V-84-PGJ
Er rijden momenteel 3.475 Nissan NV200's rond in Nederland. Deze NV200 komt uit het jaar 2010 en is nu 16 jaren, 1 maand en 28 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 28 maart 2026, dus sinds 5 maanden en 9 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Nissan NV200 gesloten opbouw rijden er in dezelfde variant (A) nog 81 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen april 2010 en september 2022. De nieuwwaarde ligt tussen de € 15.863 en € 42.192, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 21.674 uitkomt. De nieuwwaarde van deze NV200 bedraagt € 16.139 incl. BTW en BPM, deze Nissan NV200 is daardoor € 5.535 goedkoper dan gemiddeld.
Je trekt met deze Nissan geen straatstenen uit de grond, maar de maximumsnelheid ligt nog altijd op een keurige 165 km/uur. Deze Nissan NV200 is een typische middenklasser wat snelheid betreft. Hij behoort bij de 32.2% snellere bedrijfsauto's in Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 26 maart 2026. Het voertuig was toen 15 jaren, 8 maanden en 17 dagen oud.
Bekijk ook alle Nissan NV200 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Nissan NV200 | 2010
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Nissan |
| Handelsbenaming | NV200 |
| Lengte | 4,40 m |
| Breedte | 1,70 m |
| Hoogte | 1,85 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 165 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 16.139 |
| Bruto BPM | € 2.908 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 81 kW (110 pk) |
| Continue vermogen | 81 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | HR16 |
| Werking motor(en) | Elektrische ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1598cc (1,6 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 5 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 9 juli 2010 |
| Leeftijd | 16 jaren, 1 maand en 28 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 28 maart 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 5 maanden en 9 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 26 maart 2026. Het voertuig was toen 15 jaren, 8 maanden en 17 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 30 april 2027. Het voertuig moet over 7 maanden en 24 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.257 kg |
| Massa rijklaar | 1.357 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 643 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.000 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.000 kg |
| Maximum massa samenstelling | 3.100 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 960 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 960 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.130 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.130 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 640 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 640 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,73 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,49 m (voor) / 1,51 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type M20N | |
| Variant A | |
| Uitvoering A01 | |
| Typegoedkeuringsnummer e11*2007/46*0017*01 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 7.4 l/100km (1 liter op 13,5km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 174 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 70 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 77 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 4 / EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 70/220*2003/76B | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Vergeet ook niet alle Nissan NV200 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van V-84-PGJ - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
V-84-PGJ
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| V-80-PGJ | Toyota | ProAce | Gesloten opbouw | € 30.457 | 26-03-2026 | 4,1 jaar |
| V-81-PGJ | Mercedes-Benz | V-klasse | Gesloten opbouw | € 123.655 | 26-03-2026 | 2,3 jaar |
| V-82-PGJ | Iveco | ISA35SI2AA | Gesloten opbouw | € 62.887 | 26-03-2026 | 4,8 jaar |
| V-83-PGJ | Ford | Ranger | Pick-up truck | € 53.508 | 26-03-2026 | 0,8 jaar |
| V-84-PGB | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 69.496 | 13-04-2026 | 0,4 jaar |
| V-84-PGD | Volkswagen | ID. Buzz Cargo | Gesloten opbouw | € 63.731 | 27-03-2026 | 0,4 jaar |
| V-84-PGF | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 46.018 | 25-03-2026 | 6 jaar |
| V-84-PGG | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 40.344 | 25-03-2026 | 8,6 jaar |
| V-84-PGH | Volkswagen | Crafter | Veewagen | € 45.422 | 26-03-2026 | 4 jaar |
| V-84-PGJ | Nissan | NV200 | Gesloten opbouw | € 16.139 | 26-03-2026 | 16,2 jaar |
| V-84-PGK | Citroën | Berlingo | Gesloten opbouw | € 26.505 | 27-03-2026 | 5,2 jaar |
| V-84-PGL | Van Blitterswijk | G4 Eco-mobiliteit | Huifopbouw | € 47.558 | 01-04-2026 | 0,4 jaar |
| V-84-PGN | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 54.449 | 30-03-2026 | 4,7 jaar |
| V-84-PGP | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 58.769 | 30-03-2026 | 2,1 jaar |
| V-84-PGR | Kia | PV5 | Gesloten opbouw | € 47.154 | 16-04-2026 | 0,4 jaar |
| V-84-PGS | Peugeot | Boxer | Gesloten opbouw | € 51.374 | 30-03-2026 | 4,1 jaar |
| V-84-PGT | Toyota | ProAce | Gesloten opbouw | € 39.906 | 21-05-2026 | 0,3 jaar |
| V-84-PGV | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 52.579 | 31-03-2026 | 4,2 jaar |
| V-84-PGX | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 6.541 | 31-03-2026 | 15,6 jaar |
| V-84-PGZ | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 55.760 | 01-04-2026 | 5,9 jaar |
| V-85-PGJ | Dodge | Dodge | Pick-up truck | € 57.109 | 26-03-2026 | 5,8 jaar |
| V-86-PGJ | Volkswagen | Crafter | Neerklapbare zijschotten | € 61.133 | 26-03-2026 | 4,7 jaar |
| V-87-PGJ | Ford | Ranger | Open laadvloer | € 53.508 | 26-03-2026 | 0,8 jaar |
| V-88-PGJ | Renault | Master | Kipper | € 61.649 | 06-05-2026 | 0,3 jaar |
| V-89-PGJ | Audi | Q7 e-tron | Gesloten opbouw | € 124.881 | 29-12-2016 | 9,7 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 21.674 en/of een afmeting van 440 x 170 cm en/of een gewicht van ± 1.257 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Volkswagen Caddy | € 21.500 | 441 cm | 180 cm | 1.370 kg |
| Citroën Berlingo | € 21.100 | 439 cm | 180 cm | 1.380 kg |
| Ford Transit Connect | € 21.700 | 437 cm | 180 cm | 1.380 kg |
| Fiat Doblò | € 21.300 | 443 cm | 170 cm | 1.270 kg |
| Dacia Duster | € 22.100 | 434 cm | 180 cm | 1.300 kg |
| Opel Combo | € 21.300 | 432 cm | 168 cm | 1.320 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 1 september 2026.