203 cm | 1.940 kg |
| Volkswagen Crafter | € 51.100 | - | 199 cm | 2.000 kg |
| Iveco 40C17 | € 54.700 | 513 cm | 201 cm | 1.970 kg |
| Iveco 40C18 | € 56.000 | 506 cm | 204 cm | 1.880 kg |
| Hyundai Staria | € 55.400 | 525 cm | 200 cm | 1.950 kg |
| Land Rover Freelander | € 52.000 | - | 193 cm | 1.850 kg |
| Toyota ProAce | € 52.300 | 514 cm | 195 cm | 1.980 kg |
| Mercedes-Benz 902.6 216CDi | € 50.000 | - | 193 cm | 1.980 kg |
| Mercedes-Benz Viano | € 56.300 | - | 191 cm | 1.860 kg |
| Volkswagen Sharan | € 56.600 | - | 190 cm | 1.710 kg |
| Ssangyong Rexton | € 51.000 | 476 cm | 190 cm | 1.990 kg |
| Peugeot Expert | € 49.900 | 517 cm | 192 cm | 1.900 kg |
| MAN TGE | € 56.800 | 627 cm | 205 cm | 1.920 kg |
| Citroën SpaceTourer | € 55.400 | 514 cm | 192 cm | 2.000 kg |
| Iveco 40C21 | € 58.500 | 543 cm | 202 cm | 2.000 kg |
| Iveco 40C-35 | € 53.600 | - | 203 cm | 1.970 kg |
| Volkswagen Bus | € 59.600 | 527 cm | 190 cm | 1.910 kg |
| Iveco 35S15 | € 51.600 | - | 200 cm | 1.960 kg |
| Peugeot Traveller | € 59.200 | - | 192 cm | 1.890 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.