89-BP-RJ
Er rijden momenteel 14.530 Opel Movano's rond in Nederland. Deze Movano komt uit het jaar 2004 en is nu 21 jaren, 9 maanden en 2 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Opel Movano-2 2.5cdti/73kw 3.3T L2H2 gesloten opbouw rijden er nog 3.105 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 2000 en maart 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 16.936 en € 94.522, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 48.176 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Opel Movano-2 2.5cdti/73kw 3.3T L2H2 is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Opel Movano voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Opel Movano-2 2.5cdti/73kw 3.3T L2H2 | 2004
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Opel |
| Handelsbenaming | Movano-2 2.5cdti/73kw 3.3T L2H2 |
| Breedte | 1,99 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 73 kW (99 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2463cc (2,5 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 23 augustus 2004 |
| Leeftijd | 21 jaren, 9 maanden en 2 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 21 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 5 februari 2025. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.845 kg |
| Massa rijklaar | 1.945 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.355 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.300 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.300 kg |
| Maximum massa samenstelling | 5.300 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.750 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.900 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,58 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,74 m (voor) / 1,73 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer op r. deurdorpel |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | Onlogisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 85 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 85 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 3 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 89-BP-RJ | 5-02-2024 | 16:40 | periodieke controle | 5-02-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 89-BP-RJ | 6-01-2023 | 16:59 | periodieke controle | 6-01-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 89-BP-RJ | 17-11-2021 | 13:50 | periodieke controle | 9-12-2022 | Nee |
| 89-BP-RJ | 3-12-2020 | 10:04 | periodieke controle | 9-12-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 89-BP-RJ | 9-12-2019 | 13:29 | periodieke controle | 9-12-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2024 | |||||
| 5-02-2024 | 16:40 | AC5 | AC5 | 1 | Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
| 5-02-2024 | 16:40 | 395 | 5.*.44 | 1 | Voorruitontdooiing en ontwaseming werkt niet |
| 5-02-2024 | 16:40 | 357 | 5.*.39 | 1 | Parkeerrem werkt niet op 2 wielen |
2023 | |||||
| 6-01-2023 | 16:59 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2020 | |||||
| 3-12-2020 | 10:04 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2019 | |||||
| 9-12-2019 | 13:29 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 9-12-2019 | 13:29 | 556 | 5.*.55 | 1 | Remlicht werkt niet (goed) |
| 9-12-2019 | 13:29 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
| 9-12-2019 | 13:29 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 9-12-2019 | 13:29 | 205 | 5.*.27 | 2 | Band onvoldoende profiel |
Vergeet ook niet alle Opel Movano voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 89-BP-RJ - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
89-BP-RJ
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 89-BJ-RJ | Fiat | 280 | Kampeerwagen | Onbekend | 21-07-2003 | 39,2 jaar |
| 89-BL-RJ | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | Onbekend | 28-02-2004 | 22,3 jaar |
| 89-BN-RJ | Opel | Zafira | Gesloten opbouw | Onbekend | 28-05-2004 | 22 jaar |
| 89-BP-RD | Citroën | Jumper | Kampeerwagen | Onbekend | 19-08-2004 | 21,8 jaar |
| 89-BP-RH | Ford | F 250 | Open wagen | Onbekend | 16-08-2004 | 49,9 jaar |
| 89-BP-RJ | Opel | Movano | Gesloten opbouw | Onbekend | 23-08-2004 | 21,8 jaar |
| 89-BP-RR | Renault | Kangoo | Gesloten opbouw | Onbekend | 20-08-2004 | 21,8 jaar |
| 89-BP-RV | Fiat | 230BLmac | Kampeerwagen | Onbekend | 19-08-2004 | 27,2 jaar |
| 89-BR-RJ | Fiat | 230 | Kampeerwagen | Onbekend | 25-11-2004 | 30,2 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 48.176 en/of breedte van 199 cm en/of een gewicht van ± 1.845 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Volkswagen Transporter | € 47.600 | 548 cm | 200 cm | 2.020 kg |
| Ford Transit Custom | € 46.500 | 516 cm | 203 cm | 2.000 kg |
| Renault Trafic | € 47.600 | 542 cm | 196 cm | 2.020 kg |
| Peugeot Expert | € 47.800 | 517 cm | 192 cm | 1.900 kg |
| Renault Master | € 46.600 | 568 cm | 207 cm | 1.990 kg |
| Toyota ProAce | € 48.500 | 515 cm | 195 cm | 1.980 kg |
| Citroën Jumpy | € 47.200 | 523 cm | 192 cm | 1.960 kg |
| Peugeot Boxer | € 46.300 | 549 cm | 209 cm | 2.010 kg |
| Mercedes-Benz Vito | € 47.400 | 537 cm | 191 cm | 1.990 kg |
| Citroën Jumper | € 47.600 | 554 cm | 209 cm | 2.000 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 48.400 | 580 cm | 203 cm | 2.010 kg |
| Fiat Scudo | € 48.100 | 520 cm | 192 cm | 1.830 kg |
| Nissan Primastar | € 51.700 | 544 cm | 196 cm | 1.810 kg |
| Volkswagen Crafter | € 47.600 | 591 cm | 199 cm | 2.010 kg |
| Nissan NV400 | € 47.500 | 565 cm | 207 cm | 1.960 kg |
| Kia PV5 | € 45.400 | 470 cm | 190 cm | 1.860 kg |
| Iveco 35C17 | € 51.400 | 552 cm | 203 cm | 1.940 kg |
| Ford Transit | € 45.100 | - | 203 cm | 2.030 kg |
| Ssangyong Rexton | € 48.400 | 476 cm | 190 cm | 1.990 kg |
| Land Rover Freelander | € 49.800 | 445 cm | 193 cm | 1.850 kg |
| Volkswagen Amarok | € 47.400 | - | 195 cm | 2.030 kg |
| Iveco 35C18 | € 47.100 | 534 cm | 203 cm | 1.900 kg |
| Kia Sorento | € 48.100 | - | 189 cm | 2.030 kg |
| Hyundai Santa Fe | € 46.500 | - | 189 cm | 1.910 kg |
| Fiat Ducato | € 45.500 | 556 cm | 209 cm | 1.980 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.