1-VNG-77
Er rijden momenteel 50.299 Renault Master's rond in Nederland. Deze Master komt uit het jaar 2011 en is nu 15 jaren, 2 maanden en 7 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 7 november 2022, dus sinds 3 jaren, 6 maanden en 23 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Renault Master gesloten opbouw rijden er nog 16.188 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen mei 1982 en mei 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 18.645 en € 109.530, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 55.101 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Master bedraagt € 32.815 incl. BTW en BPM, deze Renault Master is daardoor € 22.286 goedkoper dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Renault Master voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Renault Master | 2011
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Renault |
| Handelsbenaming | Master |
| Breedte | 2,42 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | € 32.815 |
| Bruto BPM | € 8.102 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 92 kW (125 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2299cc (2,3 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 23 maart 2011 |
| Leeftijd | 15 jaren, 2 maanden en 7 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 7 november 2022 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 3 jaren, 6 maanden en 23 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 30 september 2026. Het voertuig moet over 4 maanden en 3 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.720 kg |
| Massa rijklaar | 2.820 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 680 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.790 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.790 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.100 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.100 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,70 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,75 m (voor) / 2,10 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. deurdorpel |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 243 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 E | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 1-VNG-77 | 30-09-2025 | 10:22 | periodieke controle | 30-09-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 1-VNG-77 | 2-09-2024 | 14:11 | periodieke controle | 2-09-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 1-VNG-77 | 18-10-2022 | 16:18 | periodieke controle | 18-10-2023 | Nee |
| 1-VNG-77 | 4-06-2021 | 11:13 | periodieke controle | 4-06-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 1-VNG-77 | 30-04-2020 | 10:50 | periodieke controle | 28-05-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 1-VNG-77 | 13-05-2019 | 13:16 | periodieke controle | 28-05-2020 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 30-09-2025 | 10:22 | RA1 | RA1 | 1 | Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
| 30-09-2025 | 10:22 | 520 | 5.*.56 | 1 | Koplamp met afwijkend lichtbeeld onjuist afgesteld |
| 30-09-2025 | 10:22 | 315 | 5.*.31 | 1 | Rem- of parkeerremkabel gebroken |
2024 | |||||
| 2-09-2024 | 14:11 | 475 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht werkt niet (goed) |
| 2-09-2024 | 14:11 | 520 | 5.*.56 | 1 | Koplamp met afwijkend lichtbeeld onjuist afgesteld |
| 2-09-2024 | 14:11 | 532 | 5.*.55 | 1 | Mistachterlicht werkt niet (goed) |
2021 | |||||
| 4-06-2021 | 11:13 | 487 | 5.*.55 | 1 | Achteruitrijlicht werkt niet (goed) |
| 4-06-2021 | 11:13 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
2020 | |||||
| 30-04-2020 | 10:50 | 401 | 5.*.45 | 2 | Spiegelglas beschadigd of verweerd |
| 30-04-2020 | 10:50 | 373 | 5.*.41 | 1 | Deur niet op normale wijze te openen |
| 30-04-2020 | 10:50 | AC5 | AC5 | 1 | Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
Vergeet ook niet alle Renault Master voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 1-VNG-77 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
1-VNG-77
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1-VNB-77 | Peugeot | Expert | Gesloten opbouw | € 32.270 | 26-04-2011 | 15,1 jaar |
| 1-VND-77 | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | Onbekend | 15-03-2011 | 18,1 jaar |
| 1-VNG-71 | Iveco | 35S14 | Gesloten opbouw | € 37.780 | 19-04-2011 | 15,1 jaar |
| 1-VNG-73 | Mercedes-Benz | Sprinter | Voor vervoer voertuigen | Onbekend | 22-03-2011 | 17,4 jaar |
| 1-VNG-76 | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 48.781 | 22-03-2011 | 15,2 jaar |
| 1-VNG-77 | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 32.815 | 23-03-2011 | 15,2 jaar |
| 1-VNG-78 | Mercedes-Benz | 319CDi 4X4 | Gesloten opbouw | € 83.808 | 23-03-2011 | 15,2 jaar |
| 1-VNG-79 | Opel | Movano | Gesloten opbouw | € 36.776 | 23-03-2011 | 15,2 jaar |
| 1-VNN-77 | Mercedes-Benz | Viano | Gesloten opbouw | € 65.178 | 14-04-2011 | 15,1 jaar |
| 1-VNP-77 | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 27.530 | 26-04-2011 | 15,1 jaar |
| 1-VNS-77 | Renault | Estafette 1000 | Gesloten opbouw | Onbekend | 20-12-1977 | 48,5 jaar |
| 1-VNT-77 | Ford | Transit Connect | Gesloten opbouw | € 29.171 | 31-05-2011 | 15 jaar |
| 1-VNV-77 | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 29.262 | 25-06-2011 | 14,9 jaar |
| 1-VNX-77 | Mercedes-Benz | Sprinter | Opleggertrekker | € 55.503 | 13-05-2011 | 15,1 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 55.101 en/of breedte van 242 cm en/of een gewicht van ± 2.720 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Mercedes-Benz Sprinter | € 58.900 | 703 cm | 244 cm | 2.940 kg |
| Ford Transit | € 53.900 | 661 cm | 242 cm | 2.550 kg |
| Volkswagen Crafter | € 56.200 | 650 cm | 245 cm | 2.560 kg |
| Fiat Ducato | € 55.600 | 595 cm | 245 cm | 2.530 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.