VFJ-56-S
Er rijden momenteel 53.750 Opel Vivaro's rond in Nederland. Deze Vivaro komt uit het jaar 2020 en is nu 6 jaren, 2 maanden en 20 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 6 maart 2026, dus sinds 2 maanden en 10 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Opel Vivaro gesloten opbouw rijden er in dezelfde variant (F) nog 8.115 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 2019 en december 2024. De nieuwwaarde ligt tussen de € 26.709 en € 72.549, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 49.560 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Vivaro bedraagt € 44.147 incl. BTW en BPM, deze Opel Vivaro is daardoor € 5.413 goedkoper dan gemiddeld.
Je trekt met deze Opel geen straatstenen uit de grond, maar de maximumsnelheid ligt nog altijd op een keurige 183 km/uur. Daardoor behoort deze Opel Vivaro tot de snelste 6.3% bedrijfsauto's van Nederland.
Bekijk ook alle Opel Vivaro voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Opel Vivaro | 2020
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Opel |
| Handelsbenaming | Vivaro |
| Lengte | 4,96 m |
| Breedte | 1,92 m |
| Hoogte | 1,88 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 183 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 44.147 |
| Bruto BPM | € 10.696 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 110 kW (150 pk) |
| Continue vermogen | 110 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | AH01 |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1997cc (2,0 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 25 februari 2020 |
| Leeftijd | 6 jaren, 2 maanden en 20 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 6 maart 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 maanden en 10 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Ja |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 25 februari 2026. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.616 kg |
| Massa rijklaar | 1.716 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.004 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.720 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.720 kg |
| Maximum massa samenstelling | 4.610 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.500 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.500 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,28 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,63 m (voor) / 1,62 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type V | |
| Variant F | |
| Uitvoering AHXK-B2F01C | |
| Typegoedkeuringsnummer e2*2007/46*0533*08 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 5.8 l/100km (1 liter op 17,2km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 4.9 l/100km (1 liter op 20,4km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 5.2 l/100km (1 liter op 19,2km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (WLTP) 7.1 l/100km (1 liter op 14,1km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (WLTP) 186 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 138 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 71 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 81 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO 6 AN | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*2018/1832AN | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| VFJ-56-S | 22-01-2025 | 15:54 | periodieke controle | 25-02-2026 | Ja, bekijk hier. |
| VFJ-56-S | 14-02-2024 | 15:34 | periodieke controle | 25-02-2025 | Ja, bekijk hier. |
| VFJ-56-S | 2-02-2023 | 09:29 | periodieke controle | 25-02-2024 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 22-01-2025 | 15:54 | 141 | 5.*.11 | 1 | Roetfilter werkt niet goed, aantal deeltjes meer dan toegest |
| 22-01-2025 | 15:54 | 210 | 5.*.27 | 1 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
| 22-01-2025 | 15:54 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
2024 | |||||
| 14-02-2024 | 15:34 | 210 | 5.*.27 | 1 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
Vergeet ook niet alle Opel Vivaro voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van VFJ-56-S - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
VFJ-56-S
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| VFJ-50-S | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 43.117 | 28-02-2020 | 6,2 jaar |
| VFJ-51-S | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 41.528 | 28-02-2020 | 6,2 jaar |
| VFJ-52-S | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 43.353 | 06-03-2020 | 6,2 jaar |
| VFJ-54-S | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 49.300 | 28-02-2020 | 6,2 jaar |
| VFJ-55-S | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 44.147 | 21-02-2020 | 6,2 jaar |
| VFJ-56-B | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 56.341 | 19-02-2020 | 6,2 jaar |
| VFJ-56-D | Ford | Transit | Gesloten opbouw | € 66.569 | 26-09-2020 | 6,3 jaar |
| VFJ-56-F | Hyundai | H-1 | Gesloten opbouw | € 43.463 | 30-04-2020 | 6,3 jaar |
| VFJ-56-G | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 62.010 | 28-02-2020 | 6,2 jaar |
| VFJ-56-H | Volkswagen | Kombi | Speciale groep | € 76.551 | 20-10-2020 | 8 jaar |
| VFJ-56-J | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 27.315 | 06-03-2020 | 6,2 jaar |
| VFJ-56-K | Ford | Transit Connect | Gesloten opbouw | € 24.664 | 21-02-2020 | 6,2 jaar |
| VFJ-56-L | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 41.630 | 10-03-2020 | 6,2 jaar |
| VFJ-56-P | Iveco | 40C18 | Opleggertrekker | € 91.424 | 12-03-2020 | 6,2 jaar |
| VFJ-56-R | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 52.192 | 21-02-2020 | 6,2 jaar |
| VFJ-56-S | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 44.147 | 25-02-2020 | 6,2 jaar |
| VFJ-56-T | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 22.141 | 19-03-2020 | 6,2 jaar |
| VFJ-56-V | Ford | Transit Connect | Gesloten opbouw | € 31.577 | 25-03-2020 | 6,1 jaar |
| VFJ-56-X | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 88.666 | 27-02-2020 | 6,2 jaar |
| VFJ-56-Z | Peugeot | Expert | Gesloten opbouw | € 37.329 | 28-02-2020 | 6,2 jaar |
| VFJ-57-S | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 59.136 | 21-02-2020 | 6,2 jaar |
| VFJ-58-S | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 47.871 | 29-02-2020 | 6,2 jaar |
| VFJ-59-S | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 60.956 | 03-03-2020 | 6,2 jaar |
Onze database is bijgewerkt tot 14 mei 2026.