74-VKR-9
Er rijden momenteel 1.039 Nissan Interstar's rond in Nederland. Deze Interstar komt uit het jaar 2007 en is nu 18 jaren, 6 maanden en 4 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Nissan Interstar 88KW 35-358 M E4 gesloten opbouw rijden er nog 379 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen mei 2002 en januari 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 25.999 en € 67.147, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 47.148 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Nissan Interstar 88KW 35-358 M E4 is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Nissan Interstar voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Nissan Interstar 88KW 35-358 M E4 | 2007
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Nissan |
| Handelsbenaming | Interstar 88KW 35-358 M E4 |
| Breedte | 1,99 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 12.403 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 88 kW (120 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2464cc (2,5 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 22 november 2007 |
| Leeftijd | 18 jaren, 6 maanden en 4 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 31 januari 2026. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.870 kg |
| Massa rijklaar | 1.970 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.530 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 5.500 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.060 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,58 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,74 m (voor) / 1,73 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer op r. deurdorpel by r. voorzitting |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 80 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 74-VKR-9 | 31-01-2025 | 15:51 | periodieke controle | 31-01-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 74-VKR-9 | 24-11-2023 | 14:30 | periodieke controle | 30-12-2024 | Nee |
| 74-VKR-9 | 23-12-2022 | 13:53 | periodieke controle | 30-12-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 74-VKR-9 | 13-12-2022 | 13:45 | periodieke controle | 30-12-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 74-VKR-9 | 30-12-2021 | 12:06 | periodieke controle | 30-12-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 74-VKR-9 | 30-12-2020 | 15:05 | periodieke controle | 30-12-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 74-VKR-9 | 27-12-2019 | 09:56 | periodieke controle | 28-12-2020 | Ja, bekijk hier. |
| 74-VKR-9 | 27-12-2018 | 13:17 | periodieke controle | 28-12-2019 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 31-01-2025 | 15:51 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2022 | |||||
| 23-12-2022 | 13:53 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 23-12-2022 | 13:53 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| 23-12-2022 | 13:53 | 355 | 5.*.39 | 2 | Remvertraging / remwerking parkeerrem onvoldoende |
| 13-12-2022 | 13:45 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 13-12-2022 | 13:45 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| 13-12-2022 | 13:45 | 475 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht werkt niet (goed) |
| 13-12-2022 | 13:45 | 355 | 5.*.39 | 1 | Remvertraging / remwerking parkeerrem onvoldoende |
2021 | |||||
| 30-12-2021 | 12:06 | 373 | 5.*.41 | 1 | Deur niet op normale wijze te openen |
2020 | |||||
| 30-12-2020 | 15:05 | 205 | 5.*.27 | 2 | Band onvoldoende profiel |
2019 | |||||
| 27-12-2019 | 09:56 | 556 | 5.*.55 | 1 | Remlicht werkt niet (goed) |
2018 | |||||
| 27-12-2018 | 13:17 | 188 | 5.*.19 | 1 | Stofhoes fuseekogel beschadigd en dicht niet af |
Vergeet ook niet alle Nissan Interstar voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 74-VKR-9 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
74-VKR-9
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 74-VKF-9 | Fiat | 230 | Kampeerwagen | Onbekend | 02-10-2007 | 27,2 jaar |
| 74-VKH-9 | Opel | Combo | Gesloten opbouw | Onbekend | 15-10-2007 | 18,6 jaar |
| 74-VKP-9 | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | Onbekend | 05-11-2007 | 18,6 jaar |
| 74-VKR-1 | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | Onbekend | 01-11-2007 | 18,6 jaar |
| 74-VKR-3 | Renault | Kangoo | Gesloten opbouw | Onbekend | 15-12-2007 | 18,5 jaar |
| 74-VKR-8 | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | Onbekend | 01-11-2007 | 18,6 jaar |
| 74-VKR-9 | Nissan | Interstar | Gesloten opbouw | Onbekend | 22-11-2007 | 18,5 jaar |
| 74-VKT-9 | Volkswagen | Crafter | Kipper | Onbekend | 08-11-2007 | 18,6 jaar |
| 74-VKV-9 | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | Onbekend | 10-12-2007 | 18,5 jaar |
| 74-VKX-9 | Ford | F 150 | Open wagen | Onbekend | 22-11-2007 | 18,5 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 47.148 en/of breedte van 199 cm en/of een gewicht van ± 1.870 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Volkswagen Transporter | € 46.900 | 563 cm | 201 cm | 2.020 kg |
| Ford Transit Custom | € 46.500 | 516 cm | 203 cm | 2.000 kg |
| Renault Trafic | € 46.000 | 535 cm | 196 cm | 2.040 kg |
| Peugeot Expert | € 46.200 | 517 cm | 192 cm | 1.900 kg |
| Opel Vivaro | € 46.600 | 518 cm | 192 cm | 1.890 kg |
| Fiat Ducato | € 45.500 | 568 cm | 209 cm | 2.040 kg |
| Toyota ProAce | € 46.600 | 515 cm | 195 cm | 1.980 kg |
| Peugeot Boxer | € 45.000 | 584 cm | 209 cm | 2.010 kg |
| Mercedes-Benz Vito | € 46.200 | 537 cm | 191 cm | 1.990 kg |
| Fiat Talento | € 44.100 | 537 cm | 196 cm | 2.040 kg |
| Opel Movano | € 45.400 | 573 cm | 207 cm | 1.980 kg |
| Citroën Jumper | € 46.000 | 554 cm | 209 cm | 2.020 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 47.300 | - | 201 cm | 2.010 kg |
| Fiat Scudo | € 48.100 | 520 cm | 192 cm | 1.830 kg |
| Volkswagen Crafter | € 46.700 | 704 cm | 209 cm | 2.060 kg |
| Kia PV5 | € 45.400 | 470 cm | 190 cm | 1.860 kg |
| Ford Transit | € 44.600 | - | 203 cm | 2.030 kg |
| Ssangyong Rexton | € 48.800 | 476 cm | 190 cm | 2.040 kg |
| Ford Transit-tourneo | € 43.100 | 578 cm | 199 cm | 2.030 kg |
| Renault Master | € 44.600 | - | 199 cm | 1.990 kg |
| Iveco 35C18 | € 47.100 | 534 cm | 203 cm | 1.900 kg |
| Volkswagen Amarok | € 45.600 | - | 195 cm | 2.010 kg |
| Kia Sorento | € 46.800 | - | 189 cm | 2.030 kg |
| Hyundai Santa Fe | € 45.400 | - | 189 cm | 1.910 kg |
| Iveco 35C17 | € 50.900 | - | 203 cm | 1.940 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.