61-VGL-9
Er rijden momenteel 14.530 Opel Movano's rond in Nederland. Deze Movano komt uit het jaar 2004 en is nu 22 jaren en 21 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 28 februari 2024, dus sinds 2 jaren, 2 maanden en 28 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Opel Movano gesloten opbouw rijden er nog 3.105 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 2000 en maart 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 16.936 en € 94.522, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 48.176 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Opel Movano is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 14 mei 2007. Het voertuig was toen 3 jaren en 7 dagen oud.
Bekijk ook alle Opel Movano voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Opel Movano | 2004
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Opel |
| Handelsbenaming | Movano |
| Breedte | 1,99 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 84 kW (114 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2463cc (2,5 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 6 mei 2004 |
| Leeftijd | 22 jaren en 21 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 22 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 28 februari 2024 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 jaren, 2 maanden en 28 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 14 mei 2007. Het voertuig was toen 3 jaren en 7 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 25 mei 2027. Het voertuig moet over 11 maanden en 29 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.980 kg |
| Massa rijklaar | 2.080 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.220 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.300 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.300 kg |
| Maximum massa samenstelling | 5.300 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.750 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.750 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.900 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.900 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,58 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,73 m (voor) / 1,73 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. op deurdorpel by voorzitting |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse EURO 3 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 61-VGL-9 | 20-05-2026 | 14:57 | periodieke controle | 25-05-2027 | Ja, bekijk hier. |
| 61-VGL-9 | 22-05-2025 | 12:25 | periodieke controle | 25-05-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 61-VGL-9 | 23-05-2024 | 14:15 | periodieke controle | 25-05-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 61-VGL-9 | 1-05-2023 | 09:23 | periodieke controle | 25-05-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 61-VGL-9 | 17-05-2022 | 14:22 | periodieke controle | 25-05-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 61-VGL-9 | 20-05-2021 | 11:15 | periodieke controle | 25-05-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 61-VGL-9 | 31-03-2020 | 14:45 | periodieke controle | 25-05-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 61-VGL-9 | 6-05-2019 | 13:10 | periodieke controle | 25-05-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 20-05-2026 | 14:57 | 250 | 5.*.29 | 2 | Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af |
| 20-05-2026 | 14:57 | 205 | 5.*.27 | 2 | Band onvoldoende profiel |
2025 | |||||
| 22-05-2025 | 12:25 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| 22-05-2025 | 12:25 | 507 | 5.*.55 | 1 | Dim-, grootlicht werkt niet (goed) |
| 22-05-2025 | 12:25 | 311 | 5.*.31 | 1 | Drager/bevestigingsmiddel van remvoering raakt trommel/schij |
| 22-05-2025 | 12:25 | 186 | 5.*.19 | 1 | Fusee(kogel) te veel speling |
2024 | |||||
| 23-05-2024 | 14:15 | 211 | 5.*.27 | 1 | Bandenspanning op 1 as niet gelijk |
| 23-05-2024 | 14:15 | 516 | 5.*.56 | 2 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 23-05-2024 | 14:15 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
2023 | |||||
| 1-05-2023 | 09:23 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
2022 | |||||
| 17-05-2022 | 14:22 | 487 | 5.*.55 | 1 | Achteruitrijlicht werkt niet (goed) |
| 17-05-2022 | 14:22 | 542 | 5.*.55 | 2 | Retroreflector vertoont gebrek |
| 17-05-2022 | 14:22 | 203 | 5.*.27 | 1 | Band beschadigd |
| 17-05-2022 | 14:22 | 532 | 5.*.55 | 1 | Mistachterlicht werkt niet (goed) |
2021 | |||||
| 20-05-2021 | 11:15 | 210 | 5.*.27 | 4 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
| 20-05-2021 | 11:15 | 470 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht glas lichtarmatuur ernstig beschadigd of verwijd |
2020 | |||||
| 31-03-2020 | 14:45 | 190 | 5.*.20 | 2 | Slijtage/beschadiging wiellager hoorbaar of voelbaar |
2019 | |||||
| 6-05-2019 | 13:10 | 188 | 5.*.19 | 1 | Stofhoes fuseekogel beschadigd en dicht niet af |
| 6-05-2019 | 13:10 | 178 | 5.*.16 | 1 | Stofhoes aandrijfas beschadigd en dicht niet af |
| 6-05-2019 | 13:10 | 250 | 5.*.29 | 1 | Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af |
Vergeet ook niet alle Opel Movano voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 61-VGL-9 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
61-VGL-9
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 61-VGG-9 | Fiat | Doblò | Gesloten opbouw | Onbekend | 27-04-2007 | 19,1 jaar |
| 61-VGH-9 | Iveco | 40C18 | Opleggertrekker | Onbekend | 20-04-2007 | 19,1 jaar |
| 61-VGJ-9 | Ford | Transit | Gesloten opbouw | Onbekend | 12-05-2007 | 19,1 jaar |
| 61-VGL-2 | Renault | Kangoo | Gesloten opbouw | Onbekend | 08-05-2007 | 19,1 jaar |
| 61-VGL-4 | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | Onbekend | 23-05-2007 | 19 jaar |
| 61-VGL-6 | Ford | Transit | Gesloten opbouw | Onbekend | 10-05-2007 | 19,1 jaar |
| 61-VGL-8 | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | Onbekend | 04-05-2007 | 19,1 jaar |
| 61-VGL-9 | Opel | Movano | Gesloten opbouw | Onbekend | 14-05-2007 | 22,1 jaar |
| 61-VGS-9 | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | Onbekend | 21-05-2007 | 19 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 48.176 en/of breedte van 199 cm en/of een gewicht van ± 1.980 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Volkswagen Transporter | € 48.000 | 548 cm | 200 cm | 2.170 kg |
| Ford Transit Custom | € 45.500 | 525 cm | 203 cm | 2.170 kg |
| Renault Trafic | € 47.300 | 542 cm | 196 cm | 2.040 kg |
| Renault Master | € 47.500 | 578 cm | 207 cm | 2.120 kg |
| Fiat Ducato | € 48.100 | 568 cm | 209 cm | 2.090 kg |
| Peugeot Boxer | € 45.900 | 549 cm | 209 cm | 2.130 kg |
| Volkswagen Crafter | € 47.800 | 712 cm | 209 cm | 2.180 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 47.400 | 614 cm | 209 cm | 2.170 kg |
| Mercedes-Benz Vito | € 47.500 | 537 cm | 192 cm | 2.130 kg |
| Citroën Jumper | € 46.300 | 654 cm | 209 cm | 2.160 kg |
| Nissan Primastar | € 51.700 | 544 cm | 196 cm | 1.810 kg |
| Nissan NV400 | € 47.500 | 565 cm | 207 cm | 1.960 kg |
| Kia PV5 | € 45.400 | 470 cm | 190 cm | 1.860 kg |
| Ford Transit | € 45.400 | - | 203 cm | 2.110 kg |
| Iveco 35C17 | € 51.400 | 552 cm | 203 cm | 1.940 kg |
| Ssangyong Rexton | € 48.800 | 476 cm | 190 cm | 2.040 kg |
| Land Rover Freelander | € 49.800 | 445 cm | 193 cm | 1.850 kg |
| Ford Transit-tourneo | € 45.300 | 568 cm | 200 cm | 2.080 kg |
| Volkswagen Amarok | € 47.400 | - | 195 cm | 2.030 kg |
| Peugeot Expert | € 49.900 | 517 cm | 195 cm | 2.170 kg |
| Iveco 35C18 | € 47.100 | 534 cm | 203 cm | 1.900 kg |
| Citroën Jumpy | € 46.800 | 523 cm | 195 cm | 2.130 kg |
| Hyundai Santa Fe | € 46.500 | - | 189 cm | 1.910 kg |
| Chrysler Grand Voyager | € 45.600 | - | 200 cm | 2.000 kg |
| Mercedes-Benz 902.6 216CDi | € 50.000 | - | 193 cm | 1.980 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Opel MovanoGoogle op afbeeldingen van de Opel Movano
Google op reviews van de Opel Movano
Opel Movano Wikipedia-pagina
Autoreview.nl
Opel op water en stroom: Movano Hydrogen en Combo Electric maken debuut op IAA
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/opel/movano/
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.