VHP-85-N
Er rijden momenteel 573 Nissan Kubistar's rond in Nederland. Deze Kubistar komt uit het jaar 2008 en is nu 17 jaren, 10 maanden en 12 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 27 oktober 2025, dus sinds 7 maanden en 3 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Nissan Kubistar gesloten opbouw rijden er nog 571 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen oktober 2003 en september 2010. De nieuwwaarde ligt tussen de € 16.712 en € 21.034, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 19.327 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Nissan Kubistar is helaas onbekend.
Dit voertuig van Nissan haalt een maximumsnelheid van 154 km/uur. Deze Nissan Kubistar is een typische middenklasser wat snelheid betreft. Hij hoort bij de 41.2% traagste bedrijfsauto's in Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 2 december 2020. Het voertuig was toen 12 jaren, 4 maanden en 17 dagen oud.
Bekijk ook alle Nissan Kubistar voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Nissan Kubistar | 2008
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Nissan |
| Handelsbenaming | Kubistar |
| Breedte | 1,67 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 154 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 4.204 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 55 kW (75 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1149cc (1,1 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 18 juli 2008 |
| Leeftijd | 17 jaren, 10 maanden en 12 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 27 oktober 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 7 maanden en 3 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 2 december 2020. Het voertuig was toen 12 jaren, 4 maanden en 17 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 9 augustus 2026. Het voertuig moet over 2 maanden en 10 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.101 kg |
| Massa rijklaar | 1.201 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 414 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.615 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.615 kg |
| Maximum massa samenstelling | 2.400 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 850 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 850 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 920 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 920 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 495 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 495 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,59 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,43 m (voor) / 1,42 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type F1 | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 163 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 71 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 80 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 4 / EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 70/220*2002/80B | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| VHP-85-N | 11-07-2025 | 09:50 | periodieke controle | 9-08-2026 | Nee |
| VHP-85-N | 5-07-2024 | 13:06 | periodieke controle | 9-08-2025 | Ja, bekijk hier. |
| VHP-85-N | 14-07-2023 | 12:08 | periodieke controle | 9-08-2024 | Ja, bekijk hier. |
| VHP-85-N | 9-08-2022 | 13:30 | periodieke controle | 9-08-2023 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2024 | |||||
| 5-07-2024 | 13:06 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
| 5-07-2024 | 13:06 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
2023 | |||||
| 14-07-2023 | 12:08 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
2022 | |||||
| 9-08-2022 | 13:30 | AC5 | AC5 | 1 | Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
Vergeet ook niet alle Nissan Kubistar voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van VHP-85-N - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
VHP-85-N
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| VHP-81-N | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 56.928 | 30-11-2020 | 5,9 jaar |
| VHP-82-N | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 58.951 | 25-11-2020 | 6,3 jaar |
| VHP-83-N | Mercedes-Benz | 320 | Gesloten opbouw | Onbekend | 19-11-2020 | 17,9 jaar |
| VHP-84-N | Seat | Alhambra | Gesloten opbouw | € 86.414 | 19-11-2020 | 9 jaar |
| VHP-85-B | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 42.074 | 24-11-2020 | 5,5 jaar |
| VHP-85-D | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 61.985 | 20-11-2020 | 5,5 jaar |
| VHP-85-F | Dacia | Logan | Gesloten opbouw | € 22.771 | 27-01-2021 | 14,6 jaar |
| VHP-85-G | Toyota | ProAce | Gesloten opbouw | € 25.657 | 21-12-2020 | 5,4 jaar |
| VHP-85-H | Citroën | Berlingo | Gesloten opbouw | € 34.012 | 27-11-2020 | 5,5 jaar |
| VHP-85-J | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 47.039 | 25-11-2020 | 10,1 jaar |
| VHP-85-K | Dacia | Dokker | Gesloten opbouw | € 18.015 | 26-11-2020 | 5,5 jaar |
| VHP-85-N | Nissan | Kubistar | Gesloten opbouw | Onbekend | 02-12-2020 | 17,9 jaar |
| VHP-85-P | Fiat | Talento | Gesloten opbouw | € 41.535 | 30-11-2020 | 5,5 jaar |
| VHP-85-R | Toyota | ProAce | Gesloten opbouw | € 38.714 | 23-11-2020 | 5,5 jaar |
| VHP-85-S | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 41.211 | 25-11-2020 | 5,5 jaar |
| VHP-85-T | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 22.233 | 20-11-2020 | 12,1 jaar |
| VHP-85-V | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 35.456 | 27-11-2020 | 5,5 jaar |
| VHP-85-X | Toyota | ProAce | Gesloten opbouw | € 25.657 | 21-12-2020 | 5,4 jaar |
| VHP-85-Z | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 49.779 | 30-11-2020 | 5,5 jaar |
| VHP-86-N | HVM | Master Horsebox | Veewagen | € 94.845 | 19-11-2020 | 5,5 jaar |
| VHP-87-N | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 54.515 | 07-01-2021 | 5,4 jaar |
| VHP-88-N | Renault | Express | Gesloten opbouw | € 24.650 | 24-11-2020 | 7,4 jaar |
| VHP-89-N | Iveco | 40C18 | Gesloten opbouw | € 90.160 | 23-11-2020 | 5,5 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 19.327 en/of breedte van 167 cm en/of een gewicht van ± 1.101 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Peugeot Partner | € 19.500 | - | 172 cm | 1.190 kg |
| Citroën Berlingo | € 19.600 | 422 cm | 173 cm | 1.190 kg |
| Fiat Fiorino | € 19.100 | 392 cm | 172 cm | 1.130 kg |
| Opel Combo | € 19.800 | 432 cm | 168 cm | 1.210 kg |
| Peugeot Bipper | € 19.200 | 387 cm | 172 cm | 1.130 kg |
| Citroën Nemo | € 19.500 | 387 cm | 174 cm | 1.120 kg |
| Renault Kangoo | € 18.900 | 414 cm | 174 cm | 1.210 kg |
| Skoda Praktik | € 19.000 | 421 cm | 168 cm | 1.120 kg |
| Fiat Strada | € 20.900 | - | 167 cm | 1.190 kg |
| Ford Transit Courier | € 21.100 | 425 cm | 174 cm | 1.180 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.