VHN-67-Z
Er rijden momenteel 52.069 Peugeot Partner's rond in Nederland. Deze Partner komt uit het jaar 2011 en is nu 15 jaren, 1 maand en 6 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 29 juli 2023, dus sinds 2 jaren, 9 maanden en 28 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op benzine en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Peugeot Partner gesloten opbouw rijden er in dezelfde variant (B5FK) nog 207 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen december 2010 en november 2018. De nieuwwaarde ligt tussen de € 8.373 en € 41.781, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 22.108 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Partner bedraagt € 18.201 incl. BTW en BPM, deze Peugeot Partner is daardoor € 3.907 goedkoper dan gemiddeld.
Je trekt met deze Peugeot geen straatstenen uit de grond, maar de maximumsnelheid ligt nog altijd op een keurige 162 km/uur. Deze Peugeot Partner is een typische middenklasser wat snelheid betreft. Hij behoort bij de 39% snellere bedrijfsauto's in Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 19 november 2020. Het voertuig was toen 9 jaren, 7 maanden en 2 dagen oud.
Bekijk ook alle Peugeot Partner voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Peugeot Partner | 2011
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Peugeot |
| Handelsbenaming | Partner |
| Lengte | 4,38 m |
| Breedte | 1,81 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 162 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 18.201 |
| Bruto BPM | € 3.404 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 72 kW (98 pk) |
| Continue vermogen | 72 72 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | 5FK, 5F01 |
| Werking motor(en) | Elektrische ontsteking, viertakt, Elektrische ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1598cc (1,6 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 5 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 20 april 2011 |
| Leeftijd | 15 jaren, 1 maand en 6 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 29 juli 2023 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 jaren, 9 maanden en 28 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 19 november 2020. Het voertuig was toen 9 jaren, 7 maanden en 2 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 29 november 2026. Het voertuig moet over 6 maanden en 6 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.383 kg |
| Massa rijklaar | 1.483 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 477 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.960 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.960 kg |
| Maximum massa samenstelling | 3.010 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.080 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.080 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.040 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.040 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 705 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 705 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,73 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,51 m (voor) / 1,56 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type 7 | |
| Variant B5FK | |
| Uitvoering 0 | |
| Typegoedkeuringsnummer e2*2007/46*0001*03 | |
| Plaats chassisnummer r. schroefveerkoker |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 9.6 l/100km (1 liter op 10,4km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 5.7 l/100km (1 liter op 17,5km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 7.1 l/100km (1 liter op 14,1km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 164 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 74 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 81 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 D | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*692/2008D | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| VHN-67-Z | 27-11-2025 | 16:58 | periodieke controle | 29-11-2026 | Ja, bekijk hier. |
| VHN-67-Z | 29-11-2024 | 16:53 | periodieke controle | 29-11-2025 | Ja, bekijk hier. |
| VHN-67-Z | 10-11-2023 | 16:53 | periodieke controle | 19-11-2024 | Ja, bekijk hier. |
| VHN-67-Z | 26-10-2022 | 16:33 | periodieke controle | 19-11-2023 | Ja, bekijk hier. |
| VHN-67-Z | 24-09-2021 | 13:07 | periodieke controle | 19-11-2022 | Ja, bekijk hier. |
| VHN-67-Z | 19-11-2020 | 12:13 | periodieke controle | 19-11-2021 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 27-11-2025 | 16:58 | 205 | 5.*.27 | 1 | Band onvoldoende profiel |
| 27-11-2025 | 16:58 | 311 | 5.*.31 | 1 | Drager/bevestigingsmiddel van remvoering raakt trommel/schij |
| 27-11-2025 | 16:58 | 542 | 5.*.55 | 1 | Retroreflector vertoont gebrek |
| 27-11-2025 | 16:58 | 556 | 5.*.55 | 1 | Remlicht werkt niet (goed) |
2024 | |||||
| 29-11-2024 | 16:53 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
| 29-11-2024 | 16:53 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
2023 | |||||
| 10-11-2023 | 16:53 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
| 10-11-2023 | 16:53 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
2022 | |||||
| 26-10-2022 | 16:33 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 26-10-2022 | 16:33 | 289 | 5.*.31 | 1 | Schijf-, trommelrem loopt niet vrij |
| 26-10-2022 | 16:33 | 203 | 5.*.27 | 1 | Band beschadigd |
2021 | |||||
| 24-09-2021 | 13:07 | 241 | 5.*.28 | 1 | Schokdemper werkt niet (goed) |
| 24-09-2021 | 13:07 | 393 | 5.*.43 | 1 | Ruitensproeierinstallatie werkt niet goed |
2020 | |||||
| 19-11-2020 | 12:13 | 211 | 5.*.27 | 1 | Bandenspanning op 1 as niet gelijk |
| 19-11-2020 | 12:13 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
Vergeet ook niet alle Peugeot Partner voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van VHN-67-Z - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
VHN-67-Z
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| VHN-60-Z | Citroën | Berlingo | Gesloten opbouw | € 27.283 | 07-12-2020 | 11,1 jaar |
| VHN-61-Z | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 37.170 | 21-11-2020 | 9,8 jaar |
| VHN-62-Z | RAM | RAM1500 | Pick-up truck | € 72.151 | 19-11-2020 | 5,5 jaar |
| VHN-63-Z | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 49.192 | 18-11-2020 | 6 jaar |
| VHN-64-Z | Iveco | 35C14 | Neerklapbare zijschotten | € 71.122 | 19-11-2020 | 5,5 jaar |
| VHN-65-Z | Ford | Transit Connect | Gesloten opbouw | € 30.726 | 18-11-2020 | 10,1 jaar |
| VHN-66-Z | Ford | Transit | Gesloten opbouw | € 47.763 | 21-11-2020 | 7,7 jaar |
| VHN-67-B | Spier | Sprinter | Gesloten opbouw | € 79.111 | 23-11-2020 | 5,5 jaar |
| VHN-67-D | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 35.501 | 16-11-2020 | 5,5 jaar |
| VHN-67-F | Iveco | 35C16 | Gesloten opbouw | € 39.114 | 01-12-2020 | 7,8 jaar |
| VHN-67-G | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 35.663 | 20-11-2020 | 5,5 jaar |
| VHN-67-H | Opel | Combo | Gesloten opbouw | € 33.704 | 14-11-2020 | 5,5 jaar |
| VHN-67-J | Mercedes-Benz | Sprinter | Neerklapbare zijschotten | € 71.946 | 03-05-2021 | 5,6 jaar |
| VHN-67-K | Ford | Transit Courier | Gesloten opbouw | € 24.483 | 30-11-2020 | 5,5 jaar |
| VHN-67-L | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 85.261 | 12-11-2020 | 5,5 jaar |
| VHN-67-N | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 52.444 | 20-11-2020 | 5,8 jaar |
| VHN-67-P | Volkswagen | Crafter | Gesloten opbouw | € 45.168 | 18-11-2020 | 5,5 jaar |
| VHN-67-R | Volkswagen | Crafter | Gesloten opbouw | € 58.063 | 20-11-2020 | 5,5 jaar |
| VHN-67-S | Peugeot | Boxer | Open laadvloer | € 44.311 | 13-11-2020 | 5,5 jaar |
| VHN-67-T | BMW | X7 | Gesloten opbouw | Onbekend | 16-09-2008 | 17,7 jaar |
| VHN-67-V | Toyota | ProAce | Gesloten opbouw | € 34.456 | 08-02-2021 | 5,3 jaar |
| VHN-67-X | Citroën | Jumpy | Gesloten opbouw | € 46.573 | 21-11-2020 | 5,5 jaar |
| VHN-67-Z | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 18.201 | 19-11-2020 | 15,1 jaar |
| VHN-68-Z | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 68.569 | 18-12-2020 | 6,9 jaar |
| VHN-69-Z | Mercedes-Benz | V-klasse | Gesloten opbouw | € 116.372 | 20-11-2020 | 5,5 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 22.108 en/of een afmeting van 438 x 181 cm en/of een gewicht van ± 1.383 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Volkswagen Caddy | € 21.500 | 441 cm | 180 cm | 1.430 kg |
| Citroën Berlingo | € 20.900 | 439 cm | 180 cm | 1.400 kg |
| Ford Transit Connect | € 21.700 | 437 cm | 180 cm | 1.380 kg |
| Fiat Doblò | € 24.300 | 441 cm | 183 cm | 1.290 kg |
| Dacia Duster | € 22.400 | 434 cm | 182 cm | 1.300 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Peugeot PartnerGoogle op afbeeldingen van de Peugeot Partner
Google op reviews van de Peugeot Partner
Peugeot Partner Wikipedia-pagina
Autoblog.nl
Peugeot Partner
Autovisie.nl
Alles over Peugeot Partner
Peugeot e-Partner verbreedt Peugeots elektro-programma
Kleine range voor elektrische Peugeot Partner Tepee
Peugeot Rifter wil heus nog wel je Partner zijn
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/peugeot/partner/
Autozine.nl
Autotest: Peugeot Partner
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.