VHP-85-T
Er rijden momenteel 52.069 Peugeot Partner's rond in Nederland. Deze Partner komt uit het jaar 2014 en is nu 12 jaren, 1 maand en 1 dag oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 20 november 2020, dus sinds 5 jaren, 6 maanden en 10 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op elektriciteit, 100% Elektrisch, ook wel Full Electric genoemd en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Peugeot Partner gesloten opbouw rijden er nog 8.386 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen oktober 1996 en april 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 8.050 en € 43.114, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 21.609 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Partner bedraagt € 22.233 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Peugeot Partner € 624 duurder dan gemiddeld.
Dit voertuig van Peugeot haalt een maximumsnelheid van 110 km/uur. Van alle Nederlandse bedrijfsauto's behoort deze Peugeot Partner tot de 20% traagste bedrijfsauto's.
Het voertuig is geïmporteerd op 20 november 2020. Het voertuig was toen 6 jaren, 6 maanden en 24 dagen oud.
Bekijk ook alle Peugeot Partner voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Peugeot Partner | 2014
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Peugeot |
| Handelsbenaming | Partner |
| Lengte | 4,38 m |
| Breedte | 1,81 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 110 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 22.233 |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 29 april 2014 |
| Leeftijd | 12 jaren, 1 maand en 1 dag |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 20 november 2020 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 5 jaren, 6 maanden en 10 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 20 november 2020. Het voertuig was toen 6 jaren, 6 maanden en 24 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 7 december 2026. Het voertuig moet over 6 maanden en 10 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.489 kg |
| Massa rijklaar | 1.589 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 636 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.225 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.225 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.200 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.200 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.300 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.300 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,73 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,51 m (voor) / 1,56 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type 7 | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. schroefveerkoker |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| CO2 Emissie 0 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 69 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse ZX | (schoon) (vervuilend) |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*630/2012ZX | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| VHP-85-T | 29-10-2025 | 11:46 | periodieke controle | 7-12-2026 | Nee |
| VHP-85-T | 8-11-2024 | 14:04 | periodieke controle | 7-12-2025 | Nee |
| VHP-85-T | 7-11-2023 | 11:55 | periodieke controle | 7-12-2024 | Nee |
| VHP-85-T | 21-11-2022 | 12:17 | periodieke controle | 7-12-2023 | Ja, bekijk hier. |
| VHP-85-T | 7-12-2020 | 12:22 | periodieke controle | 7-12-2022 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2022 | |||||
| 21-11-2022 | 12:17 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
Vergeet ook niet alle Peugeot Partner voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van VHP-85-T - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
VHP-85-T
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| VHP-80-T | Ford | Transit | Gesloten opbouw | € 56.888 | 05-12-2020 | 5,8 jaar |
| VHP-81-T | Mercedes-Benz | GLE | Gesloten opbouw | € 86.525 | 29-12-2020 | 6,1 jaar |
| VHP-82-T | Hyundai | Santa Fe | Gesloten opbouw | € 68.368 | 28-11-2020 | 5,5 jaar |
| VHP-83-T | Palfinger Platforms Gmbh | Hoogwerker | € 53.869 | 20-11-2020 | 5,5 jaar | |
| VHP-84-T | Ford | Transit | Gesloten opbouw | € 57.761 | 01-12-2020 | 9 jaar |
| VHP-85-B | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 42.074 | 24-11-2020 | 5,5 jaar |
| VHP-85-D | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 61.985 | 20-11-2020 | 5,5 jaar |
| VHP-85-F | Dacia | Logan | Gesloten opbouw | € 22.771 | 27-01-2021 | 14,6 jaar |
| VHP-85-G | Toyota | ProAce | Gesloten opbouw | € 25.657 | 21-12-2020 | 5,4 jaar |
| VHP-85-H | Citroën | Berlingo | Gesloten opbouw | € 34.012 | 27-11-2020 | 5,5 jaar |
| VHP-85-J | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 47.039 | 25-11-2020 | 10,1 jaar |
| VHP-85-K | Dacia | Dokker | Gesloten opbouw | € 18.015 | 26-11-2020 | 5,5 jaar |
| VHP-85-N | Nissan | Kubistar | Gesloten opbouw | Onbekend | 02-12-2020 | 17,9 jaar |
| VHP-85-P | Fiat | Talento | Gesloten opbouw | € 41.535 | 30-11-2020 | 5,5 jaar |
| VHP-85-R | Toyota | ProAce | Gesloten opbouw | € 38.714 | 23-11-2020 | 5,5 jaar |
| VHP-85-S | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 41.211 | 25-11-2020 | 5,5 jaar |
| VHP-85-T | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 22.233 | 20-11-2020 | 12,1 jaar |
| VHP-85-V | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 35.456 | 27-11-2020 | 5,5 jaar |
| VHP-85-X | Toyota | ProAce | Gesloten opbouw | € 25.657 | 21-12-2020 | 5,4 jaar |
| VHP-85-Z | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 49.779 | 30-11-2020 | 5,5 jaar |
| VHP-87-T | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 64.277 | 25-11-2020 | 5,6 jaar |
| VHP-88-T | Ford | Transit Courier | Gesloten opbouw | € 14.967 | 30-03-2021 | 10,9 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 21.609 en/of een afmeting van 438 x 181 cm en/of een gewicht van ± 1.489 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Volkswagen Caddy | € 22.000 | 441 cm | 180 cm | 1.430 kg |
| Ford Transit Connect | € 21.700 | 437 cm | 180 cm | 1.380 kg |
| Citroën Berlingo | € 20.400 | 438 cm | 180 cm | 1.400 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Peugeot PartnerGoogle op afbeeldingen van de Peugeot Partner
Google op reviews van de Peugeot Partner
Peugeot Partner Wikipedia-pagina
Autoblog.nl
Peugeot Partner
Autovisie.nl
Alles over Peugeot Partner
Peugeot e-Partner verbreedt Peugeots elektro-programma
Kleine range voor elektrische Peugeot Partner Tepee
Peugeot Rifter wil heus nog wel je Partner zijn
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/peugeot/partner/
Autozine.nl
Autotest: Peugeot Partner
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.