76-BX-HX
Er rijden momenteel 1.039 Nissan Interstar's rond in Nederland. Deze Interstar komt uit het jaar 2006 en is nu 20 jaren, 2 maanden en 4 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Nissan Interstar 100.33-308 L gesloten opbouw rijden er nog 379 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen mei 2002 en januari 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 25.999 en € 67.147, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 47.148 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Nissan Interstar 100.33-308 L is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Nissan Interstar voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Nissan Interstar 100.33-308 L | 2006
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Nissan |
| Handelsbenaming | Interstar 100.33-308 L |
| Breedte | 1,99 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 9.811 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 73 kW (99 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2463cc (2,5 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 22 maart 2006 |
| Leeftijd | 20 jaren, 2 maanden en 4 dagen |
| 0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 22 maart 2025. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.775 kg |
| Massa rijklaar | 1.875 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.425 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.300 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.300 kg |
| Maximum massa samenstelling | 5.300 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.750 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.900 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,08 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,74 m (voor) / 1,73 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer op r. deurdorpel by r. voorzitting |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 85 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 85 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 76-BX-HX | 22-03-2024 | 11:29 | periodieke controle | 22-03-2025 | Nee |
| 76-BX-HX | 3-03-2023 | 10:16 | periodieke controle | 3-03-2024 | Nee |
| 76-BX-HX | 12-01-2022 | 16:54 | periodieke controle | 21-01-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 76-BX-HX | 21-01-2021 | 12:18 | periodieke controle | 21-01-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 76-BX-HX | 2-01-2020 | 14:32 | periodieke controle | 3-01-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 76-BX-HX | 28-12-2018 | 13:44 | periodieke controle | 3-01-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2022 | |||||
| 12-01-2022 | 16:54 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| 12-01-2022 | 16:54 | 584 | 5.*.55 | 2 | Stadslicht werkt niet (goed) |
| 12-01-2022 | 16:54 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 12-01-2022 | 16:54 | 301 | 5.*.31 | 1 | Remkrachtregelaar werkt niet goed |
| 12-01-2022 | 16:54 | 250 | 5.*.29 | 1 | Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af |
| 12-01-2022 | 16:54 | 289 | 5.*.31 | 1 | Schijf-, trommelrem loopt niet vrij |
2021 | |||||
| 21-01-2021 | 12:18 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 21-01-2021 | 12:18 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| 21-01-2021 | 12:18 | 391 | 5.*.43 | 1 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| 21-01-2021 | 12:18 | 311 | 5.*.31 | 1 | Drager/bevestigingsmiddel van remvoering raakt trommel/schij |
| 21-01-2021 | 12:18 | 556 | 5.*.55 | 1 | Remlicht werkt niet (goed) |
2020 | |||||
| 2-01-2020 | 14:32 | 311 | 5.*.31 | 1 | Drager/bevestigingsmiddel van remvoering raakt trommel/schij |
| 2-01-2020 | 14:32 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2018 | |||||
| 28-12-2018 | 13:44 | 205 | 5.*.27 | 1 | Band onvoldoende profiel |
| 28-12-2018 | 13:44 | 311 | 5.*.31 | 1 | Drager/bevestigingsmiddel van remvoering raakt trommel/schij |
| 28-12-2018 | 13:44 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 28-12-2018 | 13:44 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 28-12-2018 | 13:44 | 555 | 5.*.55 | 1 | Remlichten (alle) werken niet |
Vergeet ook niet alle Nissan Interstar voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 76-BX-HX - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
76-BX-HX
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 76-BD-HX | Citroën | Jumper | Kampeerwagen | Onbekend | 03-05-2002 | 24,1 jaar |
| 76-BJ-HX | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | Onbekend | 16-06-2003 | 23 jaar |
| 76-BK-HX | Seat | Inca | Gesloten opbouw | Onbekend | 10-10-2003 | 22,6 jaar |
| 76-BN-HX | Fiat | X244 | Kampeerwagen | Onbekend | 21-04-2004 | 23,1 jaar |
| 76-BP-HX | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | Onbekend | 16-11-1999 | 26,5 jaar |
| 76-BR-HX | Mercedes-Benz | Sprinter | Voor vervoer voertuigen | Onbekend | 21-10-2004 | 21,6 jaar |
| 76-BX-HH | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | Onbekend | 24-02-2006 | 20,3 jaar |
| 76-BX-HK | Iveco | 50C | Gesloten opbouw | Onbekend | 22-02-2006 | 20,3 jaar |
| 76-BX-HX | Nissan | Interstar | Gesloten opbouw | Onbekend | 22-03-2006 | 20,2 jaar |
| 76-BX-HZ | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | Onbekend | 06-03-2006 | 20,2 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 47.148 en/of breedte van 199 cm en/of een gewicht van ± 1.775 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Volkswagen Transporter | € 46.500 | 563 cm | 201 cm | 1.940 kg |
| Renault Trafic | € 45.500 | 532 cm | 196 cm | 1.830 kg |
| Peugeot Expert | € 46.200 | 517 cm | 192 cm | 1.900 kg |
| Opel Vivaro | € 46.600 | 518 cm | 192 cm | 1.890 kg |
| Toyota ProAce | € 44.400 | 515 cm | 192 cm | 1.800 kg |
| Citroën Jumpy | € 45.300 | 507 cm | 192 cm | 1.680 kg |
| Mercedes-Benz Vito | € 46.400 | 501 cm | 191 cm | 1.950 kg |
| Fiat Talento | € 42.500 | 532 cm | 196 cm | 1.800 kg |
| Fiat Scudo | € 48.100 | 520 cm | 192 cm | 1.830 kg |
| Kia PV5 | € 45.400 | 470 cm | 190 cm | 1.860 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 45.500 | - | 201 cm | 1.950 kg |
| Ford Transit | € 44.300 | - | 203 cm | 1.940 kg |
| Ford Transit-tourneo | € 42.700 | 578 cm | 199 cm | 1.920 kg |
| Volkswagen Crafter | € 44.500 | - | 199 cm | 1.950 kg |
| Renault Master | € 44.300 | - | 199 cm | 1.940 kg |
| Iveco 35C18 | € 47.100 | 534 cm | 203 cm | 1.900 kg |
| Hyundai Santa Fe | € 45.400 | - | 189 cm | 1.910 kg |
| Iveco 35C17 | € 50.900 | - | 203 cm | 1.940 kg |
| Land Rover Freelander | € 47.500 | 445 cm | 191 cm | 1.850 kg |
| Fiat Ducato | € 43.200 | - | 209 cm | 1.950 kg |
| Peugeot Traveller | € 47.700 | 512 cm | 192 cm | 1.690 kg |
| Kia Sorento | € 46.200 | - | 189 cm | 1.760 kg |
| Opel Movano | € 43.900 | - | 199 cm | 1.910 kg |
| Mercedes-Benz 902.6 213CDi | € 43.200 | - | 193 cm | 1.890 kg |
| Iveco 40C18 | € 43.300 | - | 200 cm | 1.950 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.