2-VSG-58
Er rijden momenteel 50.299 Renault Master's rond in Nederland. Deze Master komt uit het jaar 2012 en is nu 14 jaren, 4 maanden en 22 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 12 juni 2015, dus sinds 10 jaren, 11 maanden en 14 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Renault Master opleggertrekker rijden er nog 16.188 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen mei 1982 en mei 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 18.645 en € 109.530, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 55.101 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Master bedraagt € 51.145 incl. BTW en BPM, deze Renault Master is daardoor € 3.956 goedkoper dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Renault Master voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Renault Master | 2012
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Renault |
| Handelsbenaming | Master |
| Breedte | 2,09 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | € 51.145 |
| Bruto BPM | € 12.512 |
| Inrichting | opleggertrekker |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 107 kW (145 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2299cc (2,3 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 4 januari 2012 |
| Leeftijd | 14 jaren, 4 maanden en 22 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 12 juni 2015 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 10 jaren, 11 maanden en 14 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 24 augustus 2026. Het voertuig moet over 3 maanden en 1 dag gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.010 kg |
| Massa rijklaar | 2.110 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.390 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 9.600 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.800 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.800 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,68 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,75 m (voor) / 1,61 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. deurdorpel |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 249 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 E | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 2-VSG-58 | 19-08-2025 | 09:13 | periodieke controle | 24-08-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 2-VSG-58 | 9-08-2024 | 12:09 | periodieke controle | 24-08-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 2-VSG-58 | 9-08-2024 | 12:03 | periodieke controle | 9-08-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 2-VSG-58 | 24-07-2023 | 16:12 | periodieke controle | 24-08-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 2-VSG-58 | 14-07-2022 | 16:15 | periodieke controle | 14-07-2024 | Nee |
| 2-VSG-58 | 14-07-2022 | 12:13 | periodieke controle | 24-08-2023 | Nee |
| 2-VSG-58 | 13-07-2022 | 17:10 | zegelverbreking tacho | onbekend | Nee |
| 2-VSG-58 | 6-07-2021 | 11:19 | periodieke controle | 24-08-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 2-VSG-58 | 19-08-2020 | 14:17 | periodieke controle | 24-08-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 2-VSG-58 | 19-08-2020 | 14:16 | periodieke controle | 19-08-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 2-VSG-58 | 22-08-2019 | 16:39 | periodieke controle | 24-08-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 19-08-2025 | 09:13 | 507 | 5.*.55 | 1 | Dim-, grootlicht werkt niet (goed) |
| 19-08-2025 | 09:13 | 203 | 5.*.27 | 1 | Band beschadigd |
2024 | |||||
| 9-08-2024 | 12:09 | 516 | 5.*.56 | 2 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 9-08-2024 | 12:09 | 289 | 5.*.31 | 2 | Schijf-, trommelrem loopt niet vrij |
2023 | |||||
| 24-07-2023 | 16:12 | 210 | 5.*.27 | 3 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
| 24-07-2023 | 16:12 | 566 | 5.*.55 | 1 | Richtingaanwijzers en glas lichtarmatuur ernstig beschadigd |
2021 | |||||
| 6-07-2021 | 11:19 | AC5 | AC5 | 1 | Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
2020 | |||||
| 19-08-2020 | 14:17 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
2019 | |||||
| 22-08-2019 | 16:39 | 516 | 5.*.56 | 2 | Dimlicht onjuist afgesteld |
Toegevoegde objecten aan voertuig
| Kenteken | Montagedatum | Omschrijving | Merk | Aanvullende informatie | Classificatie |
|---|---|---|---|---|---|
| 2-VSG-58 | onbekend | Tachograaf | Onbekend | ||
| 2-VSG-58 | 22-08-2018 | Tachograaf | DCTO 1381 |
Vergeet ook niet alle Renault Master voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 2-VSG-58 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
2-VSG-58
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2-VSB-58 | Peugeot | Boxer | Open wagen | € 48.560 | 11-11-2011 | 14,5 jaar |
| 2-VSG-50 | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 36.758 | 27-12-2011 | 15,7 jaar |
| 2-VSG-51 | Mercedes-Benz | Sprinter | Opleggertrekker | € 53.892 | 01-06-2012 | 14 jaar |
| 2-VSG-53 | Ssangyong | Korando | Gesloten opbouw | € 42.351 | 19-11-2011 | 14,5 jaar |
| 2-VSG-57 | Mercedes-Benz | Sprinter | Opleggertrekker | € 53.892 | 01-06-2012 | 14 jaar |
| 2-VSG-58 | Renault | Master | Opleggertrekker | € 51.145 | 04-01-2012 | 14,4 jaar |
| 2-VSG-59 | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | Onbekend | 06-02-2012 | 18,5 jaar |
| 2-VSJ-58 | Volkswagen | Crafter | Gesloten opbouw | € 40.105 | 02-01-2012 | 14,4 jaar |
| 2-VSL-58 | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 22.837 | 03-01-2012 | 14,4 jaar |
| 2-VSP-58 | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 37.353 | 02-01-2012 | 14,4 jaar |
| 2-VSR-58 | Dodge | RAM1500 | Open wagen | € 38.485 | 30-12-2011 | 14,4 jaar |
| 2-VSV-58 | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 27.263 | 30-01-2012 | 14,3 jaar |
| 2-VSZ-58 | Peugeot | Boxer | Gesloten opbouw | € 58.087 | 06-01-2012 | 14,4 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 55.101 en/of breedte van 209 cm en/of een gewicht van ± 2.010 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Ford Transit | € 57.200 | 592 cm | 212 cm | 2.200 kg |
| Fiat Ducato | € 52.400 | 713 cm | 212 cm | 2.150 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 54.200 | 603 cm | 210 cm | 2.210 kg |
| Volkswagen Crafter | € 51.900 | 734 cm | 211 cm | 2.170 kg |
| Opel Movano | € 56.500 | 747 cm | 211 cm | 2.110 kg |
| Nissan Interstar | € 56.500 | 609 cm | 208 cm | 2.110 kg |
| Iveco 35C17 | € 52.000 | 552 cm | 203 cm | 1.940 kg |
| Iveco 40C17 | € 55.600 | 513 cm | 204 cm | 2.050 kg |
| Iveco 40C18 | € 52.800 | 506 cm | 204 cm | 2.090 kg |
| Iveco 35S11 | € 50.100 | 627 cm | 201 cm | 2.200 kg |
| Citroën Jumper | € 50.300 | 643 cm | 212 cm | 2.180 kg |
| Hyundai Staria | € 55.400 | 525 cm | 200 cm | 1.950 kg |
| Allied Vehicles LTD Ford Independence RE | € 51.300 | 529 cm | 203 cm | 2.200 kg |
| Iveco 40C15 | € 55.000 | 545 cm | 204 cm | 2.100 kg |
| MAN TGE | € 58.200 | 741 cm | 212 cm | 2.190 kg |
| Lancia Voyager | € 54.600 | 522 cm | 200 cm | 2.040 kg |
| Ford Transit Custom | € 56.900 | 534 cm | 203 cm | 2.130 kg |
| Iveco 40C21 | € 58.500 | 543 cm | 202 cm | 2.000 kg |
| Volkswagen Transporter | € 57.800 | 550 cm | 199 cm | 1.920 kg |
| Iveco 40C-35 | € 53.600 | - | 203 cm | 1.970 kg |
| Ford F 150 | € 58.300 | 584 cm | 200 cm | 2.210 kg |
| Iveco 35C21 | € 56.600 | - | 203 cm | 2.010 kg |
| Iveco 35S13 | € 50.000 | - | 213 cm | 2.180 kg |
| Iveco 35S15 | € 51.600 | - | 200 cm | 1.960 kg |
| Iveco Iveco | € 54.600 | 570 cm | 203 cm | 2.210 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.