92-VXT-3
Er rijden momenteel 1.039 Nissan Interstar's rond in Nederland. Deze Interstar komt uit het jaar 2010 en is nu 16 jaren, 2 maanden en 1 dag oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Nissan Interstar 107KW 35-308 M E4 FAP gesloten opbouw rijden er nog 379 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen mei 2002 en januari 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 25.999 en € 67.147, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 47.148 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Interstar 107KW 35-308 M E4 FAP bedraagt € 48.190 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Nissan Interstar 107KW 35-308 M E4 FAP € 1.042 duurder dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Nissan Interstar voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Nissan Interstar 107KW 35-308 M E4 FAP | 2010
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Nissan |
| Handelsbenaming | Interstar 107KW 35-308 M E4 FAP |
| Breedte | 1,99 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | € 48.190 |
| Bruto BPM | € 12.859 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 107 kW (145 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2464cc (2,5 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 24 maart 2010 |
| Leeftijd | 16 jaren, 2 maanden en 1 dag |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.840 kg |
| Massa rijklaar | 1.940 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.560 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 5.500 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.060 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,08 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,74 m (voor) / 1,73 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer op r. deurdorpel by r. voorzitting |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 81 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 92-VXT-3 | 31-03-2023 | 15:15 | periodieke controle | 29-04-2024 | Nee |
| 92-VXT-3 | 29-04-2022 | 09:42 | periodieke controle | 29-04-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 92-VXT-3 | 29-03-2021 | 13:13 | periodieke controle | 9-04-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 92-VXT-3 | 2-04-2020 | 11:56 | periodieke controle | 9-04-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 92-VXT-3 | 9-04-2019 | 16:51 | periodieke controle | 9-04-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2022 | |||||
| 29-04-2022 | 09:42 | 572 | 5.*.55 | 1 | Zijrichtingaanwijzer(s) werkt niet (goed) |
| 29-04-2022 | 09:42 | 532 | 5.*.55 | 1 | Mistachterlicht werkt niet (goed) |
2021 | |||||
| 29-03-2021 | 13:13 | 502 | 5.*.55 | 1 | Dim-, grootlicht ondeugdelijk bevestigd |
| 29-03-2021 | 13:13 | 550 | 5.*.55 | 1 | Remlicht glas lichtarmatuur ernstig beschadigd of verwijderd |
| 29-03-2021 | 13:13 | 520 | 5.*.56 | 1 | Koplamp met afwijkend lichtbeeld onjuist afgesteld |
| 29-03-2021 | 13:13 | 391 | 5.*.43 | 2 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| 29-03-2021 | 13:13 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2020 | |||||
| 2-04-2020 | 11:56 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 2-04-2020 | 11:56 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
2019 | |||||
| 9-04-2019 | 16:51 | 556 | 5.*.55 | 1 | Remlicht werkt niet (goed) |
| 9-04-2019 | 16:51 | 487 | 5.*.55 | 1 | Achteruitrijlicht werkt niet (goed) |
| 9-04-2019 | 16:51 | 361 | 5.*.38 | 1 | Remverschil op 1 as te groot |
| 9-04-2019 | 16:51 | 205 | 5.*.27 | 2 | Band onvoldoende profiel |
| 9-04-2019 | 16:51 | 502 | 5.*.55 | 1 | Dim-, grootlicht ondeugdelijk bevestigd |
| 9-04-2019 | 16:51 | 357 | 5.*.39 | 1 | Parkeerrem werkt niet op 2 wielen |
| 9-04-2019 | 16:51 | 516 | 5.*.56 | 2 | Dimlicht onjuist afgesteld |
Vergeet ook niet alle Nissan Interstar voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 92-VXT-3 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
92-VXT-3
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 92-VXF-3 | Fiat | Fiorino | Gesloten opbouw | Onbekend | 24-10-2008 | 17,6 jaar |
| 92-VXJ-3 | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | Onbekend | 05-11-2008 | 17,6 jaar |
| 92-VXN-3 | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | Onbekend | 14-11-2008 | 17,5 jaar |
| 92-VXT-2 | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | Onbekend | 11-12-2008 | 17,5 jaar |
| 92-VXT-3 | Nissan | Interstar | Gesloten opbouw | € 48.190 | 24-03-2010 | 16,2 jaar |
| 92-VXT-4 | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 22.711 | 12-12-2008 | 17,5 jaar |
| 92-VXT-8 | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | Onbekend | 07-01-2009 | 17,4 jaar |
| 92-VXT-9 | Citroën | Jumpy | Gesloten opbouw | € 34.342 | 06-01-2009 | 17,4 jaar |
| 92-VXX-3 | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | Onbekend | 02-01-2009 | 17,4 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 47.148 en/of breedte van 199 cm en/of een gewicht van ± 1.840 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Volkswagen Transporter | € 46.900 | 563 cm | 201 cm | 2.020 kg |
| Ford Transit Custom | € 46.500 | 516 cm | 203 cm | 2.000 kg |
| Renault Trafic | € 45.900 | 532 cm | 196 cm | 2.020 kg |
| Peugeot Expert | € 46.200 | 517 cm | 192 cm | 1.900 kg |
| Opel Vivaro | € 46.600 | 518 cm | 192 cm | 1.890 kg |
| Toyota ProAce | € 46.600 | 515 cm | 195 cm | 1.980 kg |
| Citroën Jumpy | € 47.200 | 523 cm | 192 cm | 1.960 kg |
| Peugeot Boxer | € 45.000 | 584 cm | 209 cm | 2.010 kg |
| Mercedes-Benz Vito | € 46.200 | 537 cm | 191 cm | 1.990 kg |
| Fiat Talento | € 42.500 | 532 cm | 196 cm | 1.800 kg |
| Opel Movano | € 45.400 | 573 cm | 207 cm | 1.980 kg |
| Citroën Jumper | € 46.000 | 554 cm | 209 cm | 2.020 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 47.300 | - | 201 cm | 2.010 kg |
| Fiat Scudo | € 48.100 | 520 cm | 192 cm | 1.830 kg |
| Volkswagen Crafter | € 46.800 | 591 cm | 199 cm | 2.010 kg |
| Kia PV5 | € 45.400 | 470 cm | 190 cm | 1.860 kg |
| Ford Transit | € 44.300 | - | 203 cm | 2.000 kg |
| Ssangyong Rexton | € 48.400 | 476 cm | 190 cm | 1.990 kg |
| Ford Transit-tourneo | € 42.700 | 578 cm | 199 cm | 1.920 kg |
| Renault Master | € 44.600 | - | 199 cm | 1.990 kg |
| Fiat Ducato | € 44.200 | 556 cm | 209 cm | 1.980 kg |
| Iveco 35C18 | € 47.100 | 534 cm | 203 cm | 1.900 kg |
| Volkswagen Amarok | € 45.600 | - | 195 cm | 2.010 kg |
| Hyundai Santa Fe | € 45.400 | - | 189 cm | 1.910 kg |
| Iveco 35C17 | € 50.900 | - | 203 cm | 1.940 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.