VBN-83-R
Er rijden momenteel 14.530 Opel Movano's rond in Nederland. Deze Movano komt uit het jaar 2019 en is nu 6 jaren, 9 maanden en 20 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Opel Movano kipper rijden er nog 3.105 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 2000 en maart 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 16.936 en € 94.522, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 48.176 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Movano bedraagt € 46.482 incl. BTW en BPM, deze Opel Movano is daardoor € 1.694 goedkoper dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Opel Movano voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Opel Movano | 2019
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Opel |
| Handelsbenaming | Movano |
| Breedte | 2,08 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | € 46.482 |
| Bruto BPM | € 11.250 |
| Inrichting | kipper |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 107 kW (145 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2299cc (2,3 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 7 augustus 2019 |
| Leeftijd | 6 jaren, 9 maanden en 20 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 7 augustus 2025. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.498 kg |
| Massa rijklaar | 2.598 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 902 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 6.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.100 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.100 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,33 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,75 m (voor) / 1,73 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type MS | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer op bodemplaat r. voorzitting |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 7.9 l/100km (1 liter op 12,7km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 7.1 l/100km (1 liter op 14,1km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 7.4 l/100km (1 liter op 13,5km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 192 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 74 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 84 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 84 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO 6 Y | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*2016/646Y | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| VBN-83-R | 27-06-2024 | 14:00 | periodieke controle | 7-08-2025 | Ja, bekijk hier. |
| VBN-83-R | 12-07-2023 | 16:01 | periodieke controle | 7-08-2024 | Nee |
| VBN-83-R | 27-07-2022 | 14:11 | periodieke controle | 7-08-2023 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2024 | |||||
| 27-06-2024 | 14:00 | 210 | 5.*.27 | 4 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
2022 | |||||
| 27-07-2022 | 14:11 | 203 | 5.*.27 | 1 | Band beschadigd |
| 27-07-2022 | 14:11 | 289 | 5.*.31 | 1 | Schijf-, trommelrem loopt niet vrij |
Vergeet ook niet alle Opel Movano voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van VBN-83-R - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
VBN-83-R
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| VBN-80-R | Peugeot | Expert | Gesloten opbouw | € 46.137 | 09-08-2019 | 6,8 jaar |
| VBN-81-R | Mercedes-Benz | Sprinter | Gecond. zndr temperatuurreg. | € 65.788 | 19-12-2019 | 6,4 jaar |
| VBN-82-R | Van Blitterswijk | G4 Eco-mobiliteit | Huifopbouw | € 40.014 | 09-08-2019 | 6,8 jaar |
| VBN-83-D | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 41.296 | 05-08-2019 | 10,8 jaar |
| VBN-83-F | BMW | X Reihe | Gesloten opbouw | Onbekend | 02-11-2007 | 21,9 jaar |
| VBN-83-G | Renault | Kangoo | Gesloten opbouw | € 23.537 | 23-11-2019 | 15,8 jaar |
| VBN-83-H | Ford | Transit Connect | Gesloten opbouw | € 29.990 | 08-08-2019 | 6,8 jaar |
| VBN-83-J | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 37.567 | 02-08-2019 | 7,1 jaar |
| VBN-83-K | Ford | Transit Connect | Gesloten opbouw | € 28.085 | 20-08-2019 | 6,8 jaar |
| VBN-83-L | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 40.528 | 12-08-2019 | 6,8 jaar |
| VBN-83-N | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 52.064 | 09-08-2019 | 6,8 jaar |
| VBN-83-P | Volkswagen | Crafter | Gesloten opbouw | € 63.585 | 20-12-2019 | 7 jaar |
| VBN-83-R | Opel | Movano | Kipper | € 46.482 | 07-08-2019 | 6,8 jaar |
| VBN-83-S | Iveco | 40C18 | Opleggertrekker | € 84.415 | 23-09-2019 | 6,7 jaar |
| VBN-83-X | Mercedes-Benz | Sprinter | Hoogwerker | € 52.094 | 29-07-2019 | 6,8 jaar |
| VBN-83-Z | Citroën | Berlingo | Gesloten opbouw | Onbekend | 08-08-2019 | 16,9 jaar |
| VBN-84-R | MAN | TGE | Open laadvloer | € 65.467 | 09-08-2019 | 6,8 jaar |
| VBN-85-R | Isuzu | Isuzu N/a | Pick-up truck | € 46.456 | 14-08-2019 | 6,8 jaar |
| VBN-86-R | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | Onbekend | 22-07-2019 | 12,8 jaar |
| VBN-87-R | Toyota | Hilux | Pick-up truck | € 43.907 | 08-08-2019 | 6,8 jaar |
| VBN-88-R | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 49.984 | 02-09-2019 | 6,7 jaar |
| VBN-89-R | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 53.089 | 16-08-2019 | 6,8 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 48.176 en/of breedte van 208 cm en/of een gewicht van ± 2.498 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Mercedes-Benz Sprinter | € 49.400 | 788 cm | 217 cm | 2.740 kg |
| Volkswagen Crafter | € 47.800 | 751 cm | 218 cm | 2.750 kg |
| Renault Master | € 49.500 | 769 cm | 218 cm | 2.740 kg |
| Dodge RAM1500 | € 47.300 | 603 cm | 204 cm | 2.670 kg |
| Ford Transit | € 49.800 | 687 cm | 218 cm | 2.650 kg |
| Peugeot Boxer | € 46.900 | 644 cm | 215 cm | 2.710 kg |
| STX Master Horsebox | € 47.300 | 629 cm | 210 cm | 2.660 kg |
| Ford F 150 | € 51.400 | 570 cm | 216 cm | 2.670 kg |
| Fuso Canter | € 47.700 | 695 cm | 212 cm | 2.540 kg |
| Iveco 35C13 | € 50.600 | 677 cm | 217 cm | 2.700 kg |
| Toyota Tundra | € 49.100 | 583 cm | 204 cm | 2.550 kg |
| Fiat Ducato | € 48.200 | 693 cm | 216 cm | 2.550 kg |
| Citroën Jumper | € 47.800 | 627 cm | 217 cm | 2.570 kg |
| HVM Master BOX | € 49.700 | 635 cm | 210 cm | 2.650 kg |
| Ford Transit Custom | € 48.500 | 506 cm | 201 cm | 2.360 kg |
| HVM Master Horsebox | € 47.300 | 632 cm | 210 cm | 2.600 kg |
| RAM RAM1500 | € 50.500 | 583 cm | 202 cm | 2.710 kg |
| Iveco 35S15 | € 51.900 | 693 cm | 215 cm | 2.490 kg |
| Dodge Dodge | € 47.800 | 592 cm | 207 cm | 2.730 kg |
| STX Master | € 51.300 | 632 cm | 210 cm | 2.600 kg |
| Iveco Daily | € 50.300 | 667 cm | 207 cm | 2.430 kg |
| STX Movano Horsebox | € 52.200 | 626 cm | 210 cm | 2.670 kg |
| Chevrolet Avalanche | € 44.900 | 562 cm | 202 cm | 2.650 kg |
| Iveco 35C15 | € 50.500 | 685 cm | 213 cm | 2.680 kg |
| Iveco 40C15 Euro 4 | € 47.900 | 671 cm | 217 cm | 2.590 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Opel MovanoGoogle op afbeeldingen van de Opel Movano
Google op reviews van de Opel Movano
Opel Movano Wikipedia-pagina
Autoreview.nl
Opel op water en stroom: Movano Hydrogen en Combo Electric maken debuut op IAA
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/opel/movano/
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.