VDJ-21-N
Er rijden momenteel 52.069 Peugeot Partner's rond in Nederland. Deze Partner komt uit het jaar 2015 en is nu 10 jaren, 7 maanden en 8 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Peugeot Partner gesloten opbouw rijden er in dezelfde variant (B9HF) nog 2.197 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen augustus 2011 en november 2016. De nieuwwaarde ligt tussen de € 14.990 en € 40.265, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 24.557 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Partner bedraagt € 18.489 incl. BTW en BPM, deze Peugeot Partner is daardoor € 6.068 goedkoper dan gemiddeld.
Het voertuig is geïmporteerd op 25 november 2019. Het voertuig was toen 4 jaren, 1 maand en 7 dagen oud.
Bekijk ook alle Peugeot Partner voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Peugeot Partner | 2015
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Peugeot |
| Handelsbenaming | Partner |
| Breedte | 1,81 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 160 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 18.489 |
| Bruto BPM | € 4.600 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 66 kW (90 pk) |
| Continue vermogen | 66 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | 9H06 |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1560cc (1,6 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 5 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 19 oktober 2015 |
| Leeftijd | 10 jaren, 7 maanden en 8 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 25 november 2019. Het voertuig was toen 4 jaren, 1 maand en 7 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 7 maart 2026. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.274 kg |
| Massa rijklaar | 1.374 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 616 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.990 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.990 kg |
| Maximum massa samenstelling | 3.150 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.080 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.080 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.050 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.050 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 687 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 687 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,73 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,51 m (voor) / 1,56 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type 7 | |
| Variant B9HF | |
| Uitvoering 0/1 | |
| Typegoedkeuringsnummer e2*2007/46*0001*24 | |
| Plaats chassisnummer r. schroefveerkoker |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 5.7 l/100km (1 liter op 17,5km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 4.7 l/100km (1 liter op 21,3km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 5 l/100km (1 liter op 20,0km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 132 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 72 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 77 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 L | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*136/2014L | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| VDJ-21-N | 7-03-2025 | 11:54 | periodieke controle | 7-03-2026 | Ja, bekijk hier. |
| VDJ-21-N | 14-02-2024 | 13:15 | periodieke controle | 14-02-2025 | Ja, bekijk hier. |
| VDJ-21-N | 11-01-2023 | 12:50 | periodieke controle | 11-01-2024 | Ja, bekijk hier. |
| VDJ-21-N | 30-11-2021 | 11:11 | periodieke controle | 30-11-2022 | Ja, bekijk hier. |
| VDJ-21-N | 20-11-2020 | 10:45 | periodieke controle | 25-11-2021 | Ja, bekijk hier. |
| VDJ-21-N | 25-11-2019 | 13:08 | periodieke controle | 25-11-2020 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 7-03-2025 | 11:54 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
| 7-03-2025 | 11:54 | 507 | 5.*.55 | 1 | Dim-, grootlicht werkt niet (goed) |
| 7-03-2025 | 11:54 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 7-03-2025 | 11:54 | 177 | 5.*.16 | 1 | Stofhoes aandrijfas ondeugdelijk bevestigd |
2024 | |||||
| 14-02-2024 | 13:15 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 14-02-2024 | 13:15 | 207 | 5.*.27 | 1 | Band vertoont uitstulping(en) |
| 14-02-2024 | 13:15 | 177 | 5.*.16 | 1 | Stofhoes aandrijfas ondeugdelijk bevestigd |
| 14-02-2024 | 13:15 | 117 | 5.*.11 | 1 | Uitlaatsysteem ondeugdelijk bevestigd |
2023 | |||||
| 11-01-2023 | 12:50 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
| 11-01-2023 | 12:50 | 507 | 5.*.55 | 1 | Dim-, grootlicht werkt niet (goed) |
| 11-01-2023 | 12:50 | 205 | 5.*.27 | 3 | Band onvoldoende profiel |
2021 | |||||
| 30-11-2021 | 11:11 | 576 | 5.*.53 | 1 | Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
| 30-11-2021 | 11:11 | 556 | 5.*.55 | 1 | Remlicht werkt niet (goed) |
| 30-11-2021 | 11:11 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
| 30-11-2021 | 11:11 | 311 | 5.*.31 | 1 | Drager/bevestigingsmiddel van remvoering raakt trommel/schij |
2020 | |||||
| 20-11-2020 | 10:45 | 355 | 5.*.39 | 1 | Remvertraging / remwerking parkeerrem onvoldoende |
Vergeet ook niet alle Peugeot Partner voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van VDJ-21-N - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
VDJ-21-N
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| VDJ-20-N | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | Onbekend | 09-11-2019 | 17,5 jaar |
| VDJ-21-B | BMW | X7 | Gesloten opbouw | Onbekend | 01-11-2019 | 17,4 jaar |
| VDJ-21-D | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 45.422 | 28-01-2020 | 6,7 jaar |
| VDJ-21-G | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 77.714 | 29-01-2020 | 6,3 jaar |
| VDJ-21-H | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 51.787 | 07-11-2019 | 6,6 jaar |
| VDJ-21-J | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 53.509 | 06-01-2020 | 8,2 jaar |
| VDJ-21-K | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 49.343 | 08-11-2019 | 6,6 jaar |
| VDJ-21-L | Ford | Transit | Gesloten opbouw | € 45.661 | 01-11-2019 | 6,6 jaar |
| VDJ-21-N | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 18.489 | 25-11-2019 | 10,6 jaar |
| VDJ-21-P | Peugeot | Expert | Gesloten opbouw | € 35.337 | 19-11-2019 | 6,5 jaar |
| VDJ-21-R | Mercedes-Benz | GLE | Gesloten opbouw | € 105.569 | 06-11-2019 | 6,6 jaar |
| VDJ-21-S | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 50.580 | 28-11-2019 | 8 jaar |
| VDJ-21-T | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 37.797 | 07-11-2019 | 8,9 jaar |
| VDJ-21-V | Nissan | E-NV200 | Gesloten opbouw | € 39.773 | 11-11-2019 | 6,5 jaar |
| VDJ-21-Z | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 57.908 | 11-11-2019 | 8,9 jaar |
| VDJ-22-N | Ford | Transit | Gesloten opbouw | € 40.741 | 11-11-2019 | 11,1 jaar |
| VDJ-23-N | RAM | RAM1500 | Pick-up truck | € 98.534 | 23-01-2020 | 6,3 jaar |
| VDJ-25-N | Mercedes-Benz | V-klasse | Gesloten opbouw | € 97.195 | 08-11-2019 | 7,8 jaar |
| VDJ-26-N | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 36.127 | 24-02-2020 | 10,7 jaar |
| VDJ-27-N | RAM | RAM1500 | Pick-up truck | € 98.534 | 05-12-2019 | 6,5 jaar |
| VDJ-28-N | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | Onbekend | 11-11-2019 | 19,4 jaar |
| VDJ-29-N | RAM | RAM1500 | Pick-up truck | € 102.373 | 01-01-2020 | 6,4 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 24.557 en/of breedte van 181 cm en/of een gewicht van ± 1.274 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Renault Kangoo | € 24.300 | 433 cm | 183 cm | 1.280 kg |
| Mercedes-Benz Citan | € 26.500 | 437 cm | 183 cm | 1.340 kg |
| Citroën Berlingo | € 23.400 | 439 cm | 181 cm | 1.300 kg |
| Opel Combo | € 25.500 | 472 cm | 185 cm | 1.390 kg |
| Ford Transit Courier | € 23.600 | 416 cm | 176 cm | 1.210 kg |
| Volkswagen Caddy | € 25.500 | 441 cm | 180 cm | 1.400 kg |
| Fiat Doblò | € 23.500 | 451 cm | 183 cm | 1.350 kg |
| Ford Transit Connect | € 22.900 | 437 cm | 180 cm | 1.390 kg |
| Renault Express | € 23.200 | - | 183 cm | 1.280 kg |
| Citroën Jumpy | € 25.300 | - | 183 cm | 1.380 kg |
| Dacia Duster | € 22.400 | 434 cm | 182 cm | 1.300 kg |
| Opel Astra | € 26.800 | - | 175 cm | 1.310 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Peugeot PartnerGoogle op afbeeldingen van de Peugeot Partner
Google op reviews van de Peugeot Partner
Peugeot Partner Wikipedia-pagina
Autoblog.nl
Peugeot Partner
Autovisie.nl
Alles over Peugeot Partner
Peugeot e-Partner verbreedt Peugeots elektro-programma
Kleine range voor elektrische Peugeot Partner Tepee
Peugeot Rifter wil heus nog wel je Partner zijn
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/peugeot/partner/
Autozine.nl
Autotest: Peugeot Partner
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.