81-BN-RJ
Er rijden momenteel 14.530 Opel Movano's rond in Nederland. Deze Movano komt uit het jaar 2004 en is nu 22 jaren en 5 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 6 zitplaatsen.
Van deze Opel Movano-2 2.5cdti/84kw 3.5T L2H2 gesloten opbouw rijden er nog 3.105 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 2000 en maart 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 16.936 en € 94.522, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 48.176 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Opel Movano-2 2.5cdti/84kw 3.5T L2H2 is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Opel Movano voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Opel Movano-2 2.5cdti/84kw 3.5T L2H2 | 2004
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Opel |
| Handelsbenaming | Movano-2 2.5cdti/84kw 3.5T L2H2 |
| Breedte | 1,99 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 6 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 84 kW (114 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2463cc (2,5 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 25 mei 2004 |
| Leeftijd | 22 jaren en 5 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 22 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 28 juli 2025. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.960 kg |
| Massa rijklaar | 2.060 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.440 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 5.500 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.060 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.060 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,58 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,74 m (voor) / 1,73 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer op r. deurdorpel |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Emissieklasse EURO 3 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 81-BN-RJ | 17-07-2024 | 12:00 | periodieke controle | 28-07-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 81-BN-RJ | 28-07-2023 | 13:48 | periodieke controle | 28-07-2024 | Nee |
| 81-BN-RJ | 25-05-2022 | 14:48 | periodieke controle | 15-06-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 81-BN-RJ | 15-06-2021 | 13:10 | periodieke controle | 15-06-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 81-BN-RJ | 29-05-2020 | 10:17 | periodieke controle | 12-06-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 81-BN-RJ | 11-06-2019 | 09:24 | periodieke controle | 12-06-2020 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2024 | |||||
| 17-07-2024 | 12:00 | RA1 | RA1 | 1 | Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
| 17-07-2024 | 12:00 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
2022 | |||||
| 25-05-2022 | 14:48 | 035 | 5.*.3 | 1 | Roestschade dorpel |
| 25-05-2022 | 14:48 | 251 | 5.*.29 | 1 | Stofhoes stuurinrichting ondeugdelijk bevestigd |
2021 | |||||
| 15-06-2021 | 13:10 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 15-06-2021 | 13:10 | 391 | 5.*.43 | 1 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| 15-06-2021 | 13:10 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 15-06-2021 | 13:10 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 15-06-2021 | 13:10 | RA1 | RA1 | 1 | Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
| 15-06-2021 | 13:10 | 361 | 5.*.38 | 1 | Remverschil op 1 as te groot |
2020 | |||||
| 29-05-2020 | 10:17 | 576 | 5.*.53 | 1 | Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
| 29-05-2020 | 10:17 | 190 | 5.*.20 | 1 | Slijtage/beschadiging wiellager hoorbaar of voelbaar |
Vergeet ook niet alle Opel Movano voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 81-BN-RJ - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
81-BN-RJ
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 81-BG-RJ | Mitsubishi | Pajero | Gesloten opbouw | Onbekend | 09-01-2003 | 23,4 jaar |
| 81-BK-RJ | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | Onbekend | 12-11-2003 | 22,6 jaar |
| 81-BN-RJ | Opel | Movano | Gesloten opbouw | Onbekend | 25-05-2004 | 22 jaar |
| 81-BN-RK | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | Onbekend | 19-05-2004 | 22 jaar |
| 81-BN-RV | Citroën | Jumpy | Gesloten opbouw | Onbekend | 09-06-2004 | 22 jaar |
| 81-BT-RJ | Ssangyong | Korando | Gesloten opbouw | Onbekend | 29-06-2005 | 20,9 jaar |
| 81-BX-RJ | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | Onbekend | 10-04-2006 | 20,2 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 48.176 en/of breedte van 199 cm en/of een gewicht van ± 1.960 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Volkswagen Transporter | € 47.800 | 548 cm | 200 cm | 2.120 kg |
| Ford Transit Custom | € 46.100 | 525 cm | 203 cm | 2.090 kg |
| Renault Trafic | € 47.300 | 542 cm | 196 cm | 2.040 kg |
| Renault Master | € 47.500 | 578 cm | 207 cm | 2.120 kg |
| Fiat Ducato | € 48.100 | 568 cm | 209 cm | 2.090 kg |
| Peugeot Boxer | € 45.900 | 549 cm | 209 cm | 2.130 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 47.500 | 614 cm | 209 cm | 2.160 kg |
| Mercedes-Benz Vito | € 47.500 | 537 cm | 192 cm | 2.130 kg |
| Citroën Jumper | € 47.600 | 554 cm | 209 cm | 2.000 kg |
| Volkswagen Crafter | € 47.600 | 712 cm | 209 cm | 2.150 kg |
| Nissan Primastar | € 51.700 | 544 cm | 196 cm | 1.810 kg |
| Nissan NV400 | € 47.500 | 565 cm | 207 cm | 1.960 kg |
| Kia PV5 | € 45.400 | 470 cm | 190 cm | 1.860 kg |
| Ford Transit | € 45.400 | - | 203 cm | 2.110 kg |
| Iveco 35C17 | € 51.400 | 552 cm | 203 cm | 1.940 kg |
| Ssangyong Rexton | € 48.800 | 476 cm | 190 cm | 2.040 kg |
| Land Rover Freelander | € 49.800 | 445 cm | 193 cm | 1.850 kg |
| Ford Transit-tourneo | € 45.300 | 568 cm | 200 cm | 2.080 kg |
| Volkswagen Amarok | € 47.400 | - | 195 cm | 2.030 kg |
| Iveco 35C18 | € 47.100 | 534 cm | 203 cm | 1.900 kg |
| Citroën Jumpy | € 46.800 | 523 cm | 195 cm | 2.130 kg |
| Hyundai Santa Fe | € 46.500 | - | 189 cm | 1.910 kg |
| Peugeot Expert | € 51.000 | 517 cm | 195 cm | 2.080 kg |
| Chrysler Grand Voyager | € 45.600 | - | 200 cm | 2.000 kg |
| Mercedes-Benz 902.6 216CDi | € 50.000 | - | 193 cm | 1.980 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Opel MovanoGoogle op afbeeldingen van de Opel Movano
Google op reviews van de Opel Movano
Opel Movano Wikipedia-pagina
Autoreview.nl
Opel op water en stroom: Movano Hydrogen en Combo Electric maken debuut op IAA
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/opel/movano/
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.